raty przez internet leasing przez internet
Obniżka Nowy
Dostępne 24H -34%
Szafka Nocna ZEUS Scorpion 50 Cm Drewno Mango
  • Szafka Nocna ZEUS Scorpion 50 Cm Drewno Mango
  • Szafka Nocna ZEUS Scorpion 50 Cm Drewno Mango
  • Szafka Nocna ZEUS Scorpion 50 Cm Drewno Mango
  • Szafka Nocna ZEUS Scorpion 50 Cm Drewno Mango
  • Szafka Nocna ZEUS Scorpion 50 Cm Drewno Mango do salonu

Szafka Nocna ZEUS Scorpion 50 Cm Drewno Mango

1 003,18 zł
662,10 zł Zniżka 34%
Brutto
Produkt w magazynie – szybka wysyłka

Dostępna 1 sztuka z ekspozycji. Szafkę nocną można obejrzeć w Forum Designu w Krakowie. Pozostała ilość na zamówienie.

Ilość

Darmowa dostawa od 5990 złotych! < < Zobacz> >

Zamów przez telefon/e-mail lub dopytaj o szczegóły:

sklep@zona-design.pl, tel. + 48 12 33 34 552, + 48 882 135 780

Szafka nocna Scorpion to propozycja od niemieckiej marki Inviccta Interior Design. Jest funkcjonalna i niesamowicie się prezentuje, urzekając swoim nietuzinkowym wyglądem. Produkt zachwyca nietuzinkowym designem. Szafka nocna wykonana została w całości z drewna mango w kolorze czarnym. Niepowtarzalnego charakteru nadają ręcznie wykonane rzeźby 3D na froncie drzwiczek. Za nimi są dwie wewnętrzne półki. Mebel ten w przepiękny sposób zaaranżuje wnętrza sypialni w stylu industrialnym, przemysłowym  oraz vintage. 

Wymiary prezentowanej szafki nocnej: 50 cm x 51 cm x 40 cm ( szerokość x wysokość x głębokość)

wymiary wewnętrzne zamknięte: 2 x 47 cm x 18 cm x 33 cm

wysokość nóg: 6 cm

Szafka nocna wykonana jest w macie/półpołysku. Wykończenie może się nieco różnić od siebie. Drewno Mango pochodzi z drzewa egzotycznego, cechuje go gruboziarnista struktura oraz duża gęstość, dlatego też jest ciężkie i zbite. Ponadto drewno to nie przyjmuje wody i nie odkształca się pod wpływem wilgoci.Wizualnie urzeka interesującym brązowo -popielatym odcieniem, w którym łączą się ciepłe oraz chłodne barwy,a wyjątkowego designu mebla dopełnia różnorodne usłojenie.Ze względu na wykorzystanie do produkcji drewna pochodzenia naturalnego, szafka nocna może odbiegać od prezentowanego na zdjęciach modelu. Występowanie innego układu sęków, nieregularnych słoi czy rozwarstwień jest cechą właściwą dla użytego materiału i może wpływać na efekt końcowy.

ZD7240430

Opis

Szerokość 50 cm
Wysokość 51 cm
Głębokość 40 cm
Materiał drewno mango, lakierowane
Styl industrialny
Kolor czarny
Wysokość nóg 6 cm
wymiary wewnętrzne zamknięte 2 x 47 cm x 18 cm x 33 cm
 Montaż W ofercie naszego sklepu znajdują się produkty do samodzielnego montażu w paczkach oraz produkty już częściowo zmontowane. Nie oferujemy montażu sprzedawanych przez nas produktów. Staramy się, aby montaż nie był skomplikowany a instrukcja była jak najbardziej czytelna oraz dokładna. W razie wystąpienia jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt z naszymi sprzedawcami, którzy zawsze służą pomocą telefonicznie lub mailowo.


Produkty mogą nieco różnić się od prezentowanych zdjęć ze względu na ustawienia monitora/wyświetlacza, karty graficznej. Rozmiar i waga produktu mogą różnić się w niewielkim stopniu (w zakresie tolerancji producenta).

Dotyczy produktów wykonanych z drewna. Drewno jest materiałem „żywym”. Produkty z drewna są wykonywane ręcznie i mogą się nieco różnić od prezentowanych zdjęć. Wszystkie nierówności, przetarcia, rysy, naturalne sęki, pęknięcia, szczeliny, dziurki, zagłębienia, nierówne krawędzie, różnorodne usłojenie, różnice kolorystyczne oraz inne nieregularności w strukturze drewna są celowo zachowane w produkcji i związane z jego biologicznym pochodzeniem. Wszystkie te cechy są zamierzone i świadczą o naturalności, autentyczności, oryginalności i niepowtarzalności drewna. Każdy produkt jest unikatowy, niepowtarzalny. Określenie „lite drewno”/"wykonany z drewna" potwierdza, że do produkcji zostało użyte naturalne drewno, łączone bądź w całości. Żadne z powyżej wymienionych cech oraz cech wynikających z naturalnej pracy drewna , które mogą występować w przyszłości nie są podstawą do reklamacji.

Link do pielęgnacji i użytkowania mebli:  https://zona-design.pl/content/10-pielegnacja-i-uzytkowanie-mebli

Zobacz także