raty przez internet leasing przez internet

Filtruj według

Cena
Marka
Kolory
F I L T R Y

Nowoczesne biurka do sypialni

Ze względu na ograniczoną powierzchnię mieszkalną czasami jedno pomieszczenie musi spełniać więcej niż jedną rolę. Wtedy sypialnia staje się biurem, garderobą a w przypadku pokoi dziecięcych także bawialnią. W ofercie naszego sklepu znajdziesz liczne biurka odpowiednie do sypialni. Biurko w sypialni sprawdzi się zarówno jako miejsce do odrabiania lekcji, do pracy lub jako biurko-toaletka. Dostępne w różnych stylach i rozmiarach. Sprawdź naszą ofertę biurek do sypialni. 

Małe biurko do sypialni

Sypialnia z biurkiem musi być funkcjonalna a dodatkowy mebel nie powinien przytłaczać wnętrza. Doskonale w takiej roli sprawdzą się małe biurka. Biurko HEMINGWAG o długości zaledwie 80 cm to idealny wybór do małej sypialni. Sprawdzi się jako biurko do pracy oraz jako toaletka. Gięte nogi i frezowany front dodadzą stylu i klasy. Jest to wspaniałe biurko zarówno do wnętrz nowoczesnych, klasycznych, retro jak i stylizowanych. 

Uniwersalne biurko TIFFY jest doskonałym wyborem wielofunkcyjnym. Sprawdzi się jako biurko toaletka oraz jako biurko do obrabiania lekcji w sypialni młodzieżowej. Praktyczne i pojemne szuflady pomieszczą wiele podręcznych drobiazgów. 

Biurko GRACE to elegancki wybór. Wersja biało-srebrna doda każdej sypialni szyku i klasy. Blat o długości 100 cm stanowi optymalną powierzchnię do pracy i nauki.  

Wielofunkcyjne biurka do sypialni

W naszej ofercie posiadamy również biurka łączone z innymi meblami, najczęściej regałem lub półkami. Taki mebel stanowi doskonałe rozwiązanie wielofunkcyjne i pozwala zaoszczędzić miejsce. 

Biurko TADEO zamiast nogi wyposażone zostało w praktyczny regał z czterema półkami. Biało-szara kolorystka pozwala na wpasowanie mebla w każde wnętrze. Biurko ENJOY również połączone jest z regałem. Wysokie półki pozwolą na przechowywanie książek, dokumentów czy innych niezbędnych przedmiotów. 

Ciekawym rozwiązaniem jest biurko MATTIS. Połączone pionowym słupkiem z niewielkim regałem może być wykorzystane jako biurko narożne. MATTIS do doskonałe biurko w małej sypialni.