raty przez internet leasing przez internet

Filtruj według

Cena
Marka
Kolory
F I L T R Y

Stoliki okrągłe

Stół okrągły do kuchni bądź do jadalni to designerski i niezwykle praktyczny wybór. W porównaniu z tradycyjnymi prostokątnymi stołami jadalnianymi cechuje się dogodnym dostępem do potraw oraz zwiększonym bezpieczeństwem użytkowania jeśli w domu są małe dzieci. Dzięki wyeliminowaniu ostrych krawędzi i narożników żaden ze stołowników nie jest narażony na siedzenie „na rogu”. W naszej ofercie znajdziesz okrągłe stoły nowoczesne, drewniane, szklane a nawet rozkładane. Dostępne w wielu kolorach i rozmiarach pomieszczą wiele głodnych osób. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i nowym trendom, nieustannie pracujemy nad poszerzaniem naszej oferty aby proponować coraz to nowe i ciekawe rozwiązania. 


Biały stół okrągły

Stół okrągły biały FALKO to wyjątkowy i niezwykle designerski stół. Nowoczesna forma i wykorzystane materiały sprawiają, że będzie to idealny wybór do nowoczesnej kuchni lub jadalni. Okrągły blat stołu został wykonany z hartowanego, barwionego na biały kolor wytrzymałego szkła. Jest odporny na zabrudzenia, zarysowania oraz codzienną eksploatację. Dzięki temu, jest to idealny rodzinny stół na długie lata. Chromowana noga dodaje mu ekstrawaganckiego wyglądu. Inną, niezwykle designerską propozycją jest biały okrągły stół FIBER inspirowany projektem Tupil autorstwa Eero Saarinen’a. Okrągły biały stół FIBER dostępny jest w wersji z blatem z białego MDF-u lub naturalnego marmuru o białym odcieniu. Jest to stylowy i elegancki mebel jadalniany, przy którym swobodnie zasiądzie nawet 6 osób. Zestawiony z krzesłami z kolekcji, doskonale odzwierciedla nowoczesne wzornictwo. Stół okrągły nowoczesny MARBLE KING to odważna a zarazem stylowa propozycja do wnętrza utrzymanego w stylistyce glamour. Biały marmurowy blat i miedziana podstawa prezentuje się niezwykle elegancko. 


Stoły okrągłe drewniane

Miłośnikom klasyki proponujemy stół okrągły drewniany CHARL. Dostępny w trzech kolorach bez problemu dopasuje się do większości klasycznych aranżacji. Doskonale sprawdzi się także we wnętrzu skandynawskim czy retro. Wszystkie stoły CHARL wykończone są naturalną okleiną drewnianą. Średnica 120 centymetrów oferuje optymalną przestrzeń do serwowania dań oraz komfortowe miejsce przy stole aż sześciu osobom. Jest to idealny wybór na co dzień. RHONDA to stół drewniany okrągły wykonany z litego drewna dębowego. Naturalny odcień drewna z pewnością zachwyci zwolenników naturalnych mebli w stylu eko. Drewniane stoły okrągłe rozsuwane są najlepszym rozwiązaniem dla osób, które w szybki i łatwy sposób muszą zwiększyć powierzchnię do ugoszczenia rodziny bądź przyjaciół. Tu naprzeciw wychodzi okrągły stół drewniany LUNA. Dostępny w kolorze piaskowego dębu jest stylowy i elegancki. Możliwość powiększenia blatu ze 100 centymetrów do 140 centymetrów sprawia, że jest to funkcjonalny mebel do każdej klasycznej jadalni.


Stoliki okrągłe barowe

W naszej ofercie okrągłych stołów posiadamy również stoły okrągłe barowe. SCANDINAVIA to wysoki stół biały okrągły wprost stworzony do aneksu kuchennego. Wysoki na 105 centymetrów doskonale komponuje się z hokerami w stylu skandynawskim. Średnica blatu wynosząca 66 centymetrów oferuje optymalną powierzchnię dla dwóch osób. Stolik ten sprawdzi się do spożywania posiłków „w biegu”. Barowy stolik okrągły MOVE to propozycja do nowoczesnej aranżacji. Łączący w sobie lakierowany na wysoki połysk blat w kolorze białym lub czarnym i chromowaną nogę wprost podręcznikowo odzwierciedla założenia nowoczesnego designu. Dla poszukujących stołów szklanych okrągłych również mamy coś ciekawego. SELLIN to stoliki szklane okrągłe o piaskowanym lub czarnym blacie. 


Poniżej przedstawiamy uproszczony schemat zależności średnicy stolika okrągłego od liczby zasiadających przy nim osób: 

Stół okrągły 80 cm - do 3 osób

Stół okrągły 90 cm - do 4 osób

Stół okrągły 100 cm - do 5 osób

Stół okrągły 120 cm - do 6 osób

Stół okrągły 140 cm - do 7 osób

Stół okrągły 150 cm - do 8 osób