raty przez internet leasing przez internet

Strona główna

Strona główna

Dla myślicieli i romantyków, dla rajskich ptaków i wszystkich tych, którzy potrafią obciąć swoje ograniczenia i pozwolą się ponieść wyobraźni, dla tych, którzy chcą być indywidualistami! Inspiracja, a nie konwencja - to dla naszych Klientów poszukujemy najlepszych rozwiązań, dzięki temu każda sofa, fotel, ława, czy inny element wyposażenia wnętrz wpisuje się w aktualne trendy światowego designu.

  

Dzięki bogatej i szerokiej gamie produktów w ZONA-design Klient może zaaranżować swój dom według indywidualnych upodobań. Wspaniałe i nowoczesne meble, znajdą tu miłośnicy stylu klasycznego. Zwolennicy baroku również mogą pozwolić sobie na urządzenie wnętrza wykorzystując meble, oraz dodatki z naszej oferty. Nie brakuje propozycji dla osób ceniących sobie minimalizm, czy styl Eko. Meble z Recyklingu to również nowy trend w produkcji, któremu nie pozostajemy obojętni, w naszej ofercie mamy stoły, barki, krzesła czy też skrzynie które zostały wykonane z materiałów pozyskiwanych tą metodą. Obserwujemy panujące trendy, wychodzimy naprzeciw tym, którzy pragną urządzić przestrzeń w stylu loftowym, proponując nie tylko meble, ale również dodatki, które nadadzą niepowtarzalny klimat i podkreślą osobowość w aranżowanych przez naszych Klientów wnętrzach. Możemy do nich przemycić zarówno styl industrialny czy też vintage, gdyż właśnie dla zwolenników tych styli prezentujemy kolekcje, dzięki której z niedużym nakładem finansowym można zaaranżować wnętrze. Poza tym w ZONA-design można zakupić meble w kolorowym stylu – art-deco. A dla miłośników amerykańskich klimatów proponujemy - styl country, oraz ciepły i przytulny styl – kolonialny, gdzie zostały wykorzystane najlepszej jakości  materiały takie jak drewno, liny, czy też najlepszej jakości skóra.

 

Jesteśmy importerem mebli z Niemiec, Holandii, Chorwacji, Belgii, Włoch i Danii,  współpracujemy również z Polskimi, europejskimi i światowymi producentami.  

stolik.jpg

 Promujemy Polski Design!

 ZONA-design w MEDIACH 

 Zona-Design w Szybkich Metamorfozach