raty przez internet leasing przez internet

Filtruj według

Cena
Marka
Kolory
F I L T R Y

Szafki biurowe

Zarówno w domowym gabinecie jak i w firmowym biurze szafka biurowa jest niezastąpiona. Ten stosunkowo niedużych rozmiarów mebel często znajduje się w okolicy biurka lub ustawiony pod ścianą. Służy do przechowywania dokumentów, przyborów biurowych oraz wszelkiego rodzaju akcesoriów. W zależności od przeznaczenia szafki do biura występują w kilku formach. Z szufladami, półkami, zamykane bądź nie. W ofercie naszego sklepu znajdziesz różnorodne szafki biurowe na dokumenty w różnych rozmiarach, stylach i kolorach. 


Szafka typu kontenerek do biura

Podblatowe, zamykane szafki na dokumenty doskonale sprawdzą się w każdych warunkach. Ich kompaktowe rozmiary pozwalają na ukrycie mebla pod biurkiem, a zamykane na kluczyk szuflady służą bezpiecznemu przechowywaniu poufnych danych. Kontenerki do biura z kolekcji BAILS dostępne są w trzech kolorach, dzięki czemu ich wkomponowanie do aranżacji nie będzie trudne. Utrzymane w nowoczesnym stylu pasują do większości biurek. 

Zwolennikom drewnianych mebli proponujemy szafkę biurową GOA w całości wykonaną z egzotycznego drewna Sheesham. Ten stylowy mebel pasuje do klasycznej oraz rustykalnej aranżacji biura. Warto zwrócić uwagę na niepowtarzalny i wspaniały wygląd drewna. Lakier zabezpiecza powierzchnie oraz dodatkowo podkreśla naturalny układ słoi.  


Szafki biurowe do przechowywania dokumentów 

Wysokie, wolnostojące szafki sprawdzą się do przechowywania przyborów biurowych, segregatorów czy innych dokumentów. Szafka CONNECT TYPU SŁUPEK posiada zarówno wysuwane szuflady jak i otwarte półki. Jest to funkcjonalny a zarazem bardzo stylowy mebel. Pasuje do większości aranżacji a biały kolor dodaje jej elegancji. Wykonana w całości z litego drewna jest solidna i wytrzymała. Jest to bez wątpienia duża zaleta mebla służącego do przechowywania ciężkich dokumentów lub sprzętów biurowych. 

Inną ciekawą propozycją jest szafka INDUSTRIAL MAX 7. Wyposażona w same szuflady, doskonale nadaje się do przetrzymywania dokumentów, ryzy papieru, osprzętu biurowego czy małej elektroniki. Doskonale odnajdzie się w przemysłowej aranżacji, gdyż szafka ta została w całości wykonana z metalu. Jest stylowa i solidna.