raty przez internet leasing przez internet

Strona główna

Strona główna

Produkt na zamówienie - wysyłka w ciągu 7 - 21 dni

Dark Design - lampy

Dark to belgijska marka produkująca designerskie oświetlenie. Firma Dark Design działa na rynku od 18 lat i dostępna jest w 43 krajach na całym świecie.

Nagrodę otrzymuje DARK!

Nietuzinkowe projekty lamp Dark zostały wielokrotnie dostrzeżone i nagrodzone. W swoim dorobku marka ta ma aż 81 nagród zdobytych na rozmaitych międzynarodowych konkursach designerskich m.in. RedDot Design Award, Interior Innovation Award, Good Design, German Design Award czy Henry Van De Velde Award.

Światło od niepamiętnych czasów towarzyszy człowiekowi. Dark chce aby to światło nie tylko rozświetlało przestrzeń ale tworzyło niepowtarzalny klimat i nastrój. Gra powstała na pograniczu światła i cienia tworzy niepowtarzalny nastrój we wnętrzu.

Lampy Dark Design to przede wszystkim różnorodność form i materiałów, wysoka jakość zrodzona z pasji i ciężkiej pracy. Lampy te pasują do każdej przestrzeni i każdego wnętrza. Tu każdy znajdzie coś dla siebie.

Niezwykle ciekawie prezentuje się wisząca lampa Dark o nazwie BABY BUBBLE wykonana z dmuchanego szkła. Dzięki rzemieślniczemu wykonaniu każda sztuka lampy jest inna, wyjątkowa i niepowtarzalna. Dostępna jest w kilku wersjach kolorystycznych.

Przepraszamy za niedogodności.

Wybierz z listy nowoczesne meble z naszej oferty

Wyszukaj ponownie to co szukasz