raty przez internet leasing przez internet
Obniżka
-34%
Wysyłka gratis
Bardzo praktyczna komoda Zeus z drewna mango do salonu lub pokoju w stylu glamour.
  • Bardzo praktyczna komoda Zeus z drewna mango do salonu lub pokoju w stylu glamour.
  • Bardzo praktyczna komoda Zeus z drewna mango do salonu lub pokoju w stylu glamour.
  • Bardzo praktyczna komoda Zeus z drewna mango do salonu lub pokoju w stylu glamour.
  • Bardzo praktyczna komoda Zeus z drewna mango do salonu lub pokoju w stylu glamour.
  • Bardzo praktyczna komoda Zeus z drewna mango do salonu lub pokoju w stylu glamour.

Komoda ZEUS Scorpion 100 cm drewno mango

3 806,60 zł
2 512,36 zł Zniżka 34%
Brutto

Produkt na zamówienie - wysyłka w ciągu 7 - 21 dni

Ilość

Darmowa dostawa od 599 złotych! < < Zobacz> >

Zamów przez telefon/e-mail lub dopytaj o szczegóły:

sklep@zona-design.pl, tel. + 48 12 33 34 552, + 48 882 135 780

 

 

 

Komoda ZEUS to propozycja od niemieckiej marki Inviccta Interior Design. Produkt zachwyca nietuzinkowym designem. Komoda łączy w sobie drewno mango oraz metalową podstawę w kolorze złotym. Niepowtarzalnego charakteru nadają ręcznie wykonane rzeźby 3D na froncie komody. Komoda posiada regulowane zawiasy. Mebel ten w przepiękny sposób zaaranżuje wnętrza salonu w stylu przemysłowym, industrialnym oraz loftowym. 

Wymiary prezentowanej komody: 100 cm x 120 cm x 45 cm ( szerokość x wysokość x głębokość)

wysokość podstawy: 20 cm

Komoda wykonana jest w macie/półpołysku. Wykończenie może się nieco różnić od siebie. Drewno Mango pochodzi z drzewa egzotycznego, cechuje go gruboziarnista struktura oraz duża gęstość, dlatego też jest ciężkie i zbite. Ponadto drewno to nie przyjmuje wody i nie odkształca się pod wpływem wilgoci. Wizualnie urzeka interesującym brązowo -popielatym odcieniem, w którym łączą się ciepłe oraz chłodne barwy,a wyjątkowego designu mebla dopełnia różnorodne usłojenie. Ze względu na wykorzystanie do produkcji drewna pochodzenia naturalnego, komoda może odbiegać od prezentowanego na zdjęciach modelu. Występowanie innego układu sęków, nieregularnych słoi czy rozwarstwień jest cechą właściwą dla użytego materiału i może wpływać na efekt końcowy.

KZ34539910

Opis

Szerokość 100 cm
Wysokość 120 cm
Głębokość 45 cm
Styl Klasyczny
Podstawa metal, złoty
Zawiasy regulowane
Korpus mebla naturalne drewno mango, pokryte cienką warstwą lakieru
wymiary wewnętrzne zamknięte 6x 47 cm x 31cm x 34 cm (szerokość x wysokość x głębokość)
Wykończenie półmat
Wysokość podstawy 20 cm
 Montaż W ofercie naszego sklepu znajdują się produkty do samodzielnego montażu w paczkach oraz produkty już częściowo zmontowane. Nie oferujemy montażu sprzedawanych przez nas produktów. Staramy się, aby montaż nie był skomplikowany a instrukcja była jak najbardziej czytelna oraz dokładna. W razie wystąpienia jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt z naszymi sprzedawcami, którzy zawsze służą pomocą telefonicznie lub mailowo.


Produkty mogą nieco różnić się od prezentowanych zdjęć ze względu na ustawienia monitora/wyświetlacza, karty graficznej. Rozmiar i waga produktu mogą różnić się w niewielkim stopniu (w zakresie tolerancji producenta).

Dotyczy produktów wykonanych z drewna. Drewno jest materiałem „żywym”. Produkty z drewna są wykonywane ręcznie i mogą się nieco różnić od prezentowanych zdjęć. Wszystkie nierówności, przetarcia, rysy, naturalne sęki, pęknięcia, szczeliny, dziurki, zagłębienia, nierówne krawędzie, różnorodne usłojenie, różnice kolorystyczne oraz inne nieregularności w strukturze drewna są celowo zachowane w produkcji i związane z jego biologicznym pochodzeniem. Wszystkie te cechy są zamierzone i świadczą o naturalności, autentyczności, oryginalności i niepowtarzalności drewna. Każdy produkt jest unikatowy, niepowtarzalny. Określenie „lite drewno”/"wykonany z drewna" potwierdza, że do produkcji zostało użyte naturalne drewno, łączone bądź w całości. Żadne z powyżej wymienionych cech oraz cech wynikających z naturalnej pracy drewna , które mogą występować w przyszłości nie są podstawą do reklamacji.

Link do pielęgnacji i użytkowania mebli:  https://zona-design.pl/content/10-pielegnacja-i-uzytkowanie-mebli

Zobacz także