raty przez internet leasing przez internet

Filtruj według

Cena
Marka
Kolory
F I L T R Y

Sofy do biura

Poszukując mebli do biura czy gabinetu warto zastanowić się nad wygodną sofą. Jest to komfortowy i funkcjonalny wybór. Sofa dodaje wnętrzu przytulności oraz doskonale sprawdzi się podczas licznych spotkań. W naszej ofercie przedstawiamy szereg sof doskonałych do biura. Oferowane meble pochodzą od czołowych europejskich marek takich jak Kare Design, BePure, KoKoon czy Invicta Interior Design.


Stylowe sofy do gabinetu

W niedużym biurze doskonale sprawdzi się mała sofa. W ofercie naszego sklepu znajdziesz różnorodne sofy dwuosobowe, które wspaniale sprawdzą się w ograniczonej przestrzeni firmowej. Ważne aby taka sofa biurowa była solidnie wykonana oraz z materiałów wysokiej jakości. Czyszczenie nie powinno przysparzać trudności nawet pomimo intensywnego użytkowania. Sofy do biura oferowane na Zona-Design spełniają powyższe założenia i są wspaniałym wyborem zarówno do domu jak i do pracy.  

Idealnym wyborem do niedużego biura w modernistycznym stylu będzie sofa DIVANI lub HYGGE 145 cm. Dostępne w wersji dwuosobowej oraz w kilku kolorach z pewnością wkomponują się do firmowej przestrzeni lub domowego gabinetu.  

Sofa gabinetowa MERLIJN to modułowa sofa wypoczynkowa, która może być dowolnie konfigurowana. Jest to chyba najlepszy wybór do wnętrz, które muszą się zmieniać i dostosowywać do bieżącej sytuacji. Modułowa sofa do gabinetu to strzał w dziesiątkę. 

W stylowym, klasycznym biurze sprawdzą się sofy typu Chesterfield. Te pikowane sofy z ozdobnymi podłokietnikami stanowią ciekawy element wyposażenia i z pewnością dodadzą elegancji i stylu. Dostępne są w wersjach dwuosobowych, trzyosobowych oraz jako stylowe narożniki.