raty przez internet leasing przez internet

Filtruj według

Cena
Marka
Kolory
F I L T R Y

Łóżka z pojemnikiem na pościel

Wybór łóżka to istotny punkt meblowania sypialni. Wybierając odpowiedni mebel należy wziąć pod uwagę nie tylko styl w jakim łóżko zostało wykonane, ale także jego materiał czy kolor. Najważniejszą jednak cechą jest kwestia łóżko z pojemnikiem czy bez? Jest to bowiem punkt wyjściowy do dalszych poszukiwań. Prezentujemy ofertę naszych łóżek do sypialni z pojemnikami na pościel. Wszystkie łóżka tapicerowane z pojemnikiem na pościel z oferty sklepu Zona-Design pochodzą od sprawdzonych producentów mebli, wśród których znajdują się takie marki jak  MCA Design czy Woood. Szeroka gama tkanin wykończeniowych w wielu kolorach sprawia, że każdy znajdzie łóżko do sypialni z pojemnikiem doskonale dopasowane do swojego wnętrza. Oferujemy także szeroką gamę wymiarów łóżek: łóżko 120x200 z pojemnikiem,  łóżko 140x200 z pojemnikiem, łóżko 160x200 z pojemnikiem a nawet łóżko 180x200 z pojemnikiem.

Podwójne łóżko z pojemnikiem na pościel 

Łóżko tapicerowane z pojemnikiem na pościel to doskonały wybór do każdej sypialni. W niewielkim wnętrzu taki model łóżka bezsprzecznie zyskuje na funkcjonalności ze względu na dodatkowe miejsce do przechowywania. Łóżko sypialniane z pojemnikiem sprawdzi się bowiem zarówno do przechowywania pościeli ale i spokojnie może służyć do przechowywania walizek, sprzętu narciarskiego czy sezonowych ubrań. W zależności od potrzeb zastosowań może być naprawdę wiele. Łóżka do sypialni z pojemnikiem na pościel oferowane w naszym sklepie to łóżka z podnoszonym hydraulicznie stelażem. Przestrzeń do przechowywania jest więc niemal równa powierzchni materaca. W przeciwieństwie do szuflad rozwiązanie to nie wymaga dodatkowego miejsca bo bokach łóżka. Ciekawą propozycją jest łóżko podwójne z pojemnikiem w eleganckim stylu Queen. Dostępne łóżko z pojemnikiem 120x200 aż do rozmiaru 180x200 jest doskonałym wyborem do stylowej sypialni. Sprawdzi się zarówno w aranżacji nowoczesnej ale i klasycznej. Wszystko uzależnione jest od doboru odpowiedniego koloru tapicerki. Zwolennikom stricte nowoczesnych rozwiązań proponujemy łóżko z pojemnikiem na pościel Vera, Ewelina lub Natalia. Z kolei łóżko dwuosobowe z pojemnikiem na pościel Amalti Alpaca to ciekawy wybór do sypialni klasycznej lub skandynawskiej. Z włoskiej kolekcji Amalti oferujemy także łóżko z pojemnikiem 160x200 w wersji Full. Oba modele dostępne są także jako łóżko tapicerowane 180x200 z pojemnikiem. 

Łóżko jednoosobowe z pojemnikiem na pościel

Łóżko pojedyncze z pojemnikiem sprawdzi się w pokoju dziecięcym lub młodzieżowym. Każde oferowane w naszym sklepie łóżko 90x200 z pojemnikiem na pościel to solidna rama łóżka z pojemnikiem wysuwanym spod spodu w formie jednej lub dwóch szuflad. Łóżko w kształcie domku Huisie to idealna propozycja do pokoju młodszych dzieci. Oryginalny kształt przypomina domek, a wysuwane szuflady oferują miejsce do przechowywania pościeli, zabawek lub ubrań sezonowych. Łóżko z pojemnikiem 90x200 Dennis to propozycja zarówno dla małych dzieci jak i dla młodzieży. Łóżko 90x200 z pojemnikiem Dennis dostępne jest w trzech modnych kolorach: białym, jasno- i ciemnoszarym, więc wpasowanie łóżka do aranżacji pokoju nie będzie stanowić problemu. Łóżka drewniane z pojemnikiem Derek oraz Nikki także będą dobrym wyborem do młodzieżowej sypialni. Solidne materiały i prosty design sprawdzą się przez długie lata. Łóżka te doskonale pasują do niemal każdej aranżacji: nowoczesnej, skandynawskiej, klasycznej. Stonowany kolor i odpowiednio dopasowane dodatki przemienią każdą dziecięcą sypialnię w magiczną krainę zabawy. 

Uwaga. 

Ceny oferowanych łóżek do sypialni z pojemnikami na pościel dotyczą samej ramy wybranego łóżka. Materac oraz stelaż nie jest wliczany do ceny, produkty te sprzedawane są osobno. W przypadku łóżek z szufladami, szuflady także sprzedawane są osobno.