raty przez internet leasing przez internet

Strona główna

Strona główna

Produkt na zamówienie - wysyłka w ciągu 7 - 21 dni

Produkty Good moods

Łańcuchy świetlne od Good Moods

Good Moods to niemiecka marka oferująca niezwykle popularne łańcuchy świetlne zwane potocznie cotton balls. Lampki te zyskały popularność kilka lat temu i cieszą się ciągle rosnącym gronem fanów. Znaleźć je można w pokojach nastolatków, salonach, sypialniach, na tarasach, w restauracjach, sklepach i w wielu miejscach, które chcą być na bieżąco z obowiązującymi trendami wnętrzarskimi.

Tym co wyróżnia cotton balls od Good Moods to przede wszystkim ich jakość oraz działalność prospołeczna marki. Produkty Good Moods spełniają normy określone przez DIN co gwarantuje ich wysoką jakość wykonania i bezpieczne użytkowanie. Ponadto firma współpracuje z ośrodkiem opiekuńczym dla osób niepełnosprawnych w Essen. Podopieczni pomagają przy tworzeniu produktów, przy ich pakowaniu oraz wysyłaniu do Klienta. Są niezwykle dumni ze swojej pracy.

Nieskończona liczba kombinacji kolorystycznych

W ofercie marki oprócz typowych łańcuchów świetlnych znajdują się lampy sufitowe. Kulki do łańcuchów świetlnych od Good Moods dostępne są w 58 kolorach a kable z lampkami w trzech długościach. Możesz wybrać spośród kompozycji kolorystycznych zaprojektowanych przez projektantów lub zdecydować się na swój wyjątkowy projekt. To od Ciebie zależy efekt końcowy.

Dostępne długości łańcuchów to 20, 35 i 50 kulek zawieszonych na bezbarwnym kablu zasilanym z gniazdka elektrycznego 230V. Kule wykonane są z przędzy bawełnianej.

Produkty Good Moods dostępne są w Niemczech, Austrii, Szwajcari, Polsce i we Włoszech.

Przepraszamy za niedogodności.

Wybierz z listy nowoczesne meble z naszej oferty

Wyszukaj ponownie to co szukasz