raty przez internet leasing przez internet

Filtruj według

Cena
Marka
Kolory
F I L T R Y

Hokery bez oparcia

Oferta krzeseł barowych bez oparcia to gama praktycznych i komfortowych hokerów zarówno do domu jak i do przestrzeni publicznej. Osoby poszukujące minimalistycznego siedziska do swojego wnętrza z pewnością znajdą tu coś dla siebie. Oferujemy krzesła znanych marek jak Invicta Interior Design, Kokoon Design czy D2. Asortyment obejmuje zarówno modele na jednej, trzech jak i czterech nogach. 

Hokery na jednej nodze

Wysokie krzesła na centralnej podstawie to propozycje do nowoczesnych oraz industrialnych aranżacji. W modernistycznym wnętrzu doskonale spisze się hoker bez oparcia o nazwie OZAKI bądź VENUS. Oba modele posiadają praktyczne i wygodne podnóżki. Są to także obrotowe krzesła barowe bez oparcia. Innym ciekawym projektem jest obrotowy hoker bez oparcia AOKI. Dostępny w kilku wersjach kolorystycznych może być wykorzystany w aranżacji nowoczesnej, loftowej czy pop art. W minimalistycznym wnętrzu czerwony hoker AOKI stanie się ciekawym akcentem. Nietuzinkowa, zdobiona podstawa hokerów marki Kokoon Design nawiązuje do klasycznego wzornictwa. 

Krzesła barowe na nóżkach

Bez wątpienia jednym z ciekawszych modeli hokerów bez oparcia jest geometryczny stołek barowy GAP inspirowany ikoną wzornictwa z 2002 roku. Niebanalny projekt i piękny czerwony kolor wniesie wiele stylu i energii do każdego wnętrza. Stołek barowy bez oparcia MU także powstał dzięki inspiracji innym znanym modelem. Tym razem marka D2 wzorowała się na krześle Miura. Zarówno model GAP inspirowany One jak i MU inspirowany Miura doskonale wkomponują się we wnętrze nowoczesne, loftowe oraz minimalistyczne. Zwolennikom klasycznego designu z kolei proponujemy hoker bez oparcia o nazwie STOŁEK BAROWY BUKOWY zaprojektowany przez projektantów z Polski. Wykonany z litego drewna jest solidny i stylowy. Stołek ten dostępny jest w pięciu kolorach drewna: sosna, olcha, dąb, orzech oraz grey. Stołek barowy bukowy to siedzisko do aranżacji klasycznej, retro, rustykalnej a także skandynawskiej. Inną propozycją w klasycznym stylu jest stołek BOCK. Wzorowany na koźle znanym z sal gimnastycznych wykończony został naturalną skórą w ciepłym odcieniu.