raty przez internet leasing przez internet

Strona główna

Strona główna

Produkt na zamówienie - wysyłka w ciągu 7 - 21 dni

Kubikoff Design

Kubikoff – meble z Włoch

Kubkoff to marka założona przez braci Lemson w 2004 roku. Firma projektuje i produkuje krzesła, fotele i stołki. Produkty Kubikoff są wykonywane z wyjątkową dbałością o jakość oraz wykończenie. Tapicerka mebli jest w całości wykonana ręcznie. Materiały oraz tkaniny są tak dobrane, aby zagwarantować wygodne, funkcjonalne oraz stylowe siedziska.

Dzięki wiedzy i doświadczeniu projektantów pracujących dla marki produkty oferowane przez Kubikoff są nowoczesne i funkcjonalne. Zastosowanie innowacyjnych technologii owocuje komfortowymi i ergonomicznymi krzesłami przeznaczonymi do użytku domowego, publicznego oraz mogą być używane na zewnątrz. Siedziska wykonane są z materiałów odpornych na warunki atmosferyczne oraz promieniowanie UV, dzięki czemu nie dobarwiają się i nie zmieniają koloru.

Meble Kubikoff

Krzesła Kubikoff odnajdą się we wnętrzach nowoczesnych i klasycznych. Nadadzą wnętrzu charakteru oraz podkreślą jego wyjątkowy styl. Idealnie sprawdzą się w biurze, kancelarii czy restauracji.

Ciekawym projektem jest kolekcja krzeseł D-Light utrzymana w stylistyce Pop-Art. Obicia zaprojektowane specjalnie dla marki Kubikoff przyciągają uwagę i są niezwykle oryginalnym elementem wyposażenia wnętrza.

Siedziba firmy Kubikoff znajduje się w Barberino Val d'Elsa, Le Grillaie nieopodal Florencji. Zakład produkcyjny mieści się w budynku zaprojektowanym w latach 1970-1971 przez włoskiego architekta Giuseppe Calonaci. Jest to niezwykła monumentalna żelbetowa rzeźba architektoniczna.

Przez lata swojej działalności marka zdobyła ugruntowaną pozycję na światowym rynku designu i dostępna jest w wielu krajach Europy.

Przepraszamy za niedogodności.

Wybierz z listy nowoczesne meble z naszej oferty

Wyszukaj ponownie to co szukasz