raty przez internet leasing przez internet

Strona główna

Strona główna

Filtruj według

Kategorie
Cena
F I L T R Y

Produkt na zamówienie - wysyłka w ciągu 7 - 21 dni

Lampy It's about romi

Kilka słów o Marce It's About RoMi Amsterdam

Holenderska marka It’s About RoMi powstała w 1993 roku. Zrodzona została z potrzeby kreowania pięknych i wyjątkowych produktów. It’s About RoMi to lampy do wnętrz domów, mieszkań i obiektów użyteczności publicznej. Inspirowane wielkomiejskim życiem i naturą. Siedziba It’s About RoMi mieści się w Amsterdamie nad najstarszym kanałem miasta.

Oświetlenie marki It’s About RoMi to różnorodność form, kolorów i materiałów. Projektanci stosują zarówno materiały pochodzenia naturalnego jak i tworzywo sztuczne. Dzięki temu oferta jest zróżnicowana i odpowiada na zapotrzebowanie rynku.

Oświetlenie wprost z Amsterdamu

W ofercie Its About RoMi znajdują się lampy wiszące, stołowe, podłogowe i ścienne. Lampy te pasują do wnętrz klasycznych, nowoczesnych, industrialnych oraz vintage.

Wyjątkową cechą lamp It’s About RoMi są ich wielkomiejskie nazwy oraz nietypowe materiały wykorzystywane do produkcji oświetlenia. Poza klasycznymi metalowymi stelażami i materiałowymi abażurami w ofercie znajdują się kolekcje lamp betonowych, drewnianych czy bambusowych. Każda seria lamp nazwana jest na cześć jednego ze światowych miast.

Seria Malaga to lampy wiszące wykonane z betonu z domieszką żywicy syntetycznej aby klosz lampy był lżejszy.

Abażury lamp Kyoto wykonane zostały ze sklejki bambusowej. Gra cieni jaka powstaje po włączeniu światła daje niesamowity efekt wizualny.

Niezwykle ciekawie wyglądają również lampy Aspen. Ich klosze zrobione zostały z wydrążonej kory brzozowej.

Klasyczne oświetlenie It’s About RoMi dostępne jest w trzech wersjach kolorystycznych: białym, czarnym i niklowanym. Uzupełnieniem są wykonane ręcznie abażury dostępne w wielu kształtach i kolorach.