raty przez internet leasing przez internet

Strona główna

Strona główna

Filtruj według

Kategorie
Cena
F I L T R Y

Produkt na zamówienie - wysyłka w ciągu 7 - 21 dni

Zuiver - meble, lampy i inne

Filozofia Zuiver

Zuiver to holenderska marka założona w 1998 roku. Ważnymi wyznacznikami filozofii Zuiver są świeżość, oryginalność i ukierunkowanie na obwiązujące trendy. Kolekcje marki są projektowane wyłącznie przez holenderskich projektantów co owocuje spójnymi koncepcjami w skandynawskim stylu.

Oferta marki Zuiver Design podbiła serca Klientów na całym świecie i dostępna jest w ponad 60 krajach.

Zuiver meble w skandynawskim stylu

W asortymencie marki znajdują się zarówno meble jak i dodatki. Sofy, fotele, krzesła, komody, regały, niewielkie stoliki kawowe oraz duże stoły to tylko niektóre z propozycji tej holenderskiej marki. Ponad to producent oferuje lampy zarówno wiszące jak i stojące, dywany, tekstylia i podkreślające styl dodatki takie jak wazony, świeczniki czy lustra. Dominuje tu szeroka gama kolorystyczna, drewno i metalizowane wykończenia w różnych kolorach. Dzięki temu do wnętrz wprowadzane jest dużo życia, stylu i pozytywnej energii.

Oferta Zuiver to przede wszystkim różnorodność form, materiałów i kolorów.

Nagradzana stylistyka Zuiver

Designerzy Zuiver w swoich projektach wykorzystują głównie materiały pochodzenia naturalnego takie jak drewno czy wysokiej jakości tkaniny. Wypracowany, minimalistyczny styl nie zmienia się od lat, jednak ciągle zadziwia nowymi formami i inspiracjami. Meble wykonywane są z niezwykłą starannością i precyzją aby ich jakość zadowoliła każdego, nawet najbardziej wymagającego Klienta. Wysiłki te zostały dostrzeżone bowiem marka ma swoim koncie liczne nagrody. W 2015 roku została nagrodzona tytułem „Best Enterprise of the Zaan region” jako najlepsze przedsiębiorstwo w regionie. W 2016 roku tytuł ten obejmował już nie tylko region ale całą północną Holandię i firma może pochwalić się nagrodą „Best Enterprise of the whole of North Holland”. Z kolei w roku 2017 wyróżniona została współwłaścicielka i dyrektor kreatywna zespołu Caroline van Velze i odebrała nagrodę dla najlepszej kobiety w biznesie „Best Business Woman 2017 of the Zaan region”. Wszystkie zdobyte tytuły są niezwykle prestiżowe w rodzimej dla Zuiver Holandii.

Szeroka gama barw i użytych materiałów sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów poszukujących oryginalnych mebli czy dodatków. Minimalistyczne i loftowe wnętrza ustanowią wyśmienite tło dla surowych w swojej formie, często wykonanych głównie z metalu, mebli i dodatków. Regał SON, lampy G T A i DELIVING jak również stoliki kawowe Zuiver CUPID idealnie wkomponują się w urządzaną przestrzeń. Miłośnicy stylu skandynawskiego z całą pewnością powinni zwrócić uwagę na kolekcję lamp Zuiver TRIPOD WOOD, stoliki BEE i TWO TONE czy dodatki w postaci miękkich poduszek dekoracyjnych DIAMOND SQUARE. Drewno, miękkie materiały i jasne barwy to kwintesencja skandynawskiego designu.

 

Uwaga!

Produkty wykonane z prawdziwego drewna mogą posiadać cechy naturalne dla litego drewna takie jak sęki, nieregularne słoje, rozwarstwienia czy szorstkie powierzchnie. Występowanie takich niedoskonałości jest zjawiskiem właściwym dla materiału, z którego produkty są wykonywane. Drewno, jako materiał pochodzenia naturalnego, może „pracować” jeżeli będzie narażone na znaczne zmiany temperatur lub wystawiane na zróżnicowane warunki atmosferyczne.