raty przez internet leasing przez internet

Strona główna

Strona główna

Pielęgnacja i użytkowanie mebli

Aby zakupione w naszym sklepie meble cieszyły przez długie lata zalecamy zapoznać się z cennymi wskazówkami zamieszczonymi poniżej.

Odpowiednio pielęgnowane meble odwdzięczą się długowiecznym, doskonałym wyglądem.

Meble z drewna – pielęgnacja, użytkowanie i zalecenia

Meble-z-drewna-informacje-ogolne-2.png

Informacje ogólne

Drewno użyte do wyrobu mebli oferowanych na zona-design.pl to materiał pochodzenia naturalnego.

Drewno to przeszło odpowiedni proces sezonowania oraz suszenia. Charakteryzuje się więc niepowtarzalnym kolorem, który może się zmieniać nawet wewnątrz mebla, układem słoi, ubytkami oraz dużymi i małymi sękami wypełnionymi odpowiednim materiałem jaki stosuje się w obróbce drewna. Pęknięcia, nierówności czy przebarwienia są dowodem lat dojrzewania oraz autentyczności materiału. W zależności od gatunku, czy też regionu pochodzenia, drewno może się od siebie różnić.

Na przykład egzotyczne drewno Sheesham, pozyskiwane z drzewa Palisander, to solidny materiał o unikatowej barwie. Drzewa te rosną w kilku regionach Indii, z których każdy charakteryzuje się wyjątkową mieszanką minerałów zawartych w glebie. Na tej podstawie drewno pochodzące z różnych regionów Azji może się nieznacznie od siebie różnić kolorem a także wzorem słoja.

Drewno, jako materiał „żywy” pochodzenia naturalnego podatne jest na zmiany objętości oraz kształtu pod wpływem czynników zewnętrznych takich jak temperatura czy wilgotność. Proces ten jest naturalny i nieunikniony. W związku z tym delikatne odkształcenia, wypaczenia, pęknięcia czy rozwarstwiania elementów drewnianych są typowym efektem użytkowania w zmiennych warunkach domowych. Delikatne rozwarstwienia czy też ubytki można uzupełniać za pomocą specjalnych zestawów naprawczych. Meble z drewna egzotycznego (np. Sheesham, Mango, Akacja, Teak) są bardziej podatne na zniekształcenia, odkształcenia, pęknięcia czy też rozwarstwienia wynikające z przechowywania i użytkowania produktu w pomieszczeniu o nieodpowiednim poziomie wilgotności powietrza. Proces spadku wilgotności drewna pod wpływem czynników zewnętrznych prowadzi do znacznego spadku objętości drewna, a co za tym idzie zmiany wymiarów liniowych elementów drewnianych. Rozsychanie się drewna może zmieniać geometrię elementów z niego wykonanych (tzw. wypaczanie) - odchylenia od linii prostych, wykręcanie, wybrzuszenia, wklęśnięcia. Może też doprowadzić do samoistnego pękania drewna pod wpływem naprężeń wewnętrznych spowodowanych spadkiem objętości związanym z utratą wilgotności.

Zdarzenia te, o ile w sposób rażący nie wpływają na jakość mebla, są zjawiskiem typowym dla materiału jakim jest naturalne drewno.

Większość mebli oferowanych w naszym sklepie to produkty wykonane ręcznie. Dzięki temu każda sztuka jest wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Z tego też powodu, każdy mebel może się od siebie nieznacznie różnić. Niektóre z nich są dodatkowo postarzane, aby uzyskały rustykalny charakter.

Pęknięcia, przetarcia i rozwarstwienia są zabiegiem celowym a nie defektem mebla.

Metalowe elementy spajające meble drewniane także są wytworem pracy ręcznej. Niedoskonałości takie jak widoczne spawy są nieuniknione i mają za zadanie nadać meblom oryginalny i niepowtarzalny wygląd.

Meble drewniane oferowane w naszym sklepie przeznaczone są do użytku wewnętrznego, w kontrolowanych warunkach temperatury oraz wilgotności powietrza. Idealne warunki to temperatura w przedziale 18 a 23 stopnie Celsjusza. Zalecana wilgotność 40% do 60%.

Meble-z-drewna-informacje-ogolne-4.png

Cechy drewna w małym skrócie:

Cechy-drewna-seki.pngCechy-drewna-ubytki.pngCechy-drewna-sloje.pngCechy-drewna-resztki-farby.pngCechy-drewna-naciecia.pngCechy-drewna-male-pekniecia.pngCechy-drewna-przebarwienia.pngCechy-drewna-roznice-wielkosci.png

Drewno jest surowcem naturalnym i w zależności od rodzaju i pochodzenia posiada charakterystyczne dla siebie cechy, mające wpływ na jego walory estetyczne. Każdy produkt z drewna jest unikalny w swojej formie, gdyż posiada widoczne słoje, sęki i niewielkie pęknięcia.

Drewno jako materiał naturalny ma niejednorodną budowę i barwę. Drzewo, które rośnie w naturze nigdy nie ma swojego bliźniaka, oznacza to, że każdy mebel wykonany z drewna jest inny.

Codzienne-uzytkowanie-mebli-z-drewna.png

Codzienne użytkowanie mebli z drewna

1. Unikaj długotrwałego kontaktu mebla z wodą. Rozlaną ciecz od razu wytrzyj do sucha miękką, suchą ściereczką.
2. Nie kładź gorących i zimnych przedmiotów bezpośrednio na blacie mebla. Stosuj specjalne maty lub podkładki.
3. Używaj podkładek pod kubki, szklanki oraz inne naczynia.
4. Nie pisz na kartce ułożonej bezpośrednio na drewnianym blacie. Używaj grubszej podkładki w celu uniknięcia odbicia lub zarysowań.
5. Drewniane meble powinny być ustawiona z dala od źródła ciepła (grzejnik, piec, kominek, piekarnik, ogrzewanie podłogowe itp.) oraz z dala od bezpośredniego światła słonecznego. Drastyczne zmiany temperatury mogą wpłynąć na pracę drewna, światło słoneczne może natomiast spowodować odbarwienia powierzchni.
6. Nie ustawiaj mebli bezpośrednio przy ścianie. Zachowaj minimum 3 centymetrową szczelinę w celu zapewniania swobodnej cyrkulacji powietrza.
7. Zadbaj o stałą wilgotność powietrza we wnętrzu. Idealnie powinna ona wynosić 40% - 60%.
8. Zadbaj o stałą temperaturę powietrza w przedziale od 18 do 23 stopni Celsjusza.
9. Zbyt suche powietrze może powodować wypaczanie, rozszczepianie lub skręcanie się mebli.
10. Nie ustawiaj mebli z drewna w oranżerii ani w pomieszczeniach z ogrzewaniem podłogowym.
11. Unikaj stawiania mebli bezpośrednio na podłodze drewnianej. Zawsze stosuj pod nogami mebla odpowiednie podkładki filcowe.
12. Przestawiając meble nie suwaj ich ani nie pchaj. Zawsze unoś meble w celu uniknięcia uszkodzenia. Zawsze przenoś puste meble.
13. Nie kołysz mebli.

Ogolna-pielegnacja-mebli-drewnianych.png

Ogólna pielęgnacja mebli drewnianych

1. Do czyszczenia powierzchni mebli używaj suchej lub lekko wilgotnej szmatki.
2. Szmatka lub ściereczka powinna być czysta, miękka i nie pozostawiać włókien.
3. Do czyszczenia nie używaj ściernych środków chemicznych.
4. Nie używaj także past polerskich sprejowych ani silikonowych – mogą one pozostawić niechciany osad na powierzchni mebli.

Zalecenia dotyczące pielęgnacji i konserwacji

Meble drewniane zabezpieczone są za pomocą lakieru, oleju lub wosku. Każdy rodzaj wykończenia wymaga odpowiedniej pielęgnacji dostosowanej do gatunku drewna mebla oraz formy jego zabezpieczenia. Używając środków zakupionych w sklepie zawsze sprawdź zalecenia do jakiego rodzaju drewna i wykończenia są one przeznaczone.

Meble lakierowane

Do pielęgnacji mebli lakierowanych zawsze używaj suchej, miękkiej szmatki lub ściereczki. Jeśli jest to konieczne, użyj lekko wilgotnej szmatki. Zawsze wytrzyj mebel do sucha.

Nie używaj żadnych chemicznych środków czyszczących.

Regularnie (co około 3 miesiące) stosuj naturalny wosk pszczeli, aby zachować naturalne piękno drewna. Umieść niewielką ilość na powierzchni mebla, po czym poleruj szmatką nie pozostawiającą włókien. Usuń nadmiar wosku suchą ściereczką. Wosk należy stosować według zaleceń producenta.

Meble olejowane

W ciągu pierwszego miesiąca od odbioru, a następnie co 6 miesięcy, należy regularnie stosować na całej powierzchni mebla niewielkie ilość oleju. Pomoże to zapobiec pęknięciom oraz rozłupywaniu się drewna. Ważne jest, aby olej nakładać dokładnie na całą powierzchnię oraz pracować w kierunku słojów. Unikaj olejowania tylko wybranych fragmentów mebla oraz olejowania w poprzek słojów.

Drewno woskowane wymaga regularnego, okresowego woskowania. Częstotliwość woskowania uzależniona jest od zużycia, któremu mebel podlega. Zalecane jest woskowanie mebli w odstępach czasowych od 6 do 12 miesięcy.

Uwagi końcowe

1. Meble wykonywane ręcznie mogą nieznacznie różnić się od wymiarów podanych przez producenta. Dopuszczalna tolerancja wymiarów to +/- 3%.
2. Drewno jako materiał pochodzenia naturalnego nieustannie pracuje pod wpływem czynników zewnętrznych takich jak temperatura czy wilgotność. Zjawiska związane z naturalną pracą drewna nie są podstawą do składania reklamacji.
3. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za:

 • Nieprawidłowe przechowywanie mebli.
 • Nieprawidłowe użytkowanie mebli.
 • Uszkodzenia powstałe na skutek kontaktu mebla z gorącymi lub zimnymi przedmiotami.
 • Uszkodzenia powstałe na skutek kontaktu mebla z ciężkimi przedmiotami ustawionymi na meblu.
 • Uszkodzenia wynikające z narażenia mebla na długotrwały kontakt z wodą lub wysoką wilgotnością powietrza.
 • Uszkodzenia wynikające ze zbyt niskiej wilgotności (poniżej 40%) lub nieprawidłowej temperatury powietrza (poza zalecanym przedziałem 18 - 23 stopnie Celsjusza) takie jak odkształcenia, pęknięcia, rozszczepienia, rozwarstwienie, wypaczenie, szczeliny, skręcanie się mebli.
 • Uszkodzenia lub odkształcenia powstałe na skutek ustawienia mebla na nierównym, krzywym podłożu.
 • Uszkodzenia lub odkształcenia powstałe na skutek przechowywania nierozpakowanego mebla dłużej niż 7 dni od daty doręczenia przesyłki.
 • Uszkodzenia, zarysowania, odbarwienia lub inne skazy powstałe na skutek nieprawidłowej pielęgnacji mebla np. poprzez używanie środków chemicznych lub nieodpowiednich akcesoriów.
 • Odbarwienia powstałe na skutek ustawienia mebla w bezpośrednim świetle słonecznym.
Meble-szklane-i-akrylowe.png

Meble szklane, ceramiczne i akrylowe

Zasady użytkowania i pielęgnacja

1.Do czyszczenia i pielęgnacji nie używaj żadnych środków ściernych (płynów, past, proszków itp.) ani ostrych gąbek mogących zarysować powierzchnię.
2. Powierzchnię należy czyścić za pomocą miękkiej ściereczki lub szmatki niepozostawiającej włókien.
3. Stosuj przeznaczone do szkła, ceramiki lub akrylu delikatne środki czyszczące lub wodę z domieszką łagodnego mydła albo płynu do mycia naczyń.
4. W celu uniknięcia zarysowań lub innych defektów powierzchni zawsze używaj podkładek, podstawek lub specjalnych mat.
5. Nie stawiaj bezpośrednio na powierzchni mebla gorących ani zimnych przedmiotów. Zawsze używaj maty lub podkładek.
6. Nie należy siadać ani stawać na szklanych, ceramicznych czy też akrylowych meblach.
7. Nie należy stukać ani uderzać twardymi lub szpiczastymi przedmiotami, które mogą spowodować naprężenia, a w rezultacie pęknięcie tafli szkła, ceramiki czy też akrylu.
8. Należy zaprzestać używania mebla gdy szkło jest pęknięte, ukruszone lub uszkodzone w jakikolwiek sposób. Dalsze użytkowanie grozi rozbiciem mebla.
9. Przestawiając meble nie suwaj ich ani nie pchaj. Zawsze unoś meble w celu uniknięcia uszkodzenia. Zawsze przenoś puste meble.
10. Nie kołysz mebli.

Meble-ze-stali-nierdzewnej.png

Meble ze stali nierdzewnej

Zasady użytkowania i pielęgnacja

1. Powierzchnie mebli powinny być utrzymane w czystości. Regularnie czyść elementy metalowe wzdłuż szlifów widocznych na powierzchni. Brud i osady pozostawione na powierzchni mebla mogą powodować jego przebarwienia i korozję.
2. Do pielęgnacji używaj dedykowanych preparatów czyszczących i miękkich ściereczek (szmatek).
3. Nie używaj ostrych gąbek lub szczotek mogących zarysować powierzchnię.
4. Nie używaj ściernych środków czyszczących mogących zarysować powierzchnię oraz powodować przebarwienia. Do czyszczenia mebli ze stali nierdzewnych nie stosuj proszków i mleczek ścierających, środków do srebra, wybielaczy oraz jakichkolwiek innych środków zawierających chlor.

Meble-oraz-lozka-tapicerowane.png

Meble oraz łóżka tapicerowane

Zasady użytkowania i pielęgnacja

1. Zawsze stawiaj meble tapicerowane na równym, wypoziomowanym podłożu.
2. Nie stawaj na meblach tapicerowanych ani ich częściach (podłokietniki, oparcie, siedzisko).
3. Nie skacz po meblach tapicerowanych ani ich częściach (podłokietniki, oparcie, siedzisko).
4. Nie siadaj na oparciu ani na podłokietnikach mebli tapicerowanych.
5. Pojemnik na pościel zawsze otwieraj za pomocą dedykowanego uchwytu. W przypadku braku uchwytu, otwieraj pojemnik trzymając za środek klapy pojemnika.
6. W przypadku mebli z pojemnikiem na pościel, nie przechowuj w nich więcej pościeli niż wynosi objętość pojemnika.
7. Podczas rozkładania (składania) mebli równomiernie wysuwaj (wsuwaj) ruchomą część mebla, jednocześnie trzymając tę część za jej środek.
8. Meble typu wersalka zawsze rozkładaj (składaj) trzymając siedzisko po środku obiema rękami.
9. Przed przetarciem wilgotną ściereczką mebel należy odkurzyć.
10. Zabrudzenia usuwaj za pomocą miękkiej, czystej ściereczki zwilżonej wodą. Wykonuj okrężne, delikatne ruchy po czym pozostaw czyszczone miejsce do całkowitego wyschnięcia.
11. Pocieranie podczas próby czyszczenia może spowodować uszkodzenie materiału obiciowego.
12. Nie szoruj i nie pocieraj tapicerki oraz nie używaj twardych gąbek czy też szczotek.
13. Aby uniknąć uszkodzenia lub odbarwienia materiału, nie nakładaj środka czyszczącego bezpośrednio na plamę, a próby nowych kosmetyków czyszczących przeprowadzaj w niewidocznym miejscu.
14. Tkaninę z systemem H2O Clean należy czyścić miękką, wilgotną ściereczką za pomocą okrężnych ruchów, a następnie pozostawić do wyschnięcia.
15. Unikaj szkodliwych środków chemicznych.
16. Meble tapicerowane zostały zaprojektowane z myślą o wypoczynku w trybie siedzącym. Funkcja spania służy do okazjonalnego korzystania – mebel nie ma na celu zastąpić łóżko sypialniane.
17. Elementy drewniane należy chronić przed uszkodzeniami oraz pielęgnować według zaleceń zawartych w Ogólna pielęgnacja mebli drewnianych oraz Zalecenia dotyczące pielęgnacji i konserwacji mebli drewnianych.

Uwagi ogólne

Faktyczne wymiary mebli i łóżek tapicerowanych mogą nieznacznie różnić się od wymiarów podanych przez producenta. Dopuszczalna tolerancja wymiarów dla mebli tapicerowanych to +/- 30 mm.

Dopuszczalna tolerancja wymiarów dla łóżek tapicerowanych to +/- 10 mm.

Kolory materiałów tapicerskich mogą się różnić od prezentowanych na zdjęciach próbek poglądowych. Różnice wynikają ze specyfiki oraz ustawień ekranu urządzenia, na którym zdjęcia są wyświetlane.

Materace.png

Materace

Zasady użytkowania

1. Materac zawsze kładź na wypoziomowanym i prawidłowo podpartym stelażu. Niewłaściwe ułożenie stelaża może skutkować uszkodzeniem materaca.
2. Do wybranego materaca dobierz odpowiedni stelaż według zaleceń producenta.
3. Nie kładź materaca na podłodze, płycie lub innych powierzchniach utrudniających lub uniemożliwiających prawidłową cyrkulację powietrza.
4. Nie skacz po materacu.
5. Nie stawaj na materacu.
6. Nie kładź na materacu ciężkich przedmiotów.
7. Regularnie odwracaj materac (średnio co 3 miesiące).
8. Nie przetrzymuj materaca w wilgotnym pomieszczeniu.
9. Nie zginaj, nie łam, nie zwijaj materacy sprężynowych.

Uwagi ogólne

Faktyczne wymiary materaca mogą nieznacznie różnić się od wymiarów podanych przez producenta.

Dopuszczalna tolerancja wymiarów to +/- 20 mm. Oryginalnie zapakowany materac na skutek przechowywania oraz transportu może nieznacznie zmienić swoje wymiary. Po rozłożeniu i niedługim czasie użytkowania materac powinien wrócić do swoich oryginalnych wymiarów.

Podczas użytkowania materaca, miejsca najbardziej obciążone (np. linia bioder) mogą zmniejszyć swoją wysokość o około 10%.

Materac dopasowuje się do kształtu ciała osoby go używającej. Niewielka utrata twardości oraz pojawienie się niewielkich wgłębień w miejscach najbardziej obciążonych to zjawiska jak najbardziej naturalne. Zagłębienia przewyższające głębokość 20 mm mogą podlegać reklamacji. Zagłębienie liczy się kładąc w poprzek materaca wypoziomowaną poziomicę i odmierzając od niej odległość do najniższego punktu na materacu.

Materac po rozpakowaniu z oryginalnego opakowania, w wyniku hermetycznego pakowania, może mieć specyficzny zapach. Należy przez kilka dni przewietrzyć materac w celu ulotnienia się zapachu.

Zewnętrzny pokrowiec z zamkiem należy prać według zaleceń producenta znajdujących się na metce, stronie producenta lub innych materiałach handlowych.

Sklep nie ponosi odpowiedzialności za:

 • Uszkodzenia materaca oraz pokrowca powstałe na skutego nieprawidłowego użytkowania.
 • Uszkodzenia materaca oraz pokrowca powstałe na skutek braku dbałości o materac.
 • Zabrudzenia na materacu oraz pokrowcu powstałe na skutek nieuwagi lub z wydzielin użytkownika.
 • Przebarwienia będące wynikiem naturalnych procesów.
 • Zużycia materaca oraz pokrowca wynikające z czasu użytkowania produktu.
 • Wyczuwalne sprężyny oraz wszelkie odgłosy przez nie wydawane na skutek użytkowania materaca.

W razie dodatkowych pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt ze sklepem

tel.: 12 33 34 552 | e-mail: sklep@zona-design.pl

Ogólne zalecenia pielęgnacji i użytkowania produktów

>> pobierz plik

obserwuj nas na instagramie

Przepiękna zmiana u Pani Eli @__e_l_w_i__ 🩷 Stół rozkładany Elefante 160/260 cm idealne wkomponował się w to piękne wnętrze😍

Zgadzacie się z nami?

#stol #table #jadalnia #zonadesign #wnerza #urzadzamy #bohostyle #boho #bohochicstyle #dom #remont #promocja #furniture #mebleonline #krzesła #wnetrzadomu #dziendobry #dinning #dinningroom Stoły z blatem ceramicznym to nasz bestseller🔝 
Jeden z nich, stół Ontario antracyt lava 180/260 cm jest u Pani @mama_spzoo 🩷 Na szczególną uwagę zwraca blat, który się nie rysuje🙌

➡️ https://zona-design.pl/jolisearch?s=Ceramika

#zonadesign #stol #stół #table #jadalnia #nowoczesnewnętrze #dom #domoweinspiracje #wnetrza #urzadzamy #remont #home #furniture #ceramika Oto biurko Polar, które nie tylko jest funkcjonalne, ale także dodaje elegancji każdemu pomieszczeniu.🤩 Wykonane z przezroczystego szkła z subtelnymi, metalowymi nogami - idealne dla osób ceniących sobie nowoczesny design i wygodę. Zyskaj przestrzeń do pracy i miejsce, gdzie twoja kreatywność będzie miała szansę rozkwitnąć! ✨ 

Burko dostępne z szybką wysyłką 🚚 
➡️https://zona-design.pl/jolisearch?s=Polar

#BiurkoMarzeń #PrzestrzeńDoPracy #zonadesign #biurko #domowebiuro #officedesign #office #salonkosmetyczny #nowoczesnebiuro #furnituredesign #desk #gabinet Komoda ZAMBEZI została wykonana z drewna Sheesham 🪵 

Wyraźne usłojenie naturalnego drewna dodaje jej uroku 🤩 

Komodę wyróżnia wyjątkowy design 🙌

Środek mebla przecina czarny metal, który stanowi oryginalny kontrast z ciepłem naturalnego drewna 🙌 a jednocześnie idealnie komponuje się z czarnymi nóżkami 👌 

Całość tworzy mebel, obok którego nie da się przejść obojętnie 👀

👉 https://tiny.pl/cnrn4

#zonadesign #meble #mebleonline #komoda #komodazambezi #meblezdrewna #salon #inspiracje #sypialnia #dekoracjedomu #lampastołowa #lampkanocna #dodatki #jlinedecoration #drewno #wooddesign Z radością prezentujemy stół Vivente i szafkę Factory RTV, które znalazły swoje miejsce w domu naszych zadowolonych klientów! 🫶 Meble są eleganckie i nowoczesne, ale z loftowym akcentem - idealnie komponują się z każdym wnętrzem😍

Dziękujemy Pani Karolinie za udostępnienie zdjęć🤩

➡️ Stół Vivente WT47839436
➡️ RTV Factory DZ69838310

Jadalnia, stół, wystrój wnętrz, drewniany stół, stolik pod telewizor, trędy wnętrzarskie , projektowanie wnętrz 

#jadalnia #komoda #meble #stolikkawowy #dom #stol #mieszkanie #table #tablewood #industrialdesign #loftdesign #interior #interiordesign #wnetrzarskieinspiracje #wnetrzarskieinspiracje #polskiewnętrza #wooddesigner #industrialstyle #nowoczesnewnętrze Przedstawiamy rozkładamy stół Benvenuto 200-250 cm u Pani @dom_w_nigellachg2 🫶 Odkryj przestrzeń, gdzie elegancja spotyka się z prostotą🤩

Dziękujemy naszej Klientce za udostępnienie pięknych zdjęć😍

➡️https://zona-design.pl/stol-rozkladany-benvenuto-200-cm-250-cm-bialy-121697-s.html

#stol #table #whitetable #bialystol #salonzkuchnia #jadalnia #jadalniainspiracje #furnituredesign #interior #interiordesign #meble #wnetrza #urzadzamy #pieknewnetrze #polskiewnętrza #zonadesign #nowoczesnewnętrze #nowoczesne #nowoczesny #projekty #projektydomow #projektywnetrz My wciąż pozostajemy w świątecznym klimacie🎄
Odkryj nasz idealny stół Zygzak, który doda uroku każdemu wnętrzu🤩. Idealny do wspólnych posiłków i magicznych chwil spędzonych z najbliższymi✨

#zonadesign #dekoracjeświąteczne #homedecor #christmas #christmasdecor #święta #stol #jadalnia #inspiration #home #interior #bohostyl #boho #lampy #rattan #krzesła #table #woodtable Piękny sosnowy stół FACTORY 240 cm u naszej Klientki 🤩 prezentuje się zjawiskowo👌 
Dziękujemy za zdjęcia 📸🤗 

Wyjątkowy blat wykonany na kształt połączonych desek oraz skrzyżowane metalowe nogi mebla przyciągają wzrok 👀 już od progu 🙌 

To stół, który idealnie sprawdzi się podczas rodzinnych spotkań — nie tylko w Święta 🤩 

🛒 https://tiny.pl/csqt1

#zonadesign #meble #mebleonline #stol #drewnianystol #stolfactory #swieta #meblezdrewna #sosna #industrial #rustic #table Dziękujemy, że byliście z nami przez cały 2023 rok 🤗
✨W tym nadchodzącym Nowym Roku życzymy Wam, dużo zdrowia, radości oraz spełnienia marzeń, wielu sukcesów i wszelkiej pomyślności.🥳🫶

#nowyrok #sylwester #swieta #dodatki #zonadesign #zabawa #party #newyears #winter #relaxtime #happyday #choinka #fun Szykujecie się już na sylwestrowe szaleństwo?✨🥳🍾

#zonadesign #newyear #nowyrok #partytime #homedecor #homeinspection #decoracioninteriores #sylwester #życzenia #home #inspiracjewnetrz

Opinie klientów

Pan Łukasz

Klient

format_quote

Jesteśmy zadowoleni z zakupu :) Zakupiona szafka nocna real dream prezentuje się jeszcze lepiej niż na zdjęciach. Super pasuje do nowej sypialni! Co ważne szafka przybyła solidnie zapakowana. Polecamy ten sklep.

Pani Katarzyna

Klient

format_quote

Jestem zadowolona ze stołu :-) Solidne wykonanie, piękny odcień drewna. 10/10 :) Polecam zakupy na zona-design.p.

Pani Alicja

Klient

format_quote

Zestaw krzeseł cudownie się prezentuje. Duży wybór materiałów na obicie. Bezproblemowa i miła obsługa. Zamówienie dotarło w ustalonym terminie. Polecam <3<3<3

Pani Beata

Klient

format_quote

Narożnik jest doskonały! Wygodny, solidny, piękny! :D Bardzo polecam ten sklep. Wszystko na najwyższym poziomie! :.

Pani Elżbieta

Klient

format_quote

Kupiłam stoliczki do kawy - mega piękne.

Pani Beata

Klient

format_quote

Otrzymaliśmy dzisiaj sofę i jesteśmy ZACHWYCENI!:) Jest piękna, bardzo wygodna, solidna. No bajka! Bardzo dziękujemy!.

Klient

format_quote

Miła obsługa, szybki transport i mój nowy fotel już jest ulubionym miejscem na popołudniowy wypoczynek :) :) Polecam sklep Zona Design każdemu kto szuka solidnych i ślicznych mebli.

Klient

format_quote

Długo szukałam idealnego łóżka. Miało być eleganckie, pikowane, z pojemnikiem na pościel. Zależało mi żeby rama nie zajmowała też jakoś dużo miejsca. I tu znalazłam doskonały model. Łóżko jest eleganckie, wygodne i zakupione w dobrej cenie. Będę tu jeszcze zaglądać.

Pan Adam

format_quote

Bardzo fajny sklep. Duży asortyment, dobre ceny. Polecam.

Pan Rafał

format_quote

Sklep zona-design.pl to duży profesjonalizm obsługi i szeroki wybór produktów. Serdecznie polecam.

Pani Katarzyna

format_quote

Rzadko piszę opinie w Internecie, ale chciałabym wyrazić swoje uznanie dla sklepu Zona Design. Znalazłam tu szeroki wybór stolików w atrakcyjnych cenach, a zamówiony Goran 2 prezentuje się wspaniale w moim salonie. Miła i profesjonalna obsługa od zamówienia do transportu. Polecam.

Pani Jolanta

format_quote

Szeroki wybór, ładne meble szkoda tylko, że niektóre z długim czasem oczekiwania. Ale warto. :)

Klient

format_quote

Ładny sklep, duży wybór mebli do salonu i jadalni. Zakupiony przeze mnie fotel INES wspaniale wygląda w sypialni w stylu skandynawskim.

Pan Bartosz

format_quote

Super sklep, super wybór, super obsługa. Polecam zakupy w tym sklepie :) :) :)

Pan Dawid

format_quote

Szybka i profesjonalna obsługa klienta. Dobre doradztwo odnośnie tkanin tapicerskich do łóżek. Zamówione łóżko Zoya przybyło do nas w 5 tygodni. Prosty montaż. Jestem zadowolony.

Pani Ola

format_quote

Zona-Design to fajny sklep z dużym wyborem mebli. Jak wygram w lotka umebluje sobie stąd cały salon :D Na razie musi mi wystarczyć piękna sofa Euphoria. ;)

Klient

format_quote

Polecam zakupy na zona-design.pl wszystkim poszukującym niebanalnych mebli.

Pani Kamila

format_quote

Zona Design to dobry design i duuuży wybór ładnych mebli. Jestem zadowolona z zakupów.

Klient

format_quote

Duży plus za tak szeroki wybór krzeseł. Zakupiony komplet wspaniale prezentuje się w jadalni.

Pani Klaudia

format_quote

Wyjątkowo ciekawa oferta lamp. Długo szukałam niebanalnej lampy nad stół i wybór Planetario by Zona Design to istny strzał w dziesiątkę. Serdecznie polecam tą lampę.

Pan Robert

format_quote

Komoda Capri to idealny wybór do przedpokoju. Od wejścia rozwesela wnętrze. Polecam!

Pani Danuta

format_quote

W sklepie zona design zamówiliśmy komplet stolików nocnych Collin. Są piękne, pojemne i piękne! <3 Zakup w 100% wart swojej ceny.

Pani Małgorzata

format_quote

Na zona-design.pl kupiłam minimalistyczną konsolę szklaną Glamour. Zdjęcia nie oddają urody mebla. Konsola jest warta każdej złotówki.

Klient

format_quote

Szeroki wybór i konkurencyjne ceny. Ciekawy wybór dodatków i ozdób.

Pan Michał

format_quote

Polecam sklep Zona. Zaglądam tu regularnie i ciągle są jakieś rabaty lub akcje promocyjne. Można upolować naprawdę fajne okazje.

Pani Elżbieta

format_quote

Warto czekać na zamówione meble nawet te kilka tygodni. Początkowo się wahałam czy zamawiać stół z terminem oczekiwania ok. 7 tygodni ale było warto. Trochę to trwało ale stół jest piękny.

Pani Angelika

format_quote

Buszując po internecie natknęłam się na dywan Kelim i od raz skradł on moje serce. Połączenie klasyki i nowoczesności to coś co uwielbiam. Zamówiłam i cieszę się piękną ozdobą salonu. Szybka i bezproblemowa wysyłka. Brawo.

Pan Kamil

format_quote

Ciekawy wybór mebli i dodatków. Dużo oryginalnych lamp. Oferta robi wrażenie.

Anna

format_quote

Świetny sklep, polecam, produkty bardzo dobrej jakości. Świetna obsługa

Marzena

format_quote

Uwielbiam wasze meble 💗 💗 💗

Magdalena

format_quote

Dzień dobry, piękna pozdrawiamy ciepło

Magda

format_quote

Piękne meble na pewno jeszcze coś zamówimy :)

Justyna

format_quote

Stół galaxy z drzewa mango i krzesła velvet szare. Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Dziękuję bardzo :-)

Klient

format_quote

Stół jest boski solidny wygodny nie spodziewaliśmy się takiego efektu. I oczywiście czaruje każdego kto prześlizguje się przez nasz dom

Klient

format_quote

Bardzo dziękujemy 💗 💗 💗 💗

Klient

format_quote

Następne cuda od was