raty przez internet leasing przez internet

Filtruj według

Cena
Marka
Kolory
F I L T R Y

Szafki na przedpokój

Szafka na przedpokój to obowiązkowy mebel w każdym mieszkaniu. To właśnie dzięki niej możemy utrzymać ład oraz porządek w strefie wejściowej. Obecnie do dyspozycji mamy nie tylko tradycyjne modele, ale również szafki wiszące do przedpokoju. Warto wykorzystać każdy skrawek wolnej przestrzeni, szczególnie jeśli nie dysponujesz zbyt dużym metrażem. A być może strzałem w dziesiątkę będzie szafka do przedpokoju z siedziskiem? Jest to mebel praktyczny, który zapewnia wysoki komfort i swobodę eksploatacji. Z pewnością sprawdzi się w każdym mieszkaniu. Podczas wyboru szafki z lustrem do przedpokoju należy wziąć pod uwagę nie tylko wielkość, ale również wystrój pomieszczenia. Pamiętaj, że przedpokój to wizytówka Twojego domu, a więc powinien on prezentować się elegancko i spójnie z resztą mieszkania.  


Szafki z siedziskiem do przedpokoju

Nowoczesna szafka na przedpokój z siedziskiem to genialna opcja, jeśli oczekujesz wysokiej uniwersalności oraz funkcjonalności. Pod uwagę warto wziąć tradycyjne ławki z dwiema szufladami np. ROMINA czy też ATLANTA. Stylowa szafka z siedziskiem do przedpokoju będzie niezastąpiona podczas zakładania i zdejmowania obuwia. Wiele osób zapomina o tym, jak ważne jest posiadanie ławki czy pufy. Tradycyjne szafki do przedpokoju z siedziskiem można łatwo zastąpić np. połączeniem prostej komody oraz efektownej pufy. Wszystko zależy od osobistych upodobań. Szafka siedzisko do przedpokoju musi być przede wszystkim wytrzymała oraz odporna na obciążenia. Właśnie dlatego warto postawić na produkty zaufanych marek oferowanych na Zona-Design. Wytrzymałe szafki z siedziskiem do przedpokoju są stabilne, a także odporne na warunki użytkowania. Z pewnością będzie to trafiona inwestycja na długie lata. 


Szafki z lustrem do przedpokoju

Szafka z lustrem do przedpokoju pozwoli Ci rozświetlić nawet małą przestrzeń. Jest to świetna propozycja zarówno do dużych jak i małych pomieszczeń. Starannie wykonana szafka do przedpokoju z lustrem zawsze będzie prezentować się dobrze. Warto zwrócić uwagę na gotowe komplety mebli np. SYDNEY i ZARA. Zwolennikom własnych kompozycji proponujemy połączenie wąskiej szafki do przedpokoju z dowolnie wybranym lustrem np. VENICE czy BOUTIQUE. Takie połączenie będzie oryginalne i wyjątkowe. Ciekawym rozwiązaniem jest także szafka narożna do przedpokoju. 


Szafki wiszące do przedpokoju

Ścienna szafka narożna na przedpokój będzie nie tylko praktyczna ale również dekoracyjna. To genialna opcja dla tych, którzy stawiają na niesztampowe rozwiązania. Alternatywą jest klasyczna szafka wisząca np. NIZZA. Z pewnością pomieści ona wszystkie niezbędne drobiazgi, które powinny być pod ręką. Szafka wisząca do przedpokoju wykonana z trwałych materiałów zachowa swoją formę przez długi czas. Przykładem są NIZZA czy też ESPERO. Jeśli w danym wnętrzu będzie znajdować się również szafka słupek do przedpokoju, to wszystkie elementy powinny być utrzymane w tym samym stylu. Ozdobna szafka w przedpokoju nie musi być zamykana. Warto rozważyć zakup otwartej półki, gdzie można umieścić rozmaite dekoracje.