raty przez internet leasing przez internet

Filtruj według

Cena
Marka
Kolory
F I L T R Y

Regały biurowe

Regał biurowy to niezwykle praktyczny mebel, dzięki któremu możesz lepiej zorganizować swoje środowisko pracy. Szeroki wybór sprawia, że znalezienie modelu odpowiedniego do potrzeb oraz charakteru aranżacji nie będzie stanowić problemu. Może on wtapiać się w otoczenie lub kontrastować z obranym stylem. Regał biurowy o niebanalnym wzornictwie z pewnością urozmaici charakter każdego wystroju. Jest to prawdziwy strzał w dziesiątkę dla tych, którzy cenią sobie oryginalność. Podczas wyboru odpowiedniego modelu należy jednak zwrócić uwagę nie tylko na wygląd wizualny. Niezwykle istotne jest to, aby regał był wytrzymały i solidny. Często obciążany jest  dużą ilością książek, segregatorów i innych przedmiotów. Z tego względu powinien on być wykonany z trwałych i odpornych na zniszczenia materiałów, które w każdej sytuacji zachowają wysoką stabilność. W ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór różnorodnych regałów do biura cenionych marek.


Regały biurowe o otwartej konstrukcji

Regał biurowy otwarty jest wyjątkowo wygodny w użytkowaniu. Już na pierwszy rzut oka możemy zobaczyć, co znajduje się na półce. Ponadto możemy umieścić tutaj również rozmaite dekoracje, które będą zdobić pomieszczenie. Każdy może stworzyć kompozycję, która będzie w stu procentach dopasowana do własnych wymagań. Na szczególną uwagę zasługują takie modele, jak np. ONYX, SPLURGE czy HUIB TROLLEY. Ogromną popularnością cieszą się regały biurowe w stylu minimalistycznym. Dają one wiele możliwości aranżacyjnych, co jest szczególnie ważne przy częstych zmianach aranżacji biura. Niezależnie od dodatków będzie on wyglądać elegancko i stylowo. Regał na dokumenty o prostej formie to doskonały wybór, jeśli poszukujesz mebli do wnętrza modernistycznego, klasycznego, skandynawskiego lub industrialnego. Rosnącym zainteresowaniem cieszą się regały biurowe na segregatory wykonane z drewna. Naturalna stylistyka znajduje się obecnie w najgorętszych trendach. To świetny wybór do wystroju rustykalnego, retro czy też holenderskiego. Drewno jest ponadczasowe, dzięki czemu masz pewność, że nie wyjdzie z mody. Tutaj doskonałą propozycją będzie regał MAKASSAR, MONSOON czy TEMBA.


Regały biurowe zamykane

Regały do biura powinny być przede wszystkim funkcjonalne. Bardzo często musimy w nich pomieścić sporą ilość elementów. Zamykana konstrukcja sprawdzi się zawsze wtedy, gdy chcemy utrzymać porządek i ład w pomieszczeniu. Taki regał do gabinetu nie wymaga starannego układania na nim segregatorów, teczek z dokumentami czy różnorodnych katalogów. Schowane wewnątrz, nie tworzą optycznego bałaganu. Regał biurowy zamykany to dobry wybór do domowego gabinetu, firmowego biura czy sali konferencyjnej. Warto zwrócić uwagę na takie modele, jak np. MAYA i TOULON. Oczywiście regały biurowe zamykane mogą posiadać również część otwartą, gdzie możemy ustawić dekorację lub drukarkę. Przykładem są regały BRUSSELS, DIJON oraz CERVO. Regał biurowy może również posiadać szklane drzwiczki - pozwalają one dostrzec, co znajduje się w środku, a jednocześnie stanowią one barierę przez kurzem i innymi zanieczyszczeniami.