raty przez internet leasing przez internet

Filtruj według

Cena
Marka
Kolory
F I L T R Y

Stoliki kawowe szklane

Szklane stoliki kawowe od wielu lat nieprzerwanie zdobią nasze domy i mieszkania. W asortymencie naszego sklepu prezentujemy stoliki szklane kawowe projektu renomowanych europejskich marek. W ofercie znajdują się propozycje Invicta Interior Design, Kare Design czy MCA Design. Wszystkie stoliki zostały wykonane z bezpiecznego szkła hartowanego. 

Stoliki kawowe szklane okrągłe

Oferowane okrągłe stoliki kawowe szklane występują w wielu rozmiarach i stylach. Dzięki tak bogatej różnorodności każdy znajdzie tu odpowiedni dla siebie mebel. Stoliki te można śmiało wykorzystać jako główny stolik kawowy okrągły szklany ustawiony pośrodku pokoju dziennego bądź jako małe boczne stoliki służące do odkładania małych, poręcznych przedmiotów jak kubek czy pilot. Kolekcja JUPITER od kultowej marki Kar Design oferuje zarówno duży stolik kawowy o średnicy 100 centymetrów jak i mniejszy 55-centymetrowy. Połączenie hartowanego szkła i złota prezentuje się niezwykle elegancko. Stoliki te doskonale wkomponują się w aranżacje nowoczesne oraz glamour ale także w industrialne. Zwolennikom naturalnych materiałów polecamy okrągłe szklane stoliki kawowe NATURES ART czy też PURE NATURE. Szklane blaty zostały usadowione na drewnianych podstawach z drewna teakowego. Niebanalną propozycją jest także stolik kawowy szklany OCEAN. Podstawa stolika przypomina śrubę okrętu umocowaną na kwadratowej podstawie. Całość wykonana jest ze stopu metalowo – aluminiowego, co gwarantuje solidne wykonanie i najwyższą jakość. 

Szklany stolik kawowy kwadratowy lub prostokątny

Kwadratowe oraz prostokątne stoliki kawowe szklane oferowane na Zona-Design występują w wielu stylach. Do wnętrz nowoczesnych doskonałym wyborem będą modele STOLIK KAWOWY SZKLANY, GLORIA lub BADDI. Stolik MODERN BAROCK wpasuje się zarówno w aranżację nowoczesną jak i glamour, a nawet angielską. Z kolei do wnętrz industrialnych proponujemy szklany stolik kawowy THORE łączący w sobie czarny metal, drewno dębowe i hartowane szkło. Inną propozycją może być zestaw dwóch kwadratowych stolików WIRE w kolorze czarnym. 

Stoliki kawowe całe ze szkła

W ofercie naszego sklepu posiadamy także stoliki kawowe w całości wykonane ze szkła. Stoliki te z całą pewnością zasługują na miano małych rzeźb użytkowych, gdyż często zostały wykonane z jednego, giętego kawałka szkła. Na uwagę zasługuje cała kolekcja marki Invicta Interior Design o nazwie FANTOME. Stolik szklany kawowy FANTOME przypominający elipsę posiada u spodu małe, czarne kółeczka zapewniające bezproblemową mobilność tego wspaniałego mebla. Druga wersja stolika FANTOME to prostokątna ława przypominająca trapez. Podobnie jak model elipsa oferuje do przechowywania dwie spore półki. W ofercie naszego sklepu jest także stolik kawowy połączony z funkcją gazetnika FANTOME 50 cm. Jest to bardzo dobry wybór zarówno do domu jak i do przestrzeni publicznej.