raty przez internet leasing przez internet

Filtruj według

Cena
Marka
Kolory
F I L T R Y

Nowoczesne komody do sypialni

Komoda w sypialni to mebel niezwykle praktyczny. Łączy w sobie funkcję przechowywania i dekoracyjną. Ustawiona pod oknem może eksponować kwiaty, zdjęcia lub dekoracyjne świece. Komody do sypialni z szufladami są klasycznym wyborem. Sklep meblowy Zona-Design oferuje około 100 różnych komód sypialnianych z szufladami oraz z praktycznymi półkami. Wszystkie od najlepszych europejskich marek takich jak Kare Design, Invicta Interior Design czy MCA Design. Sprawdź naszą ofertę i wybierz komodę idealną dla Twojej sypialni. 


Komody do sypialni nowoczesne

Nowoczesne komody do sypialni to doskonały wybór do wnętrz modernistycznych, glamour czy utrzymanych w stylu art deco. 

Nowoczesna komoda do sypialni VISION to zjawiskowy mebel o lustrzanym wykończeniu. Cztery pojemne szuflady pomieszczą wszystkie niezbędne przedmioty jak ubrania czy pościel. Całość prezentuje się wyjątkowo bogato i stylowo. Ten mebel z pewnością zwróci na siebie uwagę. Z kolei komoda XAOS to element kompletu mebli do sypialni o tej samej nazwie. Wyposażona w trzy wysuwane szuflady spełnia założenia nowoczesnego designu. Prosta, biała z delikatnym wzorem jest doskonałym wyborem do sypialni. 

Kolekcje komód ROMINA i SYDNEY oferują zarówno duże komody do sypialni jak i małe komody do sypialni. Sprawdź ofertę tych komód nowoczesnych do sypialni i wybierz najlepszy model. Ponad to, obie kolekcje oferują lustro w tej samej, spójnej stylistyce. 


Komody do sypialni drewniane

Pośród bogatej oferty drewnianych komód do sypialni oferujemy wysokie komody do sypialni, wąskie komody do sypialni oraz małe komody do sypialni. Ciekawie prezentuje się dekoracyjna komoda OASE. Wykonana z drewna sosnowego została ozdobiona azteckimi wzorami. Niekwestionowaną zaletą tej komody jest jej głębokość – zaledwie 34 cm. Jest to więc doskonały wybór do wąskiej sypialni. 

Komoda z drewna Sheesham o nazwie MAYA to przykład wysokiej komody do sypialni. Wysoka na 115 cm wyposażona jest w 6 pojemnych szuflad. Klasyczna stylistyka pozwoli na wkomponowanie jej do większości wnętrz. 

Drewniane komody MODERN NATURE, LAGOS czy MILANO to przykładu dużych komód do sypialni wyposażonych zarówno w szuflady jak i praktyczne półki. Ciekawą propozycją jest również komoda JAKARTA. Wykonana w całości z drewna z odzysku doskonale wkomponuje się w rustykalne i postarzane wnętrza.