raty przez internet leasing przez internet

Strona główna

Strona główna

Produkt na zamówienie - wysyłka w ciągu 7 - 21 dni

Prostoria Design (kvadra) - sofy i inne

O marce Prostoria słów kilka

Prostoria to młoda Chorwacka marka działająca głównie w segmencie mebli tapicerowanych. Wcześniej znana pod nazwą Kvadra Design. W przeciągu swojej działalności od 2010 roku zdobyła ugruntowaną pozycję na światowym rynku mebli designerskich. Portfolio marki wypełniają takie ikony jak fotele POLYGON i UP-LIFT czy sofa REVOLVE. Jest to jedna z tych firm, które zaczynając od zera dzięki ciężkiej pracy, dobrym projektom i solidnemu wykonaniu podbiła serca Klientów oraz znawców designu użytkowego.

Misją firmy jest wzbogacenie codziennych doświadczeń użytkowników mebli poprzez tworzenie oryginalnych projektów. Dzięki współpracy z najlepszymi projektantami powstają ciekawe meble wykonane z wysokiej jakości materiałów. Tu ciekawe wzornictwo spotyka się z funkcjonalnością. Prostoria jest projektem, w którym projektanci wspólnie z firmą nieustannie rozwijają się w oparciu o wzajemne zaufanie i wspólny cel, którym jest dostarczanie niezwykłych mebli do naszych domów.

Młoda marka z licznymi nagrodami

W procesie produkcji mebli sygnowanych logo Prostoria wykorzystywane są głównie materiały lokalne, zwłaszcza lite drewno, a większość produkcji odbywa się w firmowej fabryce lub we współpracy z lokalnymi producentami. Proces projektowania jest często czasochłonny ale dzięki współpracy, wymianie doświadczeń i wiedzy owocuje produktami najwyższej jakości. Fakt ten został niejednokrotnie doceniony. Firma zdobyła bowiem szereg prestiżowych nagród i wyróżnień. Sofa Prostoria REVOLVE został zwycięzcą Golden Key Award w 2011 roku a w 2012 roku zdobył Reddot Design Award. Fotel UP-LIFT to laureat nagrody Interior Innovation Award 2014. Dodatkowo został wyróżniony w konkursie German Design Award w roku 2015. Kolejnym zwycięzcą w ofercie marki jest POLYGON, który ma na swoim koncie dwa zwycięstwa w latach 2014 i 2015 - Interior Innovation Award i German Design Award. Sofa SEAM to zdobywca trzech nagród: Interior Innovation Award 2015, IF Design Award 2015 i Golden Key Award 2016. Potrójnymi zwycięzcami prestiżowych konkursów designerskich są również fotele STRAIN I TRIFIDAE. Pierwszy z nich, w 2015 roku, odebrał nagrody Interior Innovation Award, Reddot Design Award i Golden Key Award. Drugi z kolej to laureat German Design Award 2019, Golden Key Award 2018 oraz BIG SEE Product Design Award 2018. Krzesła OBLIQUE I RHOMB mają na swoim koncie odpowiednio po jednej nagrodzie w konkursach Reddot Design Award 2015 i German Design Award 2017.

Asortyment Prostoria Design

W ofercie marki Prostoria znajdują się sofy modułowe, sofy rozkładane, narożniki, szezlongi, kanapy z funkcją spania, designerskie fotele, pufy, regały, stoliki kawowe oraz ciekawe dodatki. Ważną cechą mebli Prostoria jest ich modułowość. Pozwala ona na dowolne kształtowanie mebla aby idealnie odpowiadał wymaganiom i wpasował się w przestrzeń.

 

Uwaga!

Produkty wykonane z prawdziwego drewna mogą posiadać cechy naturalne dla litego drewna takie jak sęki, nieregularne słoje, rozwarstwienia czy szorstkie powierzchnie. Występowanie takich niedoskonałości jest zjawiskiem właściwym dla materiału, z którego produkty są wykonywane. Drewno, jako materiał pochodzenia naturalnego, może „pracować” jeżeli będzie narażone na znaczne zmiany temperatur lub wystawiane na zróżnicowane warunki atmosferyczne.

Przepraszamy za niedogodności.

Wybierz z listy nowoczesne meble z naszej oferty

Wyszukaj ponownie to co szukasz