raty przez internet leasing przez internet

Filtruj według

Cena
Marka
Kolory
F I L T R Y

Szafy przesuwne do przedpokoju

Szafa przesuwna do przedpokoju jest doskonałym rozwiązaniem do wąskich wnętrz. Sprawdzi się też oczywiście w dużym i szerokim pomieszczeniu, jednak brak otwieranych drzwi z pewnością pozwoli zaoszczędzić tak istotne w małym wnętrzu czasem centymetry. W naszej ofercie oferujemy szafy od wiodących producentów mebli takich jak MCA czy Invicta Interior Design. Solidne wykonanie i najlepsze materiały to cechy właściwe dla wszystkich naszych szaf.


Szafy z przesuwanymi drzwiami do przedpokoju

Przedpokój jest pierwszym pomieszczeniem, do którego wchodzą nasi Goście. Powinien być więc zaaranżowany funkcjonalnie i spójnie z pozostałą częścią mieszkania. Jeżeli tylko pozwala na to miejsce doskonałym wyborem jest szafa przesuwna. Przedpokój zyskuje miejsce do przechowywania kurtek, butów, szalików oraz innych niezbędnych do wyjścia przedmiotów. 

Model XAOS to doskonale zaprojektowana szafa przesuwna do przedpokoju utrzymana w nowoczesnym stylu. Praktyczne półki, szuflady i drążek ułatwią zagospodarowanie strefy wejściowej, a pasująca komoda uzupełni aranżację. Dostępna jest w kilku wariantach kolorystycznych, więc jej wpasowanie do wnętrza nie będzie stanowiło wyzwania. Ze względu na swój rozmiar szafę przesuwną XAOS polecamy do wąskiego a długiego przedpokoju. 

Szafa ENJOY to również nowoczesna szafa z przesuwnymi drzwiami do przedpokoju. Jej mniejszy rozmiar ułatwi wpasowanie jej do mniej przestronnego wnętrza. Dodatkowym plusem jest możliwość projektowania wnętrza szafy. Dostępne są bowiem półki i szuflady aby samodzielnie zaaranżować najlepszy układ. Taka szafa przesuwna w przedpokoju to przysłowiowy strzał w dziesiątkę. 


Stylowe szafy z drzwiami przesuwnymi do przedpokoju

W naszej ofercie dostępne są również designerskie szafy przesuwne do przedpokoju. Szafa przesuwna BARN posiada jedne drzwi zamontowane na masywnej antracytowej szynie. Jest to bardzo modne w ostatnich czasach rozwiązanie. Kolor szarego betonu przełamuje rustykalny wygląd dodając nowoczesnego sznytu. Ta wyjątkowa szafa wyposażona została w cztery praktyczne szuflady i sześć półek. 

Również ciekawym rozwiązaniem jest szafa przesuwna VINCE. Częściowo przeszklone drzwi prezentują się lekko i mebel nie przytłacza wnętrza. Wymaga za to względnego utrzymania porządku wewnątrz szafy. Idealnie sprawdzi się do przechowywania kapeluszy czy też butów.