raty przez internet leasing przez internet

Filtruj według

Cena
Marka
Kolory
F I L T R Y

Skrzynie do przedpokoju

Ciekawym elementem wyposażenia przedpokoju może być skrzynia. Przywodząca na myśl odległe podróże lub królewskie wnętrza jest niesztampowym wyborem. Skrzynia do przedpokoju sprawdzi się do przechowywania wielu podręcznych, ale niekoniecznie eleganckich przedmiotów. Ukryjesz w niej parasole, kosmetyki do pielęgnowania obuwia, łyżkę, kaski czy domowe buty na zmianę. Zapoznaj się z ofertą skrzyń i kufrów do przedpokoju i wybierz model pasujący do Twojego wnętrza. W naszej ofercie znajdziesz modele od Woood, Be Pure czy Invicta Interior Design.


Designerskie skrzynie do przedpokoju

Skrzynia z siedziskiem do przedpokoju to bardzo funkcjonalny wybór. Równocześnie uzyskujesz praktyczny mebel do przechowywania oraz siedzisko ułatwiające codzienną zmianę obuwia. Wybierz stylowy kufer do przedpokoju LON i połóż na nim miękką poduszkę. Taka aranżacja z pewnością zwróci na siebie uwagę Twoich Gości. Innym praktycznym rozwiązaniem jest drewniana skrzynia na przedpokój z szufladami STORE. Ta skrzynia na buty do przedpokoju doskonale sprawdzi się również do schowania czapek, szalików czy zimowych rękawiczek. Trzy wysuwane szuflady uporządkują drobiazgi a w przedpokoju zapanuje ład i porządek. 

Niezwykle reprezentatywnym wyborem jest skrzynia MAYA. W całości wykonana z egzotycznego drewna Sheesham jest wyborem praktycznym, stylowym i ponadczasowym. Skrzynia ta może kojarzyć się z pirackim skarbem. Prosta forma i naturalne drewno odnajdzie się w aranżacjach nowoczesnych, skandynawskich, klasycznych a nawet rustykalnych. Tutaj doskonały projekt spotkał się z solidnym wykonaniem. 

Mebel typu pufa skrzynia do przedpokoju to ciekawy wybór do minimalistycznych i stylowych wnętrz. Niewielkie siedzisko, w którym można coś ukryć to przysłowiowy strzał w dziesiątkę. Zwolennikom takich rozwiązań polecamy ławkę CASTLE, BOUTIQUE czy stołek MULTI TALENT. Skrzyniowe konstrukcje tych dekoracyjnych mebli bez problemu pomieszczą buty, parasolki czy kaski rowerowe. 

Drewniane skrzynie KEET to rozwiązanie do nowoczesnych wnętrz. Prosta konstrukcja z drewna sosnowego pomalowana została na jasne kolory. Skrzynia dostępna jest kolorze białym bądź jasnoszarym. Sprawdzi się zarówno w przedpokoju jak i pokoju dziecięcym.