raty przez internet leasing przez internet

Filtruj według

Cena
Marka
Kolory
F I L T R Y

Szafy biurowe

Szafa biurowa jest jednym z podstawowych elementów wyposażenia firmy. Duża, pojemna i bardzo funkcjonalna warto żeby była też ładna i komponowała się z aranżacją biura. W ofercie naszego sklepu znajdziesz różnorodne propozycje szaf do biura utrzymanych w różnych stylach. Oferujemy szafy biurowe drewniane, metalowe, przeszklone bądź z pełnymi drzwiami. W naszym asortymencie znajdziesz wąskie szafy o szerokości zaledwie 50 centymetrów oraz duże, szerokie modele, które pomieszczą szereg dokumentów oraz akcesoriów biurowych. Z całą pewnością każdy znajdzie tu coś odpowiedniego dla siebie.


Szafy biurowe metalowe

Hasło metalowe szafy do biura na pierwszy rzut przywodzi na myśl wielką pancerną szafę. Nie musi tak być. W naszej ofercie proponujemy stylowe szafy biurowe metalowe, które doskonale prezentują się w przestrzeni komercyjnej. Szafy z serii GATE dostępne są w dwóch odcieniach szarości i doskonale sprawdzą się do przechowywania wszelkich dokumentów. Pojemne półki pomieszczą segregatory, teczki oraz wszelkie inne przedmioty, których w każdym biurze jest pod dostatkiem. Ciekawą propozycją jest również model BRUSSELS łączący w sobie metalowe elementy z egzotycznym drewnem mango. Obok tej szafy do gabinetu nikt nie przejdzie obojętnie. Wspaniale sprawdzi się zarówno w aranżacji klasycznej, industrialnej jak i nowoczesnej. Jest to uniwersalny i pojemny model. 


Szafy biurowe na dokumenty

Szafy biurowe zamykane doskonale sprawdzą się do przechowywania umów, faktur oraz innych dokumentów firmowych. W zależności od aranżacji i typu przechowywanych druków do wyboru są szafy biurowe na segregatory przeszklone bądź nie. Przeszklona szafa biurowa typu VINCE jest dobrym wyborem do klasycznej lub nowoczesnej aranżacji. Częściowo przejrzyste drzwi wymagają jednak zachowania porządku.

Szafa do biura DREWNIANA SZARA i BIAŁA to modele nawiązujące do szafek szkolnych znanych z amerykańskich filmów. Będą więc niebanalną ozdobą biura. Wyposażone w szereg praktycznych półek z pewnością wiele pomieszczą. Stylistycznie najlepiej wyglądać będą z biurze zaaranżowanym w stylu przemysłowym lub nowoczesnym.