raty przez internet leasing przez internet

Strona główna

Strona główna

W naszej ofercie znajdują się produkty różnych producentów polskich, europejskich  jak i z całego świata, dlatego czasy wysyłki są różne. Podany termin dostawy dotyczy produktów dostępnych w magazynie producenta. Czas dostawy liczony jest w dniach roboczych oraz może ulec zmianie dla produktów nie dostępnych w magazynie producenta.

Zamówienia na towary o różnym czasie realizacji,  które będą specjalnie dla Państwa sprowadzane, istnieje możliwość wysyłki każdego elementu osobno, po wcześniejszym uzgodnieniu z pracownikiem sklepu.

Informacja o czasie realizacji zamówienia podana jest przy produkcie. Produkty dostępne w naszym sklepie dzielą się na kilka kategorii wysyłek:

  1. Towar dostępny 24 H – Produkt znajduję się w naszym magazynie. Wysyłka zamówienia realizowana jest w ciągu 1-2 dni. Uwaga: produkty o niestandardowych gabarytach, stoły , komody, itp. wysyłane są niezwłocznie jednak termin wysyłki może ulec wydłużeniu. Sklep powiadomi klienta o dacie dostawy.
  2. Produkt na zamówienie wysyłka 7-14 dni roboczych i wyżej. Termin może ulec zmianie z przyczyn niezależnych od sklepu Zona-Design. W razie zmiany terminu dostawy przez producenta, klient będzie niezwłocznie informowany o zmianie przebiegu realizacji zamówienia. W przypadku niedostępności wystarczającej ilości produktu lub niemożności zrealizowania zamówienia ze względu na inne okoliczności zamówienie zostanie anulowane po wcześniejszym kontakcie. Z tytułu anulowania zamówienia lub zmiany terminu realizacji Konsumentowi nie przysługuje prawo odszkodowana lub rekompensat.
  3. Produkt na zamówienie wysyłka 7-21 dni roboczych lub wyżej. Termin może ulec zmianie z przyczyn niezależnych od sklepu Zona-Design. W razie zmiany terminu dostawy przez producenta, klient będzie niezwłocznie informowany o zmianie przebiegu realizacji zamówienia. W przypadku niedostępności wystarczającej ilości produktu lub niemożności zrealizowania zamówienia ze względu na inne okoliczności zamówienie zostanie anulowane po wcześniejszym kontakcie. Z tytułu anulowania zamówienia lub zmiany terminu realizacji Konsumentowi nie przysługuje prawo odszkodowana lub rekompensat.
  4. Produkty w przedsprzedaży - Produkt na zamówienie wysyłka 7-21 dni roboczych lub wyżej liczony od terminu dostępności podanego przy składaniu zamówień. Termin może ulec zmianie z przyczyn niezależnych od sklepu Zona-Design. W razie zmiany terminu dostawy przez producenta, klient będzie niezwłocznie informowany o zmianie przebiegu realizacji zamówienia. W przypadku niedostępności wystarczającej ilości produktu lub niemożności zrealizowania zamówienia ze względu na inne okoliczności zamówienie zostanie anulowane po wcześniejszym kontakcie. Z tytułu anulowania zamówienia lub zmiany terminu realizacji Konsumentowi nie przysługuje prawo odszkodowana lub rekompensat.
  5. Produkty w przedsprzedaży - Produkt na zamówienie wysyłka 7-28 dni roboczych lub wyżej liczony od terminu dostępności podanego przy składaniu zamówień. Termin może ulec zmianie z przyczyn niezależnych od sklepu Zona-Design. W razie zmiany terminu dostawy przez producenta, klient będzie niezwłocznie informowany o zmianie przebiegu realizacji zamówienia. W przypadku niedostępności wystarczającej ilości produktu lub niemożności zrealizowania zamówienia ze względu na inne okoliczności zamówienie zostanie anulowane po wcześniejszym kontakcie. Z tytułu anulowania zamówienia lub zmiany terminu realizacji Konsumentowi nie przysługuje prawo odszkodowana lub rekompensat.
  6. Produkty w przedsprzedaży - Produkt na zamówienie wysyłka 4-7 dni roboczych lub wyżej liczony od terminu dostępności podanego przy składaniu zamówień. Termin może ulec zmianie z przyczyn niezależnych od sklepu Zona-Design. W razie zmiany terminu dostawy przez producenta, klient będzie niezwłocznie informowany o zmianie przebiegu realizacji zamówienia. W przypadku niedostępności wystarczającej ilości produktu lub niemożności zrealizowania zamówienia ze względu na inne okoliczności zamówienie zostanie anulowane po wcześniejszym kontakcie. Z tytułu anulowania zamówienia lub zmiany terminu realizacji Konsumentowi nie przysługuje prawo odszkodowana lub rekompensat.
  7. Produkty w przedsprzedaży - Produkt na zamówienie wysyłka 6-8 tygodni roboczych lub wyżej liczony od terminu dostępności podanego przy składaniu zamówień. Termin może ulec zmianie z przyczyn niezależnych od sklepu Zona-Design. W razie zmiany terminu dostawy przez producenta, klient będzie niezwłocznie informowany o zmianie przebiegu realizacji zamówienia. W przypadku niedostępności wystarczającej ilości produktu lub niemożności zrealizowania zamówienia ze względu na inne okoliczności zamówienie zostanie anulowane po wcześniejszym kontakcie. Z tytułu anulowania zamówienia lub zmiany terminu realizacji Konsumentowi nie przysługuje prawo odszkodowana lub rekompensat.
  8. Produkty w przedsprzedaży - Produkt na zamówienie wysyłka 12-15 tygodni roboczych lub wyżej liczony od terminu dostępności podanego przy składaniu zamówień. Termin może ulec zmianie z przyczyn niezależnych od sklepu Zona-Design. W razie zmiany terminu dostawy przez producenta, klient będzie niezwłocznie informowany o zmianie przebiegu realizacji zamówienia. W przypadku niedostępności wystarczającej ilości produktu lub niemożności zrealizowania zamówienia ze względu na inne okoliczności zamówienie zostanie anulowane po wcześniejszym kontakcie. Z tytułu anulowania zamówienia lub zmiany terminu realizacji Konsumentowi nie przysługuje prawo odszkodowana lub rekompensat.
  9. Produkt na zamówienie wysyłka  4 -14 tygodni lub wyżej – Produkt zamawiany na specjalne zamówienie. W razie zmiany terminu dostawy przez producenta, klient będzie niezwłocznie informowany o zmianie przebiegu realizacji zamówienia.

Wszystkie podane terminy wysyłki to informacje przybliżone, każdorazowo po złożeniu zamówienia skontaktujemy się z Państwem  w celu potwierdzenia czasu realizacji lub potwierdzenia możliwości odbioru osobistego z naszego magazynu.