raty przez internet leasing przez internet

Strona główna

Strona główna

W naszej ofercie znajdują się produkty różnych producentów polskich, europejskich  jak i z całego świata, dlatego czasy wysyłki są różne. Podany termin dostawy dotyczy produktów dostępnych w magazynie producenta. Czas dostawy liczony jest w dniach roboczych oraz może ulec zmianie dla produktów nie dostępnych w magazynie producenta.

Zamówienia na towary o różnym czasie realizacji,  które będą specjalnie dla Państwa sprowadzane, istnieje możliwość wysyłki każdego elementu osobno, po wcześniejszym uzgodnieniu z pracownikiem sklepu.

Informacja o czasie realizacji zamówienia podana jest przy produkcie. Produkty dostępne w naszym sklepie dzielą się na kilka kategorii wysyłek:

  1. Towar dostępny 24 H – Produkt znajduję się w naszym magazynie. Wysyłka zamówienia realizowana jest w ciągu 1-2 dni. Uwaga: produkty o niestandardowych gabarytach wysyłane są niezwłocznie w terminie potwierdzonym przez sklep.
  2. Produkt na zamówienie wysyłka 7-14 dni roboczych i wyżej  – Produkt znajduje się w magazynie producenta. Czas dostawy może ulec zmianie dla produktów nie dostępnych w magazynie producenta. W razie zmiany terminu dostawy przez producenta, klient będzie niezwłocznie informowany o zmianie przebiegu realizacji zamówienia.
  3. Produkt na zamówienie wysyłka 7-21 dni roboczych lub wyżej – Produkt znajduje się w magazynie producenta. Czas dostawy może ulec zmianie dla produktów nie dostępnych w magazynie producenta. W razie zmiany termin dostawy przez producenta, klient będzie niezwłocznie informowany o zmianie przebiegu i czasie realizacji zamówienia.
  4. Produkty w przedsprzedaży - Produkt na zamówienie wysyłka 7-21 dni roboczych lub wyżej liczony od terminu dostępności podanego przy składaniu zamówień. – Produkt znajduje się w magazynie producenta. Czas dostawy może ulec zmianie dla produktów nie dostępnych w magazynie producenta.
  5. Produkty w przedsprzedaży - Produkt na zamówienie wysyłka 7-28 dni roboczych lub wyżej liczony od terminu dostępności podanego przy składaniu zamówień. – Produkt znajduje się w magazynie producenta. Czas dostawy może ulec zmianie dla produktów nie dostępnych w magazynie producenta.
  6. Produkty w przedsprzedaży - Produkt na zamówienie wysyłka 4-7 dni roboczych lub wyżej liczony od terminu dostępności podanego przy składaniu zamówień. – Produkt znajduje się w magazynie producenta. Czas dostawy może ulec zmianie dla produktów nie dostępnych w magazynie producenta.
  7. Produkty w przedsprzedaży - Produkt na zamówienie wysyłka 6-8 tygodni roboczych lub wyżej liczony od terminu dostępności podanego przy składaniu zamówień. – Produkt znajduje się w magazynie producenta. Czas dostawy może ulec zmianie dla produktów nie dostępnych w magazynie producenta.
  8. Produkty w przedsprzedaży - Produkt na zamówienie wysyłka 12-15 tygodni roboczych lub wyżej liczony od terminu dostępności podanego przy składaniu zamówień. – Produkt znajduje się w magazynie producenta. Czas dostawy może ulec zmianie dla produktów nie dostępnych w magazynie producenta.
  9. Produkt na zamówienie wysyłka  4 -14 tygodni lub wyżej – Produkt zamawiany na specjalne zamówienie. W razie zmiany terminu dostawy przez producenta, klient będzie niezwłocznie informowany o zmianie przebiegu realizacji zamówienia.

Wszystkie podane terminy wysyłki to informacje przybliżone, każdorazowo po złożeniu zamówienia skontaktujemy się z Państwem  w celu potwierdzenia czasu realizacji lub potwierdzenia możliwości odbioru osobistego z naszego magazynu.