raty przez internet leasing przez internet
Obniżka
-34%
Wysyłka gratis
Stół Iron Craft 180 cm drewno Mango
  • Stół Iron Craft 180 cm drewno Mango
  • Industrialny stół do salonu oraz jadalni
  • Stół z blatem z drewna mango oraz metalową podstawą
  • Przepiękny stół do salonu
  • Stół Iron Craft 180 cm Mango
  • Stół Iron Craft 180 cm Mango
  • Stół Iron Craft 180 cm Mango
  • Stół Iron Craft 180 cm Mango
  • Stół Iron Craft 180 cm Mango
  • Stół Iron Craft 180 cm Mango

Stół Iron Craft 180 cm drewno Mango

2 922,73 zł
1 929,00 zł Zniżka 34%
Brutto

Produkt na zamówienie - wysyłka w ciągu 7 - 21 dni

Ilość

Darmowa dostawa od 599 złotych! < < Zobacz> >

Zamów przez telefon/e-mail lub dopytaj o szczegóły:

sklep@zona-design.pl, tel. + 48 12 33 34 552, + 48 882 135 780

 

 

 

Stół do jadalni IRON CRAFT łączy w sobie piękny, naturalny wygląd drewna z szorstkim stylem poczerniałych stalowych nóg. Płyta wykonana z drewna mango została zaprojektowana w wysokiej jakości desce. W rezultacie lekko zaokrąglone deski działają razem jako wyjątkowy blat o doskonałych właściwościach dotykowych, a wyjątkowe ziarno drewna jest szczególnie duże. Dzięki ponadczasowemu wzornictwu można bez wysiłku łączyć stół z różnymi krzesłami,komodami i witrynami. Stół wykonany jest w stylu industrialnym, występujące na blacie nierówności, sęki  i przetarcia nie są wadą a cechą tego stylu. Producent celowo zachował owe cechy aby podkreślić przemysłowy i niepowtarzalny wygląd.

Wymiary prezentowanego produktu:

wysokość: 77 cm

szerokość: 180 cm

głębokość: 90 cm

wysokość nóg: 72 cm

Drewno Mango pochodzi z drzewa egzotycznego, cechuje go gruboziarnista struktura oraz duża gęstość, dlatego też jest ciężkie i zbite. Wizualnie urzeka interesującym brązowo popielatym odcieniem, w którym łączą się ciepłe oraz chłodne barwy, a wyjątkowego designu mebla dopełnia różnorodne usłojenie. Blaty mebli wykonane z tego rodzaju drewna posiadają nierówną powierzchnię. 

Stół wykonany jest w stylu industrialnym, występujące na blacie nierówności, sęki i przetarcia nie są wadą a cechą charakterystyczną produktu. Producent celowo zachował owe cechy aby podkreślić przemysłowy i niepowtarzalny wygląd.

Ze względu na wykorzystanie do produkcji drewna pochodzenia naturalnego, stolik może odbiegać od prezentowanego na zdjęciach modelu. Występowanie innego układu sęków, nieregularnych słoi czy rozwarstwień jest cechą właściwą dla użytego materiału i może wpływać na efekt końcowy. 

DT89638658

Opis

Szerokość 180 cm
Wysokość 77 cm
Głębokość 90 cm
Styl industrialny
Kolor naturalny , czarny
Podstawa rama metalowa w kolorze czarnym
Wysokość nóg 72 cm
Grubość blatu całkowita: 4,5 cm ( blat 2 cm + obrzeże 2.5 cm )
Blat drewno mango, szczotkowane, pomalowane cienką warstwą lakieru
odległość między nogami stołu 138 cm
 Montaż W ofercie naszego sklepu znajdują się produkty do samodzielnego montażu w paczkach oraz produkty już częściowo zmontowane. Nie oferujemy montażu sprzedawanych przez nas produktów. Staramy się, aby montaż nie był skomplikowany a instrukcja była jak najbardziej czytelna oraz dokładna. W razie wystąpienia jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt z naszymi sprzedawcami, którzy zawsze służą pomocą telefonicznie lub mailowo.


Produkty mogą nieco różnić się od prezentowanych zdjęć ze względu na ustawienia monitora/wyświetlacza, karty graficznej. Rozmiar i waga produktu mogą różnić się w niewielkim stopniu (w zakresie tolerancji producenta).

Dotyczy produktów wykonanych z drewna. Drewno jest materiałem „żywym”. Produkty z drewna są wykonywane ręcznie i mogą się nieco różnić od prezentowanych zdjęć. Wszystkie nierówności, przetarcia, rysy, naturalne sęki, pęknięcia, szczeliny, dziurki, zagłębienia, nierówne krawędzie, różnorodne usłojenie, różnice kolorystyczne oraz inne nieregularności w strukturze drewna są celowo zachowane w produkcji i związane z jego biologicznym pochodzeniem. Wszystkie te cechy są zamierzone i świadczą o naturalności, autentyczności, oryginalności i niepowtarzalności drewna. Każdy produkt jest unikatowy, niepowtarzalny. Określenie „lite drewno”/"wykonany z drewna" potwierdza, że do produkcji zostało użyte naturalne drewno, łączone bądź w całości. Żadne z powyżej wymienionych cech oraz cech wynikających z naturalnej pracy drewna , które mogą występować w przyszłości nie są podstawą do reklamacji.

Link do pielęgnacji i użytkowania mebli:  https://zona-design.pl/content/10-pielegnacja-i-uzytkowanie-mebli

Zobacz także