raty przez internet leasing przez internet
Obniżka
-34%
Półka ścienna Hemingway 80 cm drewno teak
  • Półka ścienna Hemingway 80 cm drewno teak
  • Półka ścienna Hemingway 80 cm z drewna tekowego
  • Półka ścienna Hemingway 80 cm z drewna tekowego
  • Półka ścienna Hemingway 80 cm z drewna tekowego
  • Półka ścienna Hemingway 80 cm z drewna tekowego
  • Półka ścienna Hemingway 80 cm z drewna tekowego
  • Półka ścienna Hemingway 80 cm z drewna tekowego

Półka ścienna Hemingway 80 cm drewno teak

245,00 zł
161,70 zł Zniżka 34%
Brutto

Produkt na zamówienie - wysyłka w ciągu 7 - 21 dni

Ilość

Darmowa dostawa od 599 złotych! < < Zobacz> >

Zamów przez telefon/e-mail lub dopytaj o szczegóły:

sklep@zona-design.pl, tel. + 48 12 33 34 552, + 48 882 135 780

 

 

 

 Drewniana półka ścienna Hemingway od marki Invicta Interior Design to propozycja dla osób, które na pierwszym miejscu stawiają wysoką jakość oraz niebanalne wzornictwo. Każda z półek utrzymana jest w naturalnej kolorystyce drewna. Na powierzchni można dostrzec słoje o nieregularnych kształtach. To właśnie dzięki nim każdy produkt jest jedyny w swoim rodzaju. Za pomocą proponowanej półki można stworzyć oryginalną kompozycję ściany która będzie nie tylko praktyczna, ale również stworzy element dekoracyjny. Półka Hemingway wpasuje się do aranżacji klasycznych, retro oraz rustykalnych. 

Oferowana półka ścienna Hemingway została wykonana z drewna tekowego, które pochodzi z recyklingu. Są one solidne a także odporne na uszkodzenia. Wysoka trwałość sprawia, że przez długie lata pozostaną w nienaruszonym stanie. 

Wymiar półki : 30 cm x 10 cm x  80 cm

Z kolekcji Hemingway oferujemy również biurka, szafki, fotele, stołek, stojak na wino, lustra oraz wieszaki na ubrania.

Ze względu na wykorzystanie do produkcji litego drewna pochodzenia naturalnego, półka Hemingway może odbiegać od modeli prezentowanych na zdjęciach. Występowanie innego układu sęków czy nieregularnych słoi jest cechą właściwą dla użytego materiału i może wpływać na efekt końcowy. 

KL52640016

Opis

Szerokość 30 cm
Wysokość 80 cm
Głębokość 10 cm
Kolor naturalny
wymiary półki 4x 27 cm x 19 cm x 7 cm
 Montaż W ofercie naszego sklepu znajdują się produkty do samodzielnego montażu w paczkach oraz produkty już częściowo zmontowane. Nie oferujemy montażu sprzedawanych przez nas produktów. Staramy się, aby montaż nie był skomplikowany a instrukcja była jak najbardziej czytelna oraz dokładna. W razie wystąpienia jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt z naszymi sprzedawcami, którzy zawsze służą pomocą telefonicznie lub mailowo.


Produkty mogą nieco różnić się od prezentowanych zdjęć ze względu na ustawienia monitora/wyświetlacza, karty graficznej. Rozmiar i waga produktu mogą różnić się w niewielkim stopniu (w zakresie tolerancji producenta).

Dotyczy produktów wykonanych z drewna. Drewno jest materiałem „żywym”. Produkty z drewna są wykonywane ręcznie i mogą się nieco różnić od prezentowanych zdjęć. Wszystkie nierówności, przetarcia, rysy, naturalne sęki, pęknięcia, szczeliny, dziurki, zagłębienia, nierówne krawędzie, różnorodne usłojenie, różnice kolorystyczne oraz inne nieregularności w strukturze drewna są celowo zachowane w produkcji i związane z jego biologicznym pochodzeniem. Wszystkie te cechy są zamierzone i świadczą o naturalności, autentyczności, oryginalności i niepowtarzalności drewna. Każdy produkt jest unikatowy, niepowtarzalny. Określenie „lite drewno”/"wykonany z drewna" potwierdza, że do produkcji zostało użyte naturalne drewno, łączone bądź w całości. Żadne z powyżej wymienionych cech oraz cech wynikających z naturalnej pracy drewna , które mogą występować w przyszłości nie są podstawą do reklamacji.

Link do pielęgnacji i użytkowania mebli:  https://zona-design.pl/content/10-pielegnacja-i-uzytkowanie-mebli