raty przez internet leasing przez internet
Obniżka
-32%
Stolik kawowy Iron Craft 100 cm drewno mango
  • Stolik kawowy Iron Craft 100 cm mango
  • Stolik kawowy Iron Craft 100 cm drewno mango
  • Stolik kawowy do salonu
  • Ława Iron Craft 100 cm mango
  • Ława Iron Craft 100 cm mango
  • Ława Iron Craft 100 cm mango
  • Ława Iron Craft 100 cm mango

Stolik kawowy Iron Craft 100 cm drewno mango

1 013,64 zł
689,27 zł Zniżka 32%
Brutto

Produkt na zamówienie - wysyłka w ciągu 7 - 21 dni

Ilość

Darmowa dostawa od 5990 złotych! < < Zobacz> >

Zamów przez telefon/e-mail lub dopytaj o szczegóły:

sklep@zona-design.pl, tel. + 48 12 33 34 552, + 48 882 135 780

Nasz stolik kawowy IRON CRAFT łączy w sobie piękny, naturalny wygląd drewna z szorstkim charakterem mocnego wzornictwa przemysłowego. Dzięki solidnemu drewnianemu blatowi stół ten jest wyjątkowo wyrazisty i ma naturalny charakter. Aby uzyskać solidny drewniany blat wykonany z wysokiej jakości drewna mango o indywidualnym, autentycznym wyglądzie, przechodzi on kilka skomplikowanych etapów produkcji. W tym miejscu powierzchnia płyty została dyskretnie pomalowana, dzięki czemu uzyskano aksamitny efekt, który podkreśla strukturę i piękno drewna. 

Wymiary prezentowanego produktu: 

wysokość: 46 cm

szerokość: 100 cm

głębokość: 60 cm

Drewno Mango pochodzi z drzewa egzotycznego, cechuje go gruboziarnista struktura oraz duża gęstość, dlatego też jest ciężkie i zbite. Ponadto drewno to nie przyjmuje wody i nie odkształca się pod wpływem wilgoci. Wizualnie urzeka interesującym brązowo -popielatym odcieniem, w którym łączą się ciepłe oraz chłodne barwy, a wyjątkowego designu mebla dopełnia różnorodne usłojenie. Blaty mebli wykonane z tego rodzaju drewna posiadają nierówną powierzchnię. 

Stół wykonany jest w stylu industrialnym, występujące na blacie nierówności, sęki i przetarcia nie są wadą a cechą charakterystyczną produktu. Producent celowo zachował owe cechy aby podkreślić przemysłowy i niepowtarzalny wygląd.

Ze względu na wykorzystanie do produkcji drewna pochodzenia naturalnego, stół może odbiegać od prezentowanego na zdjęciach modelu. Występowanie innego układu sęków, nieregularnych słoi czy rozwarstwień jest cechą właściwą dla użytego materiału i może wpływać na efekt końcowy. 

KL58238662

Opis

Szerokość 100 cm
Wysokość 46 cm
Głębokość 60 cm
Styl industrialny
Kolor naturalny, czarny
Podstawa metal w kolorze czarnym
Wysokość nóg 41 cm
Grubość blatu 4,5 cm
Blat drewno mango, szczotkowane, pomalowane cienką warstwa lakieru
odległość między nogami stołu 63 m
 Montaż W ofercie naszego sklepu znajdują się produkty do samodzielnego montażu w paczkach oraz produkty już częściowo zmontowane. Nie oferujemy montażu sprzedawanych przez nas produktów. Staramy się, aby montaż nie był skomplikowany a instrukcja była jak najbardziej czytelna oraz dokładna. W razie wystąpienia jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt z naszymi sprzedawcami, którzy zawsze służą pomocą telefonicznie lub mailowo.


Produkty mogą nieco różnić się od prezentowanych zdjęć ze względu na ustawienia monitora/wyświetlacza, karty graficznej. Rozmiar i waga produktu mogą różnić się w niewielkim stopniu (w zakresie tolerancji producenta).

Dotyczy produktów wykonanych z drewna. Drewno jest materiałem „żywym”. Produkty z drewna są wykonywane ręcznie i mogą się nieco różnić od prezentowanych zdjęć. Wszystkie nierówności, przetarcia, rysy, naturalne sęki, pęknięcia, szczeliny, dziurki, zagłębienia, nierówne krawędzie, różnorodne usłojenie, różnice kolorystyczne oraz inne nieregularności w strukturze drewna są celowo zachowane w produkcji i związane z jego biologicznym pochodzeniem. Wszystkie te cechy są zamierzone i świadczą o naturalności, autentyczności, oryginalności i niepowtarzalności drewna. Każdy produkt jest unikatowy, niepowtarzalny. Określenie „lite drewno”/"wykonany z drewna" potwierdza, że do produkcji zostało użyte naturalne drewno, łączone bądź w całości. Żadne z powyżej wymienionych cech oraz cech wynikających z naturalnej pracy drewna , które mogą występować w przyszłości nie są podstawą do reklamacji.

Link do pielęgnacji i użytkowania mebli:  https://zona-design.pl/content/10-pielegnacja-i-uzytkowanie-mebli

Zobacz także