raty przez internet leasing przez internet
Nowy
Wysyłka gratis
  • Komoda EPOKA 145 cm w kolorze naturalnym
  • Komoda EPOKA 145 cm w kolorze naturalnym
  • Komoda EPOKA 145 cm w kolorze naturalnym

Komoda EPOKA 145 cm w kolorze naturalnym

4 360,50 zł
Brutto

Produkt w przedsprzedaży - pojawi się na nowo w magazynie producenta po: 2021-11-19 (zostało: 27 dni)

Ilość

Darmowa dostawa od 599 złotych! < < Zobacz> >

Zamów przez telefon/e-mail lub dopytaj o szczegóły:

sklep@zona-design.pl, tel. + 48 12 33 34 552, + 48 882 135 780

 

 

 

Ciekawa komoda wykonana poprzez połączenie drewna i metalu. Drzwiczki, wewnętrzne przedziały oraz szuflady wykonano z naturalnego drewna. Korpus i nogi zrobiono z wysokiej jakości metalu w kolorze czarnym. Uchwyty meblowe to nieodłączny element każdego mebla. W tym modelu wykorzystano metalowe tzw. frezowane uchwyty, które skutecznie nadają zabudowie meblowej charakteru. Ze względu na swoją budowę gwarantują pewny chwyt oraz wygodę podczas użytkowania z szuflad i drzwiczek. Warto zwrócić uwagę na powłokę. Widoczne są przetarcia i schodząca farba które ą obowiązkowo w tego typu meblach schabby chic. Oznacza z ang. dosłownie podniszczony obdarty, styl. Mówi się że postarzane meble i utrzymane w klimacie vintage mają duszę. Na frontach szuflad widoczne są ślady wyglądające na pozostawione po próbie mocowanie uchwytów. Widoczne są ślady przetarć, schodząca farba na uchwytach oraz zawiasach. Nie są to wady a zalety produktu utrzymanego w surowym stylu industrialnym. Są to cechy pozostawione specjalnie, które podkreślają charakter mebla. Producent celowo zachował wszelkie widoczne ślady przypominające ślady użytkowania. Poza tym gołym okien widoczne są typowe cechu naturalne surowca jakim jest drewno. Nierówności, specyficzny i różnorodny układu sęków, charyzmatyczne dziury po sękach, pęknięcia, przetarcia, przerwy, widoczna masa, schodząca farba czy rozwarstwienia, a nawet różnice wymiarowe są możliwe i świadczą o surowości wykonania mebla tworząc oryginalny  i unikalny produkt. Widoczne są zarówno jaśniejsze fragmenty jak ciemniejsze miejsca, będące i naturalnie występującymi przejściami kolorystycznymi.Wyraźny i charakterystyczny i nieregularny rysunek będący liniami papilarnymi drewna sprawia, że drewno ma duże walory dekoracyjne. Wszystkie owe "niedoskonałości" są cechą właściwą i charakterystyczną dla użytego materiału przez co może wpływać na efekt końcowy. Wymienione powyżej cechy nie są wadą, a stanowią jego atut dodając uroku litemu drewnu i nie podlegają reklamacji. Wykonanie podstawy z metalu w idealnie dopełnia industrialny wyglądu produktu. Lekko widoczne spawy, nierówności oraz różnice kolorystyczne w podstawie są celowo zachowane, aby podkreślić wyjątkowy, stylowy charakter mebla. Tego typu meble doskonale odnajdują się we wnętrzach rustykalnych, vintage, industrialnych, retro, a  także wbrew zdrowemu rozsądkowi do wnętrz nowoczesnych.  w celu zaakcentowania i ocieplenia otoczenia. Świetnie zaprezentuje zarówno w salonie, pokoju jak i przedpokoju.

Wymiary prezentowanego produktu:

wysokość: 78 cm

szerokość: 145 cm

głębokość: 45 cm

19485

Opis

Szerokość 145 cm
Wysokość 78 cm
Głębokość 45 cm
Styl industrialny
Kolor naturalny, czarny
Waga 26,5 kg
Maksymalne obciążenie 45 kg
Uchwyty frezowane
Korpus mebla metal, czarny
Korpus mebla metal, czarny
ilość szuflad 3
Ilość półek 2
ilość drzwiczek 2
szuflady drewno jodła, pokryte lakierem
Przegroda środkowa drewno jodła
 Montaż W ofercie naszego sklepu znajdują się produkty do samodzielnego montażu w paczkach oraz produkty już częściowo zmontowane. Nie oferujemy montażu sprzedawanych przez nas produktów. Staramy się, aby montaż nie był skomplikowany a instrukcja była jak najbardziej czytelna oraz dokładna. W razie wystąpienia jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt z naszymi sprzedawcami, którzy zawsze służą pomocą telefonicznie lub mailowo. 


Produkty mogą nieco różnić się od prezentowanych zdjęć ze względu na ustawienia monitora/wyświetlacza, karty graficznej. Rozmiar i waga produktu mogą różnić się w niewielkim stopniu (w zakresie tolerancji producenta).

Dotyczy produktów wykonanych z drewna. Drewno jest materiałem „żywym”. Produkty z drewna są wykonywane ręcznie i mogą się nieco różnić od prezentowanych zdjęć. Wszystkie nierówności, przetarcia, rysy, naturalne sęki, pęknięcia, szczeliny, dziurki, zagłębienia, nierówne krawędzie, różnorodne usłojenie, różnice kolorystyczne oraz inne nieregularności w strukturze drewna są celowo zachowane w produkcji i związane z jego biologicznym pochodzeniem. Wszystkie te cechy są zamierzone i świadczą o naturalności, autentyczności, oryginalności i niepowtarzalności drewna. Każdy produkt jest unikatowy, niepowtarzalny. Określenie „lite drewno”/"wykonany z drewna" potwierdza, że do produkcji zostało użyte naturalne drewno, łączone bądź w całości. Żadne z powyżej wymienionych cech oraz cech wynikających z naturalnej pracy drewna , które mogą występować w przyszłości nie są podstawą do reklamacji.

Link do pielęgnacji i użytkowania mebli:  https://zona-design.pl/content/10-pielegnacja-i-uzytkowanie-mebli

Zobacz także