raty przez internet leasing przez internet
Komoda DERECHO IV naturalny idealne rozwiązanie do salonu w stylu skandynawskim oraz w przedpokoju w nowoczesnym wydaniu.
  • Komoda DERECHO IV naturalny idealne rozwiązanie do salonu w stylu skandynawskim oraz w przedpokoju w nowoczesnym wydaniu.
  • Komoda DERECHO IV naturalny idealne rozwiązanie do salonu w stylu skandynawskim oraz w przedpokoju w nowoczesnym wydaniu.
  • Komoda DERECHO IV naturalny idealne rozwiązanie do salonu w stylu skandynawskim oraz w przedpokoju w nowoczesnym wydaniu.

Komoda DERECHO IV 120 cm sosna naturalny

2 465,00 zł
Brutto

Produkt na zamówienie - wysyłka w ciągu 7 - 16 dni

Ilość

Darmowa dostawa od 5990 złotych! < < Zobacz> >

Zamów przez telefon/e-mail lub dopytaj o szczegóły:

sklep@zona-design.pl, tel. + 48 12 33 34 552, + 48 882 135 780

Komoda o ascetycznej wizualnie formie, gdzie jednymi zdobieniami są ciekawie wykończone zaokrąglone poprzez frezowanie brzegi szuflad oraz krawędzie. Taki zabieg dodaje jej opływowych kształtów i sprawia, że ta pojemna i praktyczna bryła nabiera lekkości. Wyposażona jest w 5 szuflad posiadających funkcję cichego domyku oraz hamulec spowalniający jej zamykanie podczas końcowego etapu. Wszystko oparte zostało na stabilnych drewnianych nogach.

Przypadnie do gustu przede wszystkim osobom, które nad wyraz cenią sobie wysoką jakość wykonania. Ta prosta konstrukcja będzie świetnie się prezentować w dużym salonie wraz stołem oraz krzesłami i witryną a w pokoju młodzieżowym będzie przydatnym i uniwersalnym wyposażeniem.

Wymiary prezentowanego produktu:

wysokość: 81 m

szerokość: 120 cm

głębokość: 45 cm

Ze względu na ręczne wykonanie oraz wykorzystanie do produkcji drewna pochodzenia naturalnego, produkt może odbiegać od modelu prezentowanego na zdjęciach. Występowanie innego układu sęków czy nieregularnych słoi jest cechą właściwą dla użytego materiału i może wpływać na efekt końcowy.

5902273653943

Opis

Szerokość 120 cm
Wysokość 81 cm
Głębokość 45 cm
Styl Nowoczesny
Kolor naturalny
Wysokość nóg 2,5 cm
Prowadnice system cichego domyku, hamulec
Korpus mebla i fronty szuflad naturalne drewno, sosna
szuflady płyta
 Montaż W ofercie naszego sklepu znajdują się produkty do samodzielnego montażu w paczkach oraz produkty już częściowo zmontowane. Nie oferujemy montażu sprzedawanych przez nas produktów. Staramy się, aby montaż nie był skomplikowany a instrukcja była jak najbardziej czytelna oraz dokładna. W razie wystąpienia jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt z naszymi sprzedawcami, którzy zawsze służą pomocą telefonicznie lub mailowo.


Produkty mogą nieco różnić się od prezentowanych zdjęć ze względu na ustawienia monitora/wyświetlacza, karty graficznej. Rozmiar i waga produktu mogą różnić się w niewielkim stopniu (w zakresie tolerancji producenta).

Dotyczy produktów wykonanych z drewna. Drewno jest materiałem „żywym”. Produkty z drewna są wykonywane ręcznie i mogą się nieco różnić od prezentowanych zdjęć. Wszystkie nierówności, przetarcia, rysy, naturalne sęki, pęknięcia, szczeliny, dziurki, zagłębienia, nierówne krawędzie, różnorodne usłojenie, różnice kolorystyczne oraz inne nieregularności w strukturze drewna są celowo zachowane w produkcji i związane z jego biologicznym pochodzeniem. Wszystkie te cechy są zamierzone i świadczą o naturalności, autentyczności, oryginalności i niepowtarzalności drewna. Każdy produkt jest unikatowy, niepowtarzalny. Określenie „lite drewno”/"wykonany z drewna" potwierdza, że do produkcji zostało użyte naturalne drewno, łączone bądź w całości. Żadne z powyżej wymienionych cech oraz cech wynikających z naturalnej pracy drewna , które mogą występować w przyszłości nie są podstawą do reklamacji.

Link do pielęgnacji i użytkowania mebli:  https://zona-design.pl/content/10-pielegnacja-i-uzytkowanie-mebli

Zobacz także