raty przez internet leasing przez internet
Obniżka
-23%
Stolik Kawowy Storage set 2 biały
  • Stolik Kawowy Storage set 2 biały
  • Stolik Kawowy Storage Zestaw 2 biały
  • Stolik Kawowy Storage Zestaw 2 biały

Stolik Kawowy Storage set 2 biały

618,07 zł
475,92 zł Zniżka 23%
Brutto

Produkt w przedsprzedaży - pojawi się na nowo w magazynie producenta po: 2021-12-17 (zostało: 13 dni)
Termin podany przez producenta może ulec zmianie.

Ilość

Darmowa dostawa od 5990 złotych! < < Zobacz> >

Zamów przez telefon/e-mail lub dopytaj o szczegóły:

sklep@zona-design.pl, tel. + 48 12 33 34 552, + 48 882 135 780

W naszej ofercie sklepu internetowego prezentujemy zestaw 2 stolików kawowych Storage od niemieckiej marki Invicta Interior Design. Jest to wyjątkowy produkt wykonany w całości z metalu. Podstawa oraz obrys blatu w kolorze złotym pięknie łączą się z białym kolorem blatu. Ogromną zaletą stolików jest zdejmowany blat oraz możliwość przechowywania akcesoriów do codziennego użytku. Jest to produkt, który świetnie zaaranżuje wnętrza w stylu nowoczesnym, klasycznym, jak również glamour oraz art deco. 

Wymiary prezentowanych stolików: 

Wymiary małego stolika: 35 cm x 40 cm ( średnica x wysokość)

Wymiary dużego stolika: 42 cm x 48 cm ( średnica x wysokość)

Stoliki dostępne również w kolorach: koralowym oraz turkusowym

PL69739496

Opis

Materiał metal
Styl Glamour
Kolor złoty, biały
Wymiary małego stolika 35 cm x 40 cm
Wymiary dużego stolika 42 cm x 48 cm
Zalety produktu Blaty obu stołów są zdejmowane i mogą pełnić funkcję tacy.
 Montaż W ofercie naszego sklepu znajdują się produkty do samodzielnego montażu w paczkach oraz produkty już częściowo zmontowane. Nie oferujemy montażu sprzedawanych przez nas produktów. Staramy się, aby montaż nie był skomplikowany a instrukcja była jak najbardziej czytelna oraz dokładna. W razie wystąpienia jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt z naszymi sprzedawcami, którzy zawsze służą pomocą telefonicznie lub mailowo.


Produkty mogą nieco różnić się od prezentowanych zdjęć ze względu na ustawienia monitora/wyświetlacza, karty graficznej. Rozmiar i waga produktu mogą różnić się w niewielkim stopniu (w zakresie tolerancji producenta).

Dotyczy produktów wykonanych z drewna. Drewno jest materiałem „żywym”. Produkty z drewna są wykonywane ręcznie i mogą się nieco różnić od prezentowanych zdjęć. Wszystkie nierówności, przetarcia, rysy, naturalne sęki, pęknięcia, szczeliny, dziurki, zagłębienia, nierówne krawędzie, różnorodne usłojenie, różnice kolorystyczne oraz inne nieregularności w strukturze drewna są celowo zachowane w produkcji i związane z jego biologicznym pochodzeniem. Wszystkie te cechy są zamierzone i świadczą o naturalności, autentyczności, oryginalności i niepowtarzalności drewna. Każdy produkt jest unikatowy, niepowtarzalny. Określenie „lite drewno”/"wykonany z drewna" potwierdza, że do produkcji zostało użyte naturalne drewno, łączone bądź w całości. Żadne z powyżej wymienionych cech oraz cech wynikających z naturalnej pracy drewna , które mogą występować w przyszłości nie są podstawą do reklamacji.

Link do pielęgnacji i użytkowania mebli:  https://zona-design.pl/content/10-pielegnacja-i-uzytkowanie-mebli

Zobacz także