raty przez internet leasing przez internet
Obniżka
Dostępne 24H -20%

Stolik Kawowy PENSA 90 Cm W Kolorze Biało Dębowym

1 360,15 zł
1 088,12 zł Zniżka 20%
Brutto
Produkt w magazynie – szybka wysyłka
Ilość

Darmowa dostawa od 5990 złotych! < < Zobacz> >

Zamów przez telefon/e-mail lub dopytaj o szczegóły:

sklep@zona-design.pl, tel. + 48 12 33 34 552, + 48 882 135 780

Nowoczesny stolik kawowy  w kształcie kwadratu. Wykonany z płyty Mdf w kolorze białym matowym, który idealnie tworzy całość z laminatem w kolorze dębowym. Stolik posiada ukrytą szufladę na zbędne akcesoria. Charakterystyczny jest blat stolika, który składa się z nierównych kwadratów. Urządź swoje wnętrza z naszym sklepem internetowym i zaskocz niecodziennym wyglądem.

58182WH4

Opis

Szerokość 90 cm
Wysokość 32 cm
Głębokość 90 cm
Materiał MDF, lakier biały mat, folia dąb
Styl Klasyczny
Kolor biały, naturalny
Informacja dodatkowa stolik powystawowy bez uszkodzeń
 Montaż W ofercie naszego sklepu znajdują się produkty do samodzielnego montażu w paczkach oraz produkty już częściowo zmontowane. Nie oferujemy montażu sprzedawanych przez nas produktów. Staramy się, aby montaż nie był skomplikowany a instrukcja była jak najbardziej czytelna oraz dokładna. W razie wystąpienia jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt z naszymi sprzedawcami, którzy zawsze służą pomocą telefonicznie lub mailowo.


Produkty mogą nieco różnić się od prezentowanych zdjęć ze względu na ustawienia monitora/wyświetlacza, karty graficznej. Rozmiar i waga produktu mogą różnić się w niewielkim stopniu (w zakresie tolerancji producenta).

Dotyczy produktów wykonanych z drewna. Drewno jest materiałem „żywym”. Produkty z drewna są wykonywane ręcznie i mogą się nieco różnić od prezentowanych zdjęć. Wszystkie nierówności, przetarcia, rysy, naturalne sęki, pęknięcia, szczeliny, dziurki, zagłębienia, nierówne krawędzie, różnorodne usłojenie, różnice kolorystyczne oraz inne nieregularności w strukturze drewna są celowo zachowane w produkcji i związane z jego biologicznym pochodzeniem. Wszystkie te cechy są zamierzone i świadczą o naturalności, autentyczności, oryginalności i niepowtarzalności drewna. Każdy produkt jest unikatowy, niepowtarzalny. Określenie „lite drewno”/"wykonany z drewna" potwierdza, że do produkcji zostało użyte naturalne drewno, łączone bądź w całości. Żadne z powyżej wymienionych cech oraz cech wynikających z naturalnej pracy drewna , które mogą występować w przyszłości nie są podstawą do reklamacji.

Link do pielęgnacji i użytkowania mebli:  https://zona-design.pl/content/10-pielegnacja-i-uzytkowanie-mebli