raty przez internet leasing przez internet
Obniżka
-25%
Stolik kawowy Ghost 70 cm  szklany trapez
  • Stolik kawowy Ghost 70 cm  szklany trapez
  • Szklany stolik kawowy o kształcie trapezu

Stolik kawowy GEISTER Fantome 70 cm szklany

1 105,10 zł
828,83 zł Zniżka 25%
Brutto

Produkt w przedsprzedaży - pojawi się na nowo w magazynie producenta po: 2022-04-15 (zostało: 88 dni)
Termin podany przez producenta może ulec zmianie.

Ilość

Darmowa dostawa od 5990 złotych! < < Zobacz> >

Zamów przez telefon/e-mail lub dopytaj o szczegóły:

sklep@zona-design.pl, tel. + 48 12 33 34 552, + 48 882 135 780

Seria mebli GEISTER Fantome zręcznie prezentuje się w nowoczesnym i najwyższej jakości wyglądzie szkła. Stolik kawowy wykonany z jednego kawałka zachwyca wysokiej jakości zakrzywionym szklanym blatem, który był podgrzewany w skomplikowanym procesie i ponownie schładzany tak szybko, jak to możliwe. Zaokrąglone narożniki i nietypowy kształt trapezu doskonale nadają się na wspaniały stolik kawowy, który można wykorzystać na wiele sposobów. Dodatkową przestrzeń do przechowywania zapewnia drugi blat, który został umiejętnie zintegrowany ze stolikiem. 

LY36939054

Opis

Szerokość 70 cm
Wysokość 36 cm
Głębokość 70 cm
Materiał szkło hartowane
Kolor transparentny
 Montaż W ofercie naszego sklepu znajdują się produkty do samodzielnego montażu w paczkach oraz produkty już częściowo zmontowane. Nie oferujemy montażu sprzedawanych przez nas produktów. Staramy się, aby montaż nie był skomplikowany a instrukcja była jak najbardziej czytelna oraz dokładna. W razie wystąpienia jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt z naszymi sprzedawcami, którzy zawsze służą pomocą telefonicznie lub mailowo.


Produkty mogą nieco różnić się od prezentowanych zdjęć ze względu na ustawienia monitora/wyświetlacza, karty graficznej. Rozmiar i waga produktu mogą różnić się w niewielkim stopniu (w zakresie tolerancji producenta).

Dotyczy produktów wykonanych z drewna. Drewno jest materiałem „żywym”. Produkty z drewna są wykonywane ręcznie i mogą się nieco różnić od prezentowanych zdjęć. Wszystkie nierówności, przetarcia, rysy, naturalne sęki, pęknięcia, szczeliny, dziurki, zagłębienia, nierówne krawędzie, różnorodne usłojenie, różnice kolorystyczne oraz inne nieregularności w strukturze drewna są celowo zachowane w produkcji i związane z jego biologicznym pochodzeniem. Wszystkie te cechy są zamierzone i świadczą o naturalności, autentyczności, oryginalności i niepowtarzalności drewna. Każdy produkt jest unikatowy, niepowtarzalny. Określenie „lite drewno”/"wykonany z drewna" potwierdza, że do produkcji zostało użyte naturalne drewno, łączone bądź w całości. Żadne z powyżej wymienionych cech oraz cech wynikających z naturalnej pracy drewna , które mogą występować w przyszłości nie są podstawą do reklamacji.

Link do pielęgnacji i użytkowania mebli:  https://zona-design.pl/content/10-pielegnacja-i-uzytkowanie-mebli

Zobacz także