raty przez internet leasing przez internet
Obniżka Nowy
-20%
Obraz Fight For 120 Cm X 80 Cm
  • Obraz Fight For 120 Cm X 80 Cm
  • Obraz Fight For 120 Cm X 80 Cm
  • Obraz Fight For 120 Cm X 80 Cm
  • Obraz Fight For 120 Cm X 80 Cm
  • Obraz Fight For 120 Cm X 80 Cm

Obraz Fight For 120 Cm X 80 Cm

811,25 zł
649,00 zł Zniżka 20%
Brutto

Produkt na zamówienie - wysyłka w ciągu 7 - 28 dni

Ilość

Darmowa dostawa od 5990 złotych! < < Zobacz> >

Zamów przez telefon/e-mail lub dopytaj o szczegóły:

sklep@zona-design.pl, tel. + 48 12 33 34 552, + 48 882 135 780

Obraz Fight For to propozycja od niemieckiej marki Kare Design. Produkt ten wykonany został z naturalnego płótna. Obraz przedstawia  zaciśniętą pięść, która pokryta jest różnymi obrazkami oraz napisami. Produkt to świetnie rozwiązanie dla tych, którzy chcą odświeżyć swoje wnętrze. 

Wymiary prezentowanego obrazu:

szerokość: 80cm

wysokość: 120 cm

głębokość: 3.5 cm

51857

Opis

Szerokość 80 cm
Wysokość 120 cm
Głębokość 3,5 cm
Materiał Płótno: bawełna, rama: poliuretan, jodła
Styl Nowoczesny
Kolor wielokolorowy
 Montaż W ofercie naszego sklepu znajdują się produkty do samodzielnego montażu w paczkach oraz produkty już częściowo zmontowane. Nie oferujemy montażu sprzedawanych przez nas produktów. Staramy się, aby montaż nie był skomplikowany a instrukcja była jak najbardziej czytelna oraz dokładna. W razie wystąpienia jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt z naszymi sprzedawcami, którzy zawsze służą pomocą telefonicznie lub mailowo.


Produkty mogą nieco różnić się od prezentowanych zdjęć ze względu na ustawienia monitora/wyświetlacza, karty graficznej. Rozmiar i waga produktu mogą różnić się w niewielkim stopniu (w zakresie tolerancji producenta).

Dotyczy produktów wykonanych z drewna. Drewno jest materiałem „żywym”. Produkty z drewna są wykonywane ręcznie i mogą się nieco różnić od prezentowanych zdjęć. Wszystkie nierówności, przetarcia, rysy, naturalne sęki, pęknięcia, szczeliny, dziurki, zagłębienia, nierówne krawędzie, różnorodne usłojenie, różnice kolorystyczne oraz inne nieregularności w strukturze drewna są celowo zachowane w produkcji i związane z jego biologicznym pochodzeniem. Wszystkie te cechy są zamierzone i świadczą o naturalności, autentyczności, oryginalności i niepowtarzalności drewna. Każdy produkt jest unikatowy, niepowtarzalny. Określenie „lite drewno”/"wykonany z drewna" potwierdza, że do produkcji zostało użyte naturalne drewno, łączone bądź w całości. Żadne z powyżej wymienionych cech oraz cech wynikających z naturalnej pracy drewna , które mogą występować w przyszłości nie są podstawą do reklamacji.

Link do pielęgnacji i użytkowania mebli:  https://zona-design.pl/content/10-pielegnacja-i-uzytkowanie-mebli

Zobacz także