raty przez internet leasing przez internet
Obniżka
-20%
Wysyłka gratis
Komoda FLORA 186 cm w optyce dąb bianco
  • Komoda FLORA 186 cm w optyce dąb bianco
  • Komoda zaprojektowana w industrialnym stylu. Przypadnie do gustu miłośnikom minimalizmu.
  • Praktyczna komoda do industrialnego salonu. Sprawdzi się w skandynawskim wnętrzu.

Komoda FLORA 186 cm w optyce dąb bianco

4 548,70 zł
3 638,96 zł Zniżka 20%
Brutto

Produkt na zamówienie - wysyłka w ciągu 7 - 28 dni

Ilość

Darmowa dostawa od 599 złotych! < < Zobacz> >

Zamów przez telefon/e-mail lub dopytaj o szczegóły:

sklep@zona-design.pl, tel. + 48 12 33 34 552, + 48 882 135 780

 

 

 

Komoda z serii FLORA to mebel posiadający metalowy stelaż, uchwyty oraz ramki szyb zostały pokryte lakierem w kolorze tajemniczego antracytu. Fronty wykonano z drewna dębowego o wyraźnie zaznaczonych sękach, które dodatkowo zostało zaolejowane podkreślając tym samym piękny kolor drewna. Korpus na zewnątrz wykonano z naturalnej okleiny dębowej natomiast wewnętrzny korpus oklejono folia w kolorze dębu. Folię Timer wykorzystano do oklejenia tylnej ściany za półką szklaną oraz na obu widocznych ścianach bocznych. Wyjaśniając folia Timber -  imituje przekrój drzewa to znaczy jego korę, łyko, miazgę, biel rdzeń, twardziel, słoje roczne oraz promienie rdzeniowe w sposób jaki jest widoczny na zdjęciach. Nowoczesna komoda została wyposażony w dwoje drzwiczek z czego jedne są przeszklone i dwie pojemne i praktyczne szuflady. Zaletą jest zamontowany system soft close, czyli wygodne i ciche zamykanie. Zasada działania polega na tym, aby tuż przed całkowitym zamknięciem, specjalny mechanizm zahamował pęd a drzwiczki zostały delikatnie zamknięte w ostatniej fazie. Dodatkowym atutem jest oświetlenie LED w kolorze białym. Opcjonalnie do wyboru mamy sterowane dotykiem lub pilotem. Swoim wyglądem zachwyci miłośników surowego stylu przemysłowego. Z gracją wpisuje się we wszystkie jego odmiany zarówno w styl loftowy jak i w styl industrialny. Umieszczony w nowoczesnym salonie czy też w pokoju w minimalistycznej odsłonie, również będzie się świetnie prezentował.

Wymiary prezentowanego produktu:

wysokość: 86 cm

szerokość: 186 cm

głębokość: 44 cm

P9EBFL33

Opis

Szerokość 186 cm
Wysokość 86 cm
Głębokość 44 cm
Styl industrialny
Kolor kolor bianco, naturalny, antracytowy
Waga 98 kg
ilość szuflad 2
ilość drzwiczek 2
drewno Dąb sękaty olejowany w kolorze bianco ( jasny odcień drewna)
Oświetlenie LED białe, sterowanie dotykowe lub pilotem: opcjonalnie
Fronty drewno dębowe sękate, olejowane, szyby
Korpus na zewnątrz okleina naturalna dębowa
Korpus wewnątrz folia w kolorze dębu
Ściany tylne widoczne folia Timber ( w optyce drewna )
Ściany tylne niewidoczne folia w kolorze dębu
Ramki szyb, uchwyty i nogi metal, lakier antracyt mat
Szuflady i drzwi cichy domyk
folia Timber imituje przekrój drzewa to znaczy jego korę, łyko, miazgę, biel rdzeń, twardziel, słoje roczne oraz promienie rdzeniowe w sposób jaki jest widoczny na zdjęciach.
ściany boczne folia Timber
 Montaż W ofercie naszego sklepu znajdują się produkty do samodzielnego montażu w paczkach oraz produkty już częściowo zmontowane. Nie oferujemy montażu sprzedawanych przez nas produktów. Staramy się, aby montaż nie był skomplikowany a instrukcja była jak najbardziej czytelna oraz dokładna. W razie wystąpienia jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt z naszymi sprzedawcami, którzy zawsze służą pomocą telefonicznie lub mailowo.


Produkty mogą nieco różnić się od prezentowanych zdjęć ze względu na ustawienia monitora/wyświetlacza, karty graficznej. Rozmiar i waga produktu mogą różnić się w niewielkim stopniu (w zakresie tolerancji producenta).

Dotyczy produktów wykonanych z drewna. Drewno jest materiałem „żywym”. Produkty z drewna są wykonywane ręcznie i mogą się nieco różnić od prezentowanych zdjęć. Wszystkie nierówności, przetarcia, rysy, naturalne sęki, pęknięcia, szczeliny, dziurki, zagłębienia, nierówne krawędzie, różnorodne usłojenie, różnice kolorystyczne oraz inne nieregularności w strukturze drewna są celowo zachowane w produkcji i związane z jego biologicznym pochodzeniem. Wszystkie te cechy są zamierzone i świadczą o naturalności, autentyczności, oryginalności i niepowtarzalności drewna. Każdy produkt jest unikatowy, niepowtarzalny. Określenie „lite drewno”/"wykonany z drewna" potwierdza, że do produkcji zostało użyte naturalne drewno, łączone bądź w całości. Żadne z powyżej wymienionych cech oraz cech wynikających z naturalnej pracy drewna , które mogą występować w przyszłości nie są podstawą do reklamacji.

Link do pielęgnacji i użytkowania mebli:  https://zona-design.pl/content/10-pielegnacja-i-uzytkowanie-mebli

Zobacz także