raty przez internet leasing przez internet
Obniżka
-20%
Sofa Chesterfield Modern Barock Clasic z funkcją spania do salonu
  • Sofa Chesterfield Modern Barock Clasic z funkcją spania do salonu
  • Sofa Chesterfield Modern Barock Clasic z funkcją spania
  • Elegancka sofa z funkcją spania
  • Sofa Chesterfield Modern Barock Clasic z funkcją spania
  • Sofa Chesterfield Modern Barock Clasic z funkcją spania
  • Sofa Chesterfield Modern Barock Clasic z funkcją spania
  • Sofa Chesterfield Modern Barock Clasic z funkcją spania

Sofa Chesterfield Modern Barock Clasic z funkcją spania

5 393,75 zł
4 315,00 zł Zniżka 20%
Brutto

Produkt na zamówienie - wysyłka w ciągu 7 - 21 dni

Ilość

Darmowa dostawa od 5990 złotych! < < Zobacz> >

Zamów przez telefon/e-mail lub dopytaj o szczegóły:

sklep@zona-design.pl, tel. + 48 12 33 34 552, + 48 882 135 780

Sofa na zamówienie. Przy realizacji zamówienia podaj numer koloru ze WZORNIKA 2.

Cena dotyczy egzemplarza z funkcją spania.

Sofa Chesterfield Modern Barock Clasic od Zona Design to niezwykły mebel, który gwarantuje komfort wypoczynku oraz tworzy luksusową atmosferę we wnętrzu. Jest elegancka, stylowa i bardzo wygodna.

Rama sofy wykonana jest z litego drewna co sprawia, że jest ona bardzo solidna. Tapicerka sofy pikowana jest na oparciu, podłokietnikach oraz poniżej siedziska. Siedzisko sofy obite zostało gładkim materiałem. Pikowanie tapicerki dostępne w dwóch wariantach: za pomocą guzików lub ozdobnych dżetów. Istnieje możliwość wykonania siedziska na jednej, nie dzielonej poduszce. 

Lekkie plamy można czyścić za pomocą suchego szamponu i wilgotnej gąbki. Cięższe do usunięcia zabrudzenia najlepiej zmywać za pomocą ciepłej wody z pianą. Nie stosować chlorowych środków do czyszczenia! 

Dostępna jest również wersja bez funkcji spania. 

Sofa Chesterfield Modern Barock Clasic to podręcznikowy przykład Angielskiego wzornictwa z najwyższej półki. Polecana jest w szczególności do wnętrz klasycznych, nowoczesnych, glamour oraz utrzymanych w stylu angielskim. 

Historia mebli typu Chesterfield sięga połowy XVIII wieku. Meble te powstały w hrabstwie Chesterfield, na specjalnie zamówienie hrabiego Philip’a Dormer Stanhopea IV. Charakterystyczne pikowania, solidne oparcie i masywna wizualnie bryła stanowi inspirację dla pokoleń projektantów już od ponad 250 lat.

Wymiary sofy Chesterfield Modern Barock Clasic: 210 cm x 85 cm x 77 cm (szerokość x głębokość x wysokość)

Siedzisko: 60 cm x 42 cm (głębokość x wysokość)

Wysokość podłokietników: 34 cm

Powierzchnia spania: 140 cm x 190 cm

Wysokość nóżek: 6 cm

Do wyboru: kolor obicia, kolor nóg, sposób tapicerowania, wersja z funkcją spania lub bez, siedzisko dzielone bądź nie.

WZORNIK 2

ZD-7595

Opis

Szerokość 210 cm
Wysokość 77 cm
Głębokość 85 cm
Materiał drewno, tkanina French Velvet miękka w dotyku, została wykonana przy użyciu przędzy z długim włosem. Tkanina ta posiada właściwości antybakteryjne, jest trudnopalna i wodoodporna.
Styl Klasyczny
Kolor wybrany z próbnika tkanin , który znajduje się w zakładce OPIS.
Wysokość siedziska 30 cm
Wysokość podłokietników 30 cm
Głębokość siedziska 60 cm
powierzchnia do spania 140 cm x 190 cm
Informacje o produkcie kolor nóg srebrny, możliwość zmiany koloru nogi
Informacje o produkcie sofa z funkcją spania
Informacja dodatkowa Sofa tapicerowana na zamówienie w dowolnym kolorze. Może być wykonana z funkcją spania lub bez funkcji spania w dowolnym rozmiarze. Dodatkowo sofa może być ozdobiona dżetami.
 Montaż W ofercie naszego sklepu znajdują się produkty do samodzielnego montażu w paczkach oraz produkty już częściowo zmontowane. Nie oferujemy montażu sprzedawanych przez nas produktów. Staramy się, aby montaż nie był skomplikowany a instrukcja była jak najbardziej czytelna oraz dokładna. W razie wystąpienia jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt z naszymi sprzedawcami, którzy zawsze służą pomocą telefonicznie lub mailowo.


Produkty mogą nieco różnić się od prezentowanych zdjęć ze względu na ustawienia monitora/wyświetlacza, karty graficznej. Rozmiar i waga produktu mogą różnić się w niewielkim stopniu (w zakresie tolerancji producenta).

Dotyczy produktów wykonanych z drewna. Drewno jest materiałem „żywym”. Produkty z drewna są wykonywane ręcznie i mogą się nieco różnić od prezentowanych zdjęć. Wszystkie nierówności, przetarcia, rysy, naturalne sęki, pęknięcia, szczeliny, dziurki, zagłębienia, nierówne krawędzie, różnorodne usłojenie, różnice kolorystyczne oraz inne nieregularności w strukturze drewna są celowo zachowane w produkcji i związane z jego biologicznym pochodzeniem. Wszystkie te cechy są zamierzone i świadczą o naturalności, autentyczności, oryginalności i niepowtarzalności drewna. Każdy produkt jest unikatowy, niepowtarzalny. Określenie „lite drewno”/"wykonany z drewna" potwierdza, że do produkcji zostało użyte naturalne drewno, łączone bądź w całości. Żadne z powyżej wymienionych cech oraz cech wynikających z naturalnej pracy drewna , które mogą występować w przyszłości nie są podstawą do reklamacji.

Link do pielęgnacji i użytkowania mebli:  https://zona-design.pl/content/10-pielegnacja-i-uzytkowanie-mebli

Zobacz także