raty przez internet leasing przez internet
Obniżka
-32%
Stolik kawowy NERON Akacja
  • Stolik kawowy NERON Akacja
  • Naturalny stolik kawowy  do salonu
  • Niepowtarzalny stolik kawowy do salonu
  • Stolik kawowy Goa II 60 cm Akacja
  • Stolik kawowy Goa II 60 cm Akacja
  • Stolik kawowy Goa II 60 cm Akacja
  • Stolik kawowy Goa II 60 cm Akacja

Stolik kawowy NERON drewno Akacja

1 259,44 zł
856,42 zł Zniżka 32%
Brutto

Produkt na zamówienie - wysyłka w ciągu 7 - 21 dni

DOSTAWA PRZED ŚWIĘTAMI

Ilość

Darmowa dostawa od 5990 złotych! < < Zobacz> >

Zamów przez telefon/e-mail lub dopytaj o szczegóły:

sklep@zona-design.pl, tel. + 48 12 33 34 552, + 48 882 135 780

Stolik Kawowy NERON to niebanalny mebel od niemieckiego producenta Invicta Interior Design. Zaprojektowany w taki sposób, aby każda sztuka była oryginalna i niepowtarzalna. Zastosowanie naturalnego litego drewna sprawia, że każdy mebel jest jedyny w swoim rodzaju. 

Stolik kawowy wykonany jest z plastra litego drewna akacjowego. Powierzchnia została zabezpieczona woskiem aby podkreślić naturalny wygląd drewna i równocześnie ograniczyć wpływy urazów mechanicznych. 

Stolik Goa II wspaniale podkreśli panujący we wnętrzu styl skandynawski, marynistyczny czy rustykalny.

Wymiary stolika kawowego Goa II: ok. 60 cm x ok. 55 cm x ok. 25 cm (szerokość x długość x wysokość)

Z kolekcji Goa oferujemy również: komody, biurko, kontenerek na dokumenty, stoliki kawowe, stolik pod TV.

Uwaga!

Należy pamiętać, że mebel został wykonany z prawdziwego drewna i będzie posiadać cechy właściwe dla tego materiału takie jak sęki, nieregularne słoje, rozwarstwienia, pęknięcia czy szorstkie powierzchnie. Występowanie takich niedoskonałości jest zjawiskiem właściwym dla materiału, z którego mebel jest wykonany. Również różnice w wymiarach i wyglądzie stolika mogą odbiegać od podanych wielkości oraz modelu zaprezentowanego na zdjęciach. Tolerancyjny wymiar plastra może wachać się w przedziale, który wynosi ok. 5 cm - 10 cm.

Należy unikać drastycznych zmian warunków atmosferycznych, w których stolik się znajduje. Przeznaczony tylko do użytku wewnętrznego. 

LP58936793

Opis

Szerokość ok. 60 cm
Wysokość ok. 25 cm
Głębokość ok. 55 cm
Materiał naturalne drewno, akacja
Styl Klasyczny
Kolor NATURALNY
 Montaż W ofercie naszego sklepu znajdują się produkty do samodzielnego montażu w paczkach oraz produkty już częściowo zmontowane. Nie oferujemy montażu sprzedawanych przez nas produktów. Staramy się, aby montaż nie był skomplikowany a instrukcja była jak najbardziej czytelna oraz dokładna. W razie wystąpienia jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt z naszymi sprzedawcami, którzy zawsze służą pomocą telefonicznie lub mailowo.


Produkty mogą nieco różnić się od prezentowanych zdjęć ze względu na ustawienia monitora/wyświetlacza, karty graficznej. Rozmiar i waga produktu mogą różnić się w niewielkim stopniu (w zakresie tolerancji producenta).

Dotyczy produktów wykonanych z drewna. Drewno jest materiałem „żywym”. Produkty z drewna są wykonywane ręcznie i mogą się nieco różnić od prezentowanych zdjęć. Wszystkie nierówności, przetarcia, rysy, naturalne sęki, pęknięcia, szczeliny, dziurki, zagłębienia, nierówne krawędzie, różnorodne usłojenie, różnice kolorystyczne oraz inne nieregularności w strukturze drewna są celowo zachowane w produkcji i związane z jego biologicznym pochodzeniem. Wszystkie te cechy są zamierzone i świadczą o naturalności, autentyczności, oryginalności i niepowtarzalności drewna. Każdy produkt jest unikatowy, niepowtarzalny. Określenie „lite drewno”/"wykonany z drewna" potwierdza, że do produkcji zostało użyte naturalne drewno, łączone bądź w całości. Żadne z powyżej wymienionych cech oraz cech wynikających z naturalnej pracy drewna , które mogą występować w przyszłości nie są podstawą do reklamacji.

Link do pielęgnacji i użytkowania mebli:  https://zona-design.pl/content/10-pielegnacja-i-uzytkowanie-mebli

Zobacz także