raty przez internet leasing przez internet
Obniżka
-34%
Stolik kawowy Scorpion 100 cm mango naturalny do salonu
  • Stolik kawowy Scorpion 100 cm mango naturalny do salonu
  • Stolik kawowy Scorpion 100 cm mango naturalny do salonu
  • Stolik kawowy Scorpion 100 cm mango naturalny do salonu
  • Stolik kawowy Scorpion 100 cm mango naturalny do salonu
  • Naturalny stolik kawowy

Stolik kawowy DAVIDE Scorpion 100 cm drewno mango

888,99 zł
586,74 zł Zniżka 34%
Brutto

Produkt na zamówienie - wysyłka w ciągu 7 - 21 dni

Ilość

Darmowa dostawa od 599 złotych! < < Zobacz> >

Zamów przez telefon/e-mail lub dopytaj o szczegóły:

sklep@zona-design.pl, tel. + 48 12 33 34 552, + 48 882 135 780

 

 

 

 Elegancki, nowoczesny stolik wykonany z drewna mango zachwyca funkcjonalnością i designem. Dzięki dużemu schowkowi możesz przechowywać wszystkie akcesoria podręcznego użytku. Specjalnego charakteru i lekkości dodają nóżki w kształcie spinki do włosów. Stolik może posiadać występujące na blacie nierówności, niewielkie wybrzuszenia i ślady po piłowaniu.

Stolik wykonany jest w macie/półpołysku. Wykończenie może się nieco różnić od siebie. Drewno Mango pochodzi z drzewa egzotycznego, cechuje go gruboziarnista struktura oraz duża gęstość, dlatego też jest ciężkie i zbite. Ponadto drewno to nie przyjmuje wody i nie odkształca się pod wpływem wilgoci.Wizualnie urzeka interesującym brązowo -popielatym odcieniem, w którym łączą się ciepłe oraz chłodne barwy,a wyjątkowego designu mebla dopełnia różnorodne usłojenie. Ze względu na wykorzystanie do produkcji drewna pochodzenia naturalnego, komoda może odbiegać od prezentowanego na zdjęciach modelu. Występowanie innego układu sęków, nieregularnych słoi czy rozwarstwień jest cechą właściwą dla użytego materiału i może wpływać na efekt końcowy.

Drewno Mango pochodzi z drzewa egzotycznego, cechuje go gruboziarnista struktura.Wizualnie urzeka interesującym brązowo -popielatym odcieniem, w którym łączą się ciepłe oraz chłodne barwy,a wyjątkowego designu mebla dopełnia różnorodne usłojenie.

ZD6538947

Opis

Szerokość 100 cm
Wysokość 45 cm
Głębokość 50 cm
Materiał naturalne drewno, mango
Styl industrialny, vintage
Kolor naturalny, czarny
Podstawa metalowe nogi malowane proszkowo na kolor czarny
grubość blatu 2 cm
Informacja dodatkowa stolik może posiadać występujące na blacie nierówności, niewielkie wybrzuszenia i ślady po piłowaniu
wymiary półki 2 x 47 cm x 10 cm x 50 cm (szerokość x wysokość x głębokość)
 Montaż W ofercie naszego sklepu znajdują się produkty do samodzielnego montażu w paczkach oraz produkty już częściowo zmontowane. Nie oferujemy montażu sprzedawanych przez nas produktów. Staramy się, aby montaż nie był skomplikowany a instrukcja była jak najbardziej czytelna oraz dokładna. W razie wystąpienia jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt z naszymi sprzedawcami, którzy zawsze służą pomocą telefonicznie lub mailowo.


Produkty mogą nieco różnić się od prezentowanych zdjęć ze względu na ustawienia monitora/wyświetlacza. Rozmiar i waga produktu może różnić się w niewielkim stopniu (w zakresie tolerancji producenta).

Dotyczy produktów wykonanych z drewna. Drewno jest materiałem „żywym”. Produkty te są ręcznie robione, mogą się nieco różnić od prezentowanych zdjęć. Wszystkie nierówności, przetarcia, rysy, sęki, pęknięcia, różnice kolorystyczne drewna oraz szczeliny są zamierzone i podkreślają naturalny charakter drewna. Każdy produkt jest unikatowy i niepowtarzalny. Określenie „lite drewno”/"wykonany z drewna" potwierdza, że do produkcji zostało użyte naturalne drewno, łączone bądź całości. Żadne z powyższych cech nie są podstawa do reklamacji.

Link do pielęgnacji i użytkowania mebli:  https://zona-design.pl/content/10-pielegnacja-i-uzytkowanie-mebli

Zobacz także