raty przez internet leasing przez internet
Obniżka
-30%

Stolik Kawowy Factory 43 Cm Akacja

630,00 zł
441,00 zł Zniżka 30%
Brutto

Produkt w przedsprzedaży - pojawi się na nowo w magazynie producenta od: 2021-07-10 (zostało: 15 dni)

Ilość

Darmowa dostawa od 599 złotych! < < Zobacz> >

Zamów przez telefon/e-mail lub dopytaj o szczegóły:

sklep@zona-design.pl, tel. + 48 12 33 34 552, + 48 882 135 780

 

 

 

Blat wykonany z lakierowanego drewno akacjowego, opiera się na metalowej podstawie, która została zaprojektowana w stylu industrialnym i przypomina stalowe elementy z fabryki. Połączenie metalu i lakierowanego drewna wygląda jednocześnie rustykalnie i nowocześnie, dzięki czemu stolik w każdym salonie tworzy wyjątkowy styl. 

Ze względu na wykorzystanie do produkcji litego drewna pochodzenia naturalnego, blat stolika może odbiegać od prezentowanego na zdjęciach modelu. Występowanie innego układu sęków, nieregularnych słoi czy rozwarstwień jest cechą właściwą dla użytego materiału i może wpływać na efekt końcowy. 

39291

Opis

Szerokość 43 cm
Wysokość 47 cm
Głębokość 35 cm
Kolor naturalny, czarny
Informacje o produkcie grubość blatu: 3,5 cm
Informacje o produkcie wymiary nóg: 26 cm x 19 cm
 Montaż W ofercie naszego sklepu znajdują się produkty do samodzielnego montażu w paczkach oraz produkty już częściowo zmontowane. Nie oferujemy montażu sprzedawanych przez nas produktów. Staramy się, aby montaż nie był skomplikowany a instrukcja była jak najbardziej czytelna oraz dokładna. W razie wystąpienia jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt z naszymi sprzedawcami, którzy zawsze służą pomocą telefonicznie lub mailowo.


Produkty mogą nieco różnić się od prezentowanych zdjęć ze względu na ustawienia monitora/wyświetlacza. Rozmiar i waga produktu może różnić się w niewielkim stopniu (w zakresie tolerancji producenta).

Dotyczy produktów wykonanych z drewna. Drewno jest materiałem „żywym”. Produkty te są ręcznie robione, mogą się nieco różnić od prezentowanych zdjęć. Wszystkie nierówności, przetarcia, rysy, sęki, pęknięcia, różnice kolorystyczne drewna oraz szczeliny są zamierzone i podkreślają naturalny charakter drewna. Każdy produkt jest unikatowy i niepowtarzalny. Określenie „lite drewno”/"wykonany z drewna" potwierdza, że do produkcji zostało użyte naturalne drewno, łączone bądź całości.

Zobacz także