raty przez internet leasing przez internet
Obniżka
-32%
Ciekawy Stół Infinity Home z naturalnego drewna mango
  • Ciekawy Stół Infinity Home z naturalnego drewna mango
  • Stół Infinity Home 160 cm naturalny Mango
  • Stół Infinity Home 160 cm naturalny Mango
  • Stół Infinity Home 160 cm naturalny Mango
  • Industrialny stół do salonu
  • Stół Infinity Home 160 cm naturalny Mango

Stół GRANDE Infinity Home 160 cm drewno Mango

3 472,56 zł
2 361,34 zł Zniżka 32%
Brutto

Produkt na zamówienie - wysyłka w ciągu 7 - 21 dni

Ilość

Darmowa dostawa od 5990 złotych! < < Zobacz> >

Zamów przez telefon/e-mail lub dopytaj o szczegóły:

sklep@zona-design.pl, tel. + 48 12 33 34 552, + 48 882 135 780

Stół Infinity Home to wyjątkowy a równocześnie solidny mebel od niemieckiej marki Invicta Interior Design. Gruby na 4 centymetry blat stołu wykonany jest z litego drewna mango. Podstawę stołu stanowią dwie czarne nogi krzyżujące się na wzór znaku X. Jest to wyjątkowa i majestatyczna konstrukcja dla wielbicieli przemysłowego designu. 

Stół Infinity Home perfekcyjne wpasuje się do wnętrz z industrialnym zacięciem. Połączenie naturalnego drewna mango z metalową, matową podstawą to kwintesencja każdej loftowej aranżacji. Dzięki prostej konstrukcji stół Infinity Home pasuje również do wnętrz klasycznych i nowoczesnych. W prosty sposób można zaadaptować go do pożądanego stylu dzięki odpowiednio dobranym krzesłom. Ze względu na wykorzystanie do produkcji drewna pochodzenia naturalnego, stół Infinity Home może odbiegać od prezentowanego na zdjęciach modelu. Występowanie innego układu sęków, nieregularnych słoi czy rozwarstwień jest cechą właściwą dla użytego materiału i może wpływać na efekt końcowy. 

Wymiary stołu Infinity Home: 160 cm x 90 cm x 78 cm (szerokość x głębokość x wysokość)

Grubość blatu: 4 cm

Grubość nóg: 7,5 cm x 7,5 cm

Stół dostępny również w rozmiarze 200 cm x 100 cm x 78 cm  (szerokość x głębokość x wysokość). W naszej ofercie znajdziesz także inne wersje stołu, komód i stolików pod TV np. Iron Craft w dwóch wariantach kolorystycznych (Mango Szare i Mango) oraz na podstawach typu „U” i „X” o szerokościach blatu 160 cm, 180 cm, 200 cm i 240 cm.  

Drewno Mango pochodzi z drzewa egzotycznego, cechuje go gruboziarnista struktura oraz duża gęstość, dlatego też jest ciężkie i zbite. Wizualnie urzeka interesującym brązowo -popielatym odcieniem, w którym łączą się ciepłe oraz chłodne barwy,a wyjątkowego designu mebla dopełnia różnorodne usłojenie.

Występujące nierówności, różnice i przejścia kolorystyczne, przebarwienia, specyficzny i różnorodny układu sęków, charyzmatyczne dziury po sękach, pęknięcia, przerwy, widoczna masa, nieregularne słoje czy rozwarstwienia, a nawet różnice wymiarowe są możliwe i świadczą o surowości wykonania mebla tworząc oryginalność i dodają uroku litemu drewnu. Wyraźny i charakterystyczny i nieregularny rysunek będący liniami papilarnymi drewna sprawia, że drewno ma duże walory dekoracyjne i estetyczne dodające uroku naturalnemu surowcowi. Wszystkie owe "niedoskonałości" są cechą właściwą i charakterystyczną dla użytego materiału przez co może wpływać na efekt końcowy. Z tego względu każdy mebel wykonany z drewna jest niepowtarzalny. Oznacza to, że nie ma drugiego mebla, który będzie mieć identyczny rysunek słojów oraz identyczną barwę. Różnice w meblach wykonanych z tego samego gatunku drewna są ich naturalną cechą. Wymienione powyżej cechy nie są wadą i nie podlegają reklamacji. Produkt może odbiegać od prezentowanego na zdjęciach modelu.

PL96339286

Opis

Szerokość 160 cm
Wysokość 78 cm
Głębokość 90 cm
Styl industrialny, vintage
Kolor naturalny, czarny
Podstawa metal w kolorze czarnym
Informacje o produkcie grubość blatu: 4 cm
Informacje o produkcie wymiary nóg: 7,5 cm x 7,5 cm
Blat naturalne drewno mango, szczotkowane, lakierowane
 Montaż W ofercie naszego sklepu znajdują się produkty do samodzielnego montażu w paczkach oraz produkty już częściowo zmontowane. Nie oferujemy montażu sprzedawanych przez nas produktów. Staramy się, aby montaż nie był skomplikowany a instrukcja była jak najbardziej czytelna oraz dokładna. W razie wystąpienia jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt z naszymi sprzedawcami, którzy zawsze służą pomocą telefonicznie lub mailowo.


Produkty mogą nieco różnić się od prezentowanych zdjęć ze względu na ustawienia monitora/wyświetlacza, karty graficznej. Rozmiar i waga produktu mogą różnić się w niewielkim stopniu (w zakresie tolerancji producenta).

Dotyczy produktów wykonanych z drewna. Drewno jest materiałem „żywym”. Produkty z drewna są wykonywane ręcznie i mogą się nieco różnić od prezentowanych zdjęć. Wszystkie nierówności, przetarcia, rysy, naturalne sęki, pęknięcia, szczeliny, dziurki, zagłębienia, nierówne krawędzie, różnorodne usłojenie, różnice kolorystyczne oraz inne nieregularności w strukturze drewna są celowo zachowane w produkcji i związane z jego biologicznym pochodzeniem. Wszystkie te cechy są zamierzone i świadczą o naturalności, autentyczności, oryginalności i niepowtarzalności drewna. Każdy produkt jest unikatowy, niepowtarzalny. Określenie „lite drewno”/"wykonany z drewna" potwierdza, że do produkcji zostało użyte naturalne drewno, łączone bądź w całości. Żadne z powyżej wymienionych cech oraz cech wynikających z naturalnej pracy drewna , które mogą występować w przyszłości nie są podstawą do reklamacji.

Link do pielęgnacji i użytkowania mebli:  https://zona-design.pl/content/10-pielegnacja-i-uzytkowanie-mebli