raty przez internet leasing przez internet
Obniżka
-32%
Sofa Rozkładana BELLA 215 Cm Jasnoniebieska
  • Sofa Rozkładana BELLA 215 Cm Jasnoniebieska
  • Sofa Rozkładana BELLA 215 Cm Jasnoniebieska
  • Sofa Rozkładana BELLA 215 Cm Jasnoniebieska do salonu

Sofa Rozkładana BELLA 215 Cm Jasnoniebieska

3 094,00 zł
2 103,92 zł Zniżka 32%
Brutto

Produkt na zamówienie - wysyłka w ciągu 7 - 21 dni

DOSTAWA PRZED ŚWIĘTAMI

Ilość

Darmowa dostawa od 5990 złotych! < < Zobacz> >

Zamów przez telefon/e-mail lub dopytaj o szczegóły:

sklep@zona-design.pl, tel. + 48 12 33 34 552, + 48 882 135 780

Nowoczesna i  wygodna 3-osobowa sofa z elegancką osłoną w kolorze błękitnym. Sofa wewnątrz posiada miękkie piankowe wyścielenie Dopełnieniem wyglądu sofy są dwie poduszki. Oparcie kanapy można złożyć i wykorzystać jako łóżko gościnne. Wysokie nóżki oraz subtelny kształt sofy, nadają jej lekkości oraz przyciągają uwagę. Sofa bez tyłu tapicerowanego. Sofa wykonywana jest i sprowadzana na specjalne zamówienie klienta. Produkt nie podlega zwrotowi. Zaaranżuj swoje wnętrza modnie i stylowo z naszym sklepem internetowym.

KZ45440088

Opis

Szerokość 215 cm
Wysokość 85 cm
Głębokość 91 cm
Materiał tkanina, (100% poliester), drewno
Kolor jasnoniebieski, naturalny
powierzchnia do spania 180 cm x 110 cm
wymiary siedziska 180 cm x 41 cm x 56 cm
Wysokość nóg 18 cm
Informacje o produkcie poduszki : 2 x 95 cm x 30 cm
Informacje szczegółowe sofa bez tyłu tapicerowanego
 Montaż W ofercie naszego sklepu znajdują się produkty do samodzielnego montażu w paczkach oraz produkty już częściowo zmontowane. Nie oferujemy montażu sprzedawanych przez nas produktów. Staramy się, aby montaż nie był skomplikowany a instrukcja była jak najbardziej czytelna oraz dokładna. W razie wystąpienia jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt z naszymi sprzedawcami, którzy zawsze służą pomocą telefonicznie lub mailowo.


Produkty mogą nieco różnić się od prezentowanych zdjęć ze względu na ustawienia monitora/wyświetlacza, karty graficznej. Rozmiar i waga produktu mogą różnić się w niewielkim stopniu (w zakresie tolerancji producenta).

Dotyczy produktów wykonanych z drewna. Drewno jest materiałem „żywym”. Produkty z drewna są wykonywane ręcznie i mogą się nieco różnić od prezentowanych zdjęć. Wszystkie nierówności, przetarcia, rysy, naturalne sęki, pęknięcia, szczeliny, dziurki, zagłębienia, nierówne krawędzie, różnorodne usłojenie, różnice kolorystyczne oraz inne nieregularności w strukturze drewna są celowo zachowane w produkcji i związane z jego biologicznym pochodzeniem. Wszystkie te cechy są zamierzone i świadczą o naturalności, autentyczności, oryginalności i niepowtarzalności drewna. Każdy produkt jest unikatowy, niepowtarzalny. Określenie „lite drewno”/"wykonany z drewna" potwierdza, że do produkcji zostało użyte naturalne drewno, łączone bądź w całości. Żadne z powyżej wymienionych cech oraz cech wynikających z naturalnej pracy drewna , które mogą występować w przyszłości nie są podstawą do reklamacji.

Link do pielęgnacji i użytkowania mebli:  https://zona-design.pl/content/10-pielegnacja-i-uzytkowanie-mebli

Zobacz także