raty przez internet leasing przez internet
Obniżka
-32%
Półka ścienna WALLES Hemingway zestaw 3 drewno mango
  • Półka ścienna WALLES Hemingway zestaw 3 drewno mango
  • Półka ścienna WALLES Hemingway zestaw 3 drewno mango
  • Półka ścienna HEMINGWAY zestaw 3 szt. mango naturalne
  • Półka ścienna HEMINGWAY zestaw 3 szt. mango naturalne do pokoju czy kuchni w stylu nowoczesnym.
  • Półka ścienna HEMINGWAY zestaw 3 szt. mango naturalne do pokoju czy kuchni w stylu nowoczesnym.
  • Półka ścienna HEMINGWAY zestaw 3 szt. mango naturalne do pokoju czy kuchni w stylu nowoczesnym.

Półka ścienna WALLES Hemingway zestaw 3 drewno mango

880,88 zł
599,00 zł Zniżka 32%
Brutto

Produkt na zamówienie - wysyłka w ciągu 7 - 21 dni

Ilość

Darmowa dostawa od 5990 złotych! < < Zobacz> >

Zamów przez telefon/e-mail lub dopytaj o szczegóły:

sklep@zona-design.pl, tel. + 48 12 33 34 552, + 48 882 135 780

Zestaw 3 półek HEMINGWAY zawiera: dwie mniejsze i jedną większą. To bardzo uniwersalne i funkcjonalne rozwiązanie daje możliwość zawieszenie zarówno w pionie jak i poziomie w skandynawskim pokoju młodzieżowym, gdzie wyeksponujesz swoje trofea sportowe. Idealny dodatek aranżacyjny do salonu z akcentami boho na różnego rodzaju drobiazgi. W pokoju dziennym czy sypialni nad stołem z metalowymi nogami, a  urządzonej zgodnie z zasadami eko ułożysz na nim ulubione książki. Przyda się w przedpokoju jako przestrzeń na klucze czy w otwartej kuchni w stylu industrialnym na przyprawy. Jedyną barierą na wykorzystanie potencjału tych półek jest Twoja wyobraźnia a nie ograniczenia metrażowe.

 

Elementy wykonane z największą starannością na każdym etapie produkcji z w pełni z naturalnego drewna mango o pięknych gradientach kolorystycznych od brązu do złota włącznie. Półki z tego względu mogą posiadać cechy właściwe dla naturalnego drewna takie jak sęki, nieregularne słoje, rozwarstwienia czy szorstkie powierzchnie. Widoczne są ślady po pile jak i niewielkie wypukłości. Występowanie takich „niedoskonałości” jest zamierzone i dzięki temu każdy mebel jest wyjątkowy i niepowtarzalny przez co produkt może się różnić od modelu zaprezentowanego na zdjęciach.

Wymiary prezentowanego produktu:

duża półka: 1 x : 94 cm x  25 cm x 19 cm (szerokość x wysokość x głębokość)

mała połka: 2 x : 43 cm x 19 cm x 19 cm  (szerokość x wysokość x głębokość)

Drewno jako materiał pochodzący z natury jest nieprzewidywalne, posiada niejednolite wzory i faktury, zróżnicowaną strukturę. Wykazuje nieregularności, które wynikają z warunków w jakich rosło drzewo lub obszaru geograficznego, z którego pochodzi. Nierówności, różnice i przejścia kolorystyczne, przebarwienia, specyficzny i różnorodny układu sęków, charyzmatyczne dziury po sękach, pęknięcia, przerwy, widoczna masa, nieregularne słoje czy rozwarstwienia, a nawet różnice wymiarowe są możliwe i świadczą o surowości wykonania mebla tworząc oryginalność i dodają uroku litemu drewnu. Wyraźny i charakterystyczny i nieregularny rysunek będący liniami papilarnymi drewna sprawia, że drewno ma duże walory dekoracyjne i estetyczne dodające uroku naturalnemu surowcowi. Wszystkie owe "niedoskonałości" są cechą właściwą i charakterystyczną dla użytego materiału przez co może wpływać na efekt końcowy. Z tego względu każdy mebel wykonany z drewna jest niepowtarzalny. Oznacza to, że nie ma drugiego mebla, który będzie mieć identyczny rysunek słojów oraz identyczną barwę. Różnice w meblach wykonanych z tego samego gatunku drewna są ich naturalną cechą. Wymienione powyżej cechy nie są wadą i nie podlegają reklamacji. Produkt może odbiegać od prezentowanego na zdjęciach modelu.

PŚ32141066

Opis

Materiał naturalne drewno, mango, lakierowane
Kolor naturalny
Grubość płyty ok.2 cm
Montaż możliwość zawieszenia poziomo lub pionowo
Wymiary półki małej 43 cm x 19 cm x 19 cm (szerokość x wysokość x głębokość)
Wymiary półki dużej 94 cm x 25 cm x 19 cm (szerokość x wysokość x głębokość)
 Montaż W ofercie naszego sklepu znajdują się produkty do samodzielnego montażu w paczkach oraz produkty już częściowo zmontowane. Nie oferujemy montażu sprzedawanych przez nas produktów. Staramy się, aby montaż nie był skomplikowany a instrukcja była jak najbardziej czytelna oraz dokładna. W razie wystąpienia jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt z naszymi sprzedawcami, którzy zawsze służą pomocą telefonicznie lub mailowo.


Produkty mogą nieco różnić się od prezentowanych zdjęć ze względu na ustawienia monitora/wyświetlacza, karty graficznej. Rozmiar i waga produktu mogą różnić się w niewielkim stopniu (w zakresie tolerancji producenta).

Dotyczy produktów wykonanych z drewna. Drewno jest materiałem „żywym”. Produkty z drewna są wykonywane ręcznie i mogą się nieco różnić od prezentowanych zdjęć. Wszystkie nierówności, przetarcia, rysy, naturalne sęki, pęknięcia, szczeliny, dziurki, zagłębienia, nierówne krawędzie, różnorodne usłojenie, różnice kolorystyczne oraz inne nieregularności w strukturze drewna są celowo zachowane w produkcji i związane z jego biologicznym pochodzeniem. Wszystkie te cechy są zamierzone i świadczą o naturalności, autentyczności, oryginalności i niepowtarzalności drewna. Każdy produkt jest unikatowy, niepowtarzalny. Określenie „lite drewno”/"wykonany z drewna" potwierdza, że do produkcji zostało użyte naturalne drewno, łączone bądź w całości. Żadne z powyżej wymienionych cech oraz cech wynikających z naturalnej pracy drewna , które mogą występować w przyszłości nie są podstawą do reklamacji.

Link do pielęgnacji i użytkowania mebli:  https://zona-design.pl/content/10-pielegnacja-i-uzytkowanie-mebli

Zobacz także