raty przez internet leasing przez internet
Obniżka Nowy
Dostępne 24H -25%
Krzesło Scandinavia Białe
  • Krzesło Scandinavia Białe
  • Nowoczesne krzesło do salonu
  • Krzesło Scandinavia Białe

Krzesło Scandinavia Białe

407,32 zł
305,49 zł Zniżka 25%
Brutto
Produkt w magazynie – szybka wysyłka

Dostępne 3 sztuki z wysyłką 24H. Pozostała ilość na zamówienie.

Ilość

Darmowa dostawa od 5990 złotych! < < Zobacz> >

Zamów przez telefon/e-mail lub dopytaj o szczegóły:

sklep@zona-design.pl, tel. + 48 12 33 34 552, + 48 882 135 780

Stylowe krzesło Scandinavia wniesie do twojego wnętrza powiew świeżości oraz naturalności. Marka Invicta Interior Design oferuje produkt, który zachwyci wszystkich tych, którzy cenią sobie minimalistyczny design. Krzesło to, jak sama nazwa wskazuje w wspaniały sposób wpisze się do wnętrz skandynawskich, jak również nowoczesnych oraz klasycznych.

Wymiary prezentowanego krzesło: 

szerokość: 50 cm

wysokość: 86 cm

głębokość: 57 cm

JK25335782

Opis

Szerokość 50 cm
Wysokość 86 cm
Głębokość 57 cm
Materiał dębowe nogi, tworzywo sztuczne, skóra syntetyczna
Styl Nowoczesny
Kolor biały, naturalny
Wysokość siedziska 50 cm
Głębokość siedziska 38 cm
Szerokość siedziska 45 cm
 Montaż W ofercie naszego sklepu znajdują się produkty do samodzielnego montażu w paczkach oraz produkty już częściowo zmontowane. Nie oferujemy montażu sprzedawanych przez nas produktów. Staramy się, aby montaż nie był skomplikowany a instrukcja była jak najbardziej czytelna oraz dokładna. W razie wystąpienia jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt z naszymi sprzedawcami, którzy zawsze służą pomocą telefonicznie lub mailowo.


Produkty mogą nieco różnić się od prezentowanych zdjęć ze względu na ustawienia monitora/wyświetlacza, karty graficznej. Rozmiar i waga produktu mogą różnić się w niewielkim stopniu (w zakresie tolerancji producenta).

Dotyczy produktów wykonanych z drewna. Drewno jest materiałem „żywym”. Produkty z drewna są wykonywane ręcznie i mogą się nieco różnić od prezentowanych zdjęć. Wszystkie nierówności, przetarcia, rysy, naturalne sęki, pęknięcia, szczeliny, dziurki, zagłębienia, nierówne krawędzie, różnorodne usłojenie, różnice kolorystyczne oraz inne nieregularności w strukturze drewna są celowo zachowane w produkcji i związane z jego biologicznym pochodzeniem. Wszystkie te cechy są zamierzone i świadczą o naturalności, autentyczności, oryginalności i niepowtarzalności drewna. Każdy produkt jest unikatowy, niepowtarzalny. Określenie „lite drewno”/"wykonany z drewna" potwierdza, że do produkcji zostało użyte naturalne drewno, łączone bądź w całości. Żadne z powyżej wymienionych cech oraz cech wynikających z naturalnej pracy drewna , które mogą występować w przyszłości nie są podstawą do reklamacji.

Link do pielęgnacji i użytkowania mebli:  https://zona-design.pl/content/10-pielegnacja-i-uzytkowanie-mebli

Zobacz także