raty przez internet leasing przez internet
Obniżka
-32%
Praktyczna Komoda ZAMBEZI do salonu
  • Praktyczna Komoda ZAMBEZI do salonu
  • Świetna komoda do wnętrz klasycznym
  • Pojemna komoda do salonu

Komoda ZAMBEZI Amazonas 150 cm drewno Sheesham

4 263,24 zł
2 899,00 zł Zniżka 32%
Brutto

Produkt na zamówienie - wysyłka w ciągu 7 - 21 dni

Ilość

Darmowa dostawa od 5990 złotych! < < Zobacz> >

Zamów przez telefon/e-mail lub dopytaj o szczegóły:

sklep@zona-design.pl, tel. + 48 12 33 34 552, + 48 882 135 780

Nowoczesna komoda Amazonas od niemieckiej marki Invicta Interior została wykonana z drewna Sheesham w kolorze naturalnym. Zachwyca przede wszystkim swoim wyglądem. Jako specjalną atrakcją krawędzie deski zostały przetworzone w taki sposób, aby powstał oryginalny charakter i naturalne wrażenie drzewa Sheesham. Szczególnym przyciągającym wzrok elementem jest antracytowy metal, który stanowi wizualne przerwanie drzwi i wygląda szczególnie harmonijnie z nóżkami. Komoda posiada wiele miejsca wewnątrz, dzięki czemu zmieścić można przedmioty codziennego użytku. 

Komoda wykonana jest w stylu industrialnym, występujące nierówności, sęki  i przetarcia nie są wadą a cechą tego stylu. Producent celowo zachował owe cechy aby podkreślić przemysłowy i niepowtarzalny wygląd.

Wymiary komody Amazonas Sheesham : 160 cm x 43 cm x 85 cm

Wysokość nóg: 15 cm

Z kolekcji Amazonas oferujemy również: komody, stoliki kawowe i stoły. Dostępna również kolekcja Genesis w kolorze naturalnej i szarej akacji.

 

Warto wiedzieć, że drewno 

Sheesham inaczej Palisander Drewno Sheesham, często występujące pod nazwą Palisander Indyjski, charakteryzuje się niezwykłą twardością. Dlatego też meble wykonane z tego gatunku są niesłychanie solidne.to jedno z najbardziej cenionych i szlachetnych rodzajów drewna egzotycznego. Ma piękne wybarwienie oraz bardzo wyraziste, ozdobne słoje, przez co jest materiałem niezwykle dekoracyjnym. Drewno przybiera różne barwy od jasnej, złotobrązowej po czekoladową z kontrastującymi, ciemnymi pasmami. Palisander jest kolorem ciepłym i eleganckim. Wyrazisty wzór i różnorodny kolor ocieplą i nadadzą niesamowity charakter wnętrzu.

Należy pamiętać, że:

produkty wykonane z drewna mogą posiadać cechy właściwe dla naturalnego drewna takie jak sęki, nieregularne słoje, rozwarstwienia czy szorstkie powierzchnie. Występowanie takich „niedoskonałości” jest zamierzone i dzięki temu każdy mebel jest wyjątkowy i niepowtarzalny. W zawiązku z tym produkt może się różnić od modelu zaprezentowanego na zdjęciach. 

DZ32140193

Opis

Szerokość 150 cm
Wysokość 85 cm
Głębokość 43 cm
Materiał naturalne, drewno sheesham, lakierowane
Kolor naturalny, czarny
Podstawa metal, malowany proszkowo
Wysokość nóg 15 cm
Kolor nóg czarny (malowane proszkowo)
Nogi metalowe
Wymiary wewnętrzne zamkniętych półek z prawej strony 4 x 46 cm x 31 cm x 36 cm (szerokość x wysokość x głębokość)
Wymiary wewnętrzne zamkniętych półek z lewej strony 2 x 46 cm x 31 cm x 36 cm (szerokość x wysokość x głębokość)
 Montaż W ofercie naszego sklepu znajdują się produkty do samodzielnego montażu w paczkach oraz produkty już częściowo zmontowane. Nie oferujemy montażu sprzedawanych przez nas produktów. Staramy się, aby montaż nie był skomplikowany a instrukcja była jak najbardziej czytelna oraz dokładna. W razie wystąpienia jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt z naszymi sprzedawcami, którzy zawsze służą pomocą telefonicznie lub mailowo.


Produkty mogą nieco różnić się od prezentowanych zdjęć ze względu na ustawienia monitora/wyświetlacza, karty graficznej. Rozmiar i waga produktu mogą różnić się w niewielkim stopniu (w zakresie tolerancji producenta).

Dotyczy produktów wykonanych z drewna. Drewno jest materiałem „żywym”. Produkty z drewna są wykonywane ręcznie i mogą się nieco różnić od prezentowanych zdjęć. Wszystkie nierówności, przetarcia, rysy, naturalne sęki, pęknięcia, szczeliny, dziurki, zagłębienia, nierówne krawędzie, różnorodne usłojenie, różnice kolorystyczne oraz inne nieregularności w strukturze drewna są celowo zachowane w produkcji i związane z jego biologicznym pochodzeniem. Wszystkie te cechy są zamierzone i świadczą o naturalności, autentyczności, oryginalności i niepowtarzalności drewna. Każdy produkt jest unikatowy, niepowtarzalny. Określenie „lite drewno”/"wykonany z drewna" potwierdza, że do produkcji zostało użyte naturalne drewno, łączone bądź w całości. Żadne z powyżej wymienionych cech oraz cech wynikających z naturalnej pracy drewna , które mogą występować w przyszłości nie są podstawą do reklamacji.

Link do pielęgnacji i użytkowania mebli:  https://zona-design.pl/content/10-pielegnacja-i-uzytkowanie-mebli

Zobacz także