raty przez internet leasing przez internet
Stolik Kawowy Z Rattanu 85 cm naturalny
  • Stolik Kawowy Z Rattanu 85 cm naturalny
  • Stolik Kawowy Z Rattanu 85 cm naturalny na taras
  • Stolik kawowy z rattanu

Stolik Kawowy Z Rattanu 85 cm naturalny

1 699,00 zł
Brutto

Produkt na zamówienie - wysyłka w ciągu 20 - 35 dni

Ilość

Ze względu na trzymujący się wzrost kursu euro oraz podwyżki cen asortymentu naszych dostawców, ceny produktów z naszej oferty od 1 grudnia 2021 r ulegną zmianie.

Darmowa dostawa od 5990 złotych! < < Zobacz> >

Zamów przez telefon/e-mail lub dopytaj o szczegóły:

sklep@zona-design.pl, tel. + 48 12 33 34 552, + 48 882 135 780

Stolik kawowy od marki j-line zachwyci wszystkich tych, którzy cenią sobie nowoczesne podejście do stylu. Stolik wykonany został z rattanu w kolorze naturalnym, natomiast blat ze szkła. Jest to niezwykle udana kompozycja, która wspaniale zaaranżuje zarówno wnętrze salonu, jak i przestrzeń na zewnątrz: taras, balkon oraz ogród. 

Wymiary prezentowanego stolika kawowego:

średnica: 85 cm

wysokość: 40 cm

W naszej ofercie dostępny również stolik o średnicy 36 cm. 

71337

Opis

Wysokość 40 cm
Materiał rattan, szkło
Styl Klasyczny
Średnica 85 cm
Kolor naturalny, transparentny
 Montaż W ofercie naszego sklepu znajdują się produkty do samodzielnego montażu w paczkach oraz produkty już częściowo zmontowane. Nie oferujemy montażu sprzedawanych przez nas produktów. Staramy się, aby montaż nie był skomplikowany a instrukcja była jak najbardziej czytelna oraz dokładna. W razie wystąpienia jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt z naszymi sprzedawcami, którzy zawsze służą pomocą telefonicznie lub mailowo. 


Produkty mogą nieco różnić się od prezentowanych zdjęć ze względu na ustawienia monitora/wyświetlacza, karty graficznej. Rozmiar i waga produktu mogą różnić się w niewielkim stopniu (w zakresie tolerancji producenta).

Dotyczy produktów wykonanych z drewna. Drewno jest materiałem „żywym”. Produkty z drewna są wykonywane ręcznie i mogą się nieco różnić od prezentowanych zdjęć. Wszystkie nierówności, przetarcia, rysy, naturalne sęki, pęknięcia, szczeliny, dziurki, zagłębienia, nierówne krawędzie, różnorodne usłojenie, różnice kolorystyczne oraz inne nieregularności w strukturze drewna są celowo zachowane w produkcji i związane z jego biologicznym pochodzeniem. Wszystkie te cechy są zamierzone i świadczą o naturalności, autentyczności, oryginalności i niepowtarzalności drewna. Każdy produkt jest unikatowy, niepowtarzalny. Określenie „lite drewno”/"wykonany z drewna" potwierdza, że do produkcji zostało użyte naturalne drewno, łączone bądź w całości. Żadne z powyżej wymienionych cech oraz cech wynikających z naturalnej pracy drewna , które mogą występować w przyszłości nie są podstawą do reklamacji.

Link do pielęgnacji i użytkowania mebli:  https://zona-design.pl/content/10-pielegnacja-i-uzytkowanie-mebli

Zobacz także