raty przez internet leasing przez internet
Obniżka
-20%
Wysyłka gratis
Witryna BODDE 166 cm kremowo miodowa
  • Witryna BODDE 166 cm kremowo miodowa
  • Witryna BODDE 166 cm kremowo miodowa do jadalni

Witryna BODDE 166 cm kremowo miodowa

8 583,85 zł
6 867,08 zł Zniżka 20%
Brutto

Produkt na zamówienie - wysyłka w ciągu 7 - 28 dni

Ilość

Darmowa dostawa od 5990 złotych! < < Zobacz> >

Zamów przez telefon/e-mail lub dopytaj o szczegóły:

sklep@zona-design.pl, tel. + 48 12 33 34 552, + 48 882 135 780

Seria mebli BODDE została wykonana z sosny lakierowanej w kolorze kremowym z elementami miodowymi, drewno z odzysku, postarzane. Do wykonania kolekcji mebli użyto drewna pochodzącego z odzysku (recyclingu). Meble są wykonane na styl antyczny z dbałością o detale, co czyni z mebli niepowtarzalne i wyjątkowe. Komoda posiada blat miodowy lakierowany, witryna szklana jest nadstawką na komodę. Komoda posiada cztery środkowe małe szufladki, dwie większe na drewnianych prowadnicach oraz dwa przedziały drzwiowe. Witrynka zaś posiada dwoje szklanych drzwiczek za którymi jest wiele miejsca na rzeczy codziennego użytku. Komoda może być sprzedawana osobno. Zaaranżuj modnie i w ciekawym stylu swoje wnętrza. 

Produkt wykonany jest z drewna, dlatego może się nieco różnić od prezentowanych zdjęć. Wszystkie nierówności, przetarcia, sęki, różnice kolorystyczne drewna oraz szczeliny są zamierzone i podkreślają naturalny charakter drewna. Każdy produkt jest unikatowy i niepowtarzalny.

FH302013

Opis

Szerokość 166 cm
Wysokość 215 cm
Głębokość 45 cm
Materiał sosna lakierowana, drewno z odzysku postarzane
Kolor kremowy biały, miodowy
 Montaż W ofercie naszego sklepu znajdują się produkty do samodzielnego montażu w paczkach oraz produkty już częściowo zmontowane. Nie oferujemy montażu sprzedawanych przez nas produktów. Staramy się, aby montaż nie był skomplikowany a instrukcja była jak najbardziej czytelna oraz dokładna. W razie wystąpienia jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt z naszymi sprzedawcami, którzy zawsze służą pomocą telefonicznie lub mailowo.


Produkty mogą nieco różnić się od prezentowanych zdjęć ze względu na ustawienia monitora/wyświetlacza, karty graficznej. Rozmiar i waga produktu mogą różnić się w niewielkim stopniu (w zakresie tolerancji producenta).

Dotyczy produktów wykonanych z drewna. Drewno jest materiałem „żywym”. Produkty z drewna są wykonywane ręcznie i mogą się nieco różnić od prezentowanych zdjęć. Wszystkie nierówności, przetarcia, rysy, naturalne sęki, pęknięcia, szczeliny, dziurki, zagłębienia, nierówne krawędzie, różnorodne usłojenie, różnice kolorystyczne oraz inne nieregularności w strukturze drewna są celowo zachowane w produkcji i związane z jego biologicznym pochodzeniem. Wszystkie te cechy są zamierzone i świadczą o naturalności, autentyczności, oryginalności i niepowtarzalności drewna. Każdy produkt jest unikatowy, niepowtarzalny. Określenie „lite drewno”/"wykonany z drewna" potwierdza, że do produkcji zostało użyte naturalne drewno, łączone bądź w całości. Żadne z powyżej wymienionych cech oraz cech wynikających z naturalnej pracy drewna , które mogą występować w przyszłości nie są podstawą do reklamacji.

Link do pielęgnacji i użytkowania mebli:  https://zona-design.pl/content/10-pielegnacja-i-uzytkowanie-mebli

Zobacz także