raty przez internet leasing przez internet
Wysyłka gratis
Szafa BRUSSELS 100 Cm mango
  • Szafa BRUSSELS 100 Cm mango

Szafa BRUSSELS 100 Cm mango

4 944,50 zł
Brutto

Produkt na zamówienie 5-7 tygodni.

Ilość

Darmowa dostawa od 599 złotych! < < Zobacz> >

Zamów przez telefon/e-mail lub dopytaj o szczegóły:

sklep@zona-design.pl, tel. + 48 12 33 34 552, + 48 882 135 780

 

 

 

Szafa dwudrzwiowa wykonana z drewna mango, które łączy się z metalem malowanym na kolor czarny. Te współgrające ze sobą materiały tworzą styl industrialny. Przestronne wnętrze szafy pozwoli na schowanie wielu rzeczy. Urządź swoje wnętrza w takim charakterze i dopasuj wiele innych mebli z tej kolekcji.

Wymiary szafy: 100 cm x 45 cm x 180 cm

Produkt sprowadzany pod indywidualne zamówienie. Nie podlega zwrotowi.

8719323328617

Opis

Szerokość 100 cm
Wysokość 180 cm
Głębokość 45 cm
Materiał drewno mango, drzwi metal malowany na kolor czarny
Kolor czarny, naturalny
 Montaż W ofercie naszego sklepu znajdują się produkty do samodzielnego montażu w paczkach oraz produkty już częściowo zmontowane. Nie oferujemy montażu sprzedawanych przez nas produktów. Staramy się, aby montaż nie był skomplikowany a instrukcja była jak najbardziej czytelna oraz dokładna. W razie wystąpienia jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt z naszymi sprzedawcami, którzy zawsze służą pomocą telefonicznie lub mailowo. 


Produkty mogą nieco różnić się od prezentowanych zdjęć. Rozmiar i waga produktu może różnić się w niewielkim stopniu.

Dotyczy produktów wykonanych z drewna. Drewno jest materiałem „żywym”. Produkty te są ręcznie robione, mogą się nieco różnić od prezentowanych zdjęć. Wszystkie nierówności, przetarcia, rysy, sęki, różnice kolorystyczne drewna oraz szczeliny są zamierzone i podkreślają naturalny charakter drewna. Każdy produkt jest unikatowy i niepowtarzalny. Określenie „lite drewno”/"wykonany z drewna" potwierdza, że do produkcji zostało użyte naturalne drewno, łączone bądź całości.

Zobacz także