raty przez internet leasing przez internet
Obniżka
-20%
Stoliki kawowe CAMILLA zestaw 3 naturalne
  • Stoliki kawowe CAMILLA zestaw 3 naturalne
  • Zestaw 3 stolików do salonu
  • Zestaw nowoczesnych stolików do salonu

Stoliki kawowe CAMILLA zestaw 3 dębowe

1 242,49 zł
993,99 zł Zniżka 20%
Brutto

Produkt na zamówienie - wysyłka w ciągu 7 - 28 dni

Ilość

Darmowa dostawa od 5990 złotych! < < Zobacz> >

Zamów przez telefon/e-mail lub dopytaj o szczegóły:

sklep@zona-design.pl, tel. + 48 12 33 34 552, + 48 882 135 780

Nowoczesny zestaw 3 stolików z dębu sękatego olejowanego. Klasyczny styl stolików sprawdzi się w każdym z wnętrz. Oferowany zestaw stolików daje także nieograniczone możliwości aranżacyjne.  Sprawdzi się zarówno w całym zestawie, a także indywidualnie. Tylko od nas zależy jak będziemy z niego korzystać.

58441AE9

Opis

Materiał dąb sękaty olejowany
Styl Klasyczny
Kolor NATURALNY
Informacje o produkcie wymiary małego stolika : 60 cm x 60 cm x 27 cm
Informacje o produkcie wymiary średniego stolika : 60 cm x 60 cm x 35 cm
Informacje o produkcie wymiary dużego stolika : 80 cm x 80 cm x 43 cm
 Montaż W ofercie naszego sklepu znajdują się produkty do samodzielnego montażu w paczkach oraz produkty już częściowo zmontowane. Nie oferujemy montażu sprzedawanych przez nas produktów. Staramy się, aby montaż nie był skomplikowany a instrukcja była jak najbardziej czytelna oraz dokładna. W razie wystąpienia jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt z naszymi sprzedawcami, którzy zawsze służą pomocą telefonicznie lub mailowo.


Produkty mogą nieco różnić się od prezentowanych zdjęć ze względu na ustawienia monitora/wyświetlacza, karty graficznej. Rozmiar i waga produktu mogą różnić się w niewielkim stopniu (w zakresie tolerancji producenta).

Dotyczy produktów wykonanych z drewna. Drewno jest materiałem „żywym”. Produkty z drewna są wykonywane ręcznie i mogą się nieco różnić od prezentowanych zdjęć. Wszystkie nierówności, przetarcia, rysy, naturalne sęki, pęknięcia, szczeliny, dziurki, zagłębienia, nierówne krawędzie, różnorodne usłojenie, różnice kolorystyczne oraz inne nieregularności w strukturze drewna są celowo zachowane w produkcji i związane z jego biologicznym pochodzeniem. Wszystkie te cechy są zamierzone i świadczą o naturalności, autentyczności, oryginalności i niepowtarzalności drewna. Każdy produkt jest unikatowy, niepowtarzalny. Określenie „lite drewno”/"wykonany z drewna" potwierdza, że do produkcji zostało użyte naturalne drewno, łączone bądź w całości. Żadne z powyżej wymienionych cech oraz cech wynikających z naturalnej pracy drewna , które mogą występować w przyszłości nie są podstawą do reklamacji.

Link do pielęgnacji i użytkowania mebli:  https://zona-design.pl/content/10-pielegnacja-i-uzytkowanie-mebli