raty przez internet leasing przez internet

DO

KOD: PREZENT

SPRAWDŹ!
Obniżka
-25%

Stolik Madeira Sheesham w zestawie trzech

640,00 zł
480,00 zł Zniżka 25%
Brutto

Produkt na zamówienie - wysyłka w ciągu 7 - 21 dni

Ilość

Darmowa dostawa od 599 złotych! Zobacz

Zamów przez telefon/e-mail lub dopytaj o szczegóły:

sklep@zona-design.pl, tel. + 48 12 33 34 552, + 48 882 135 780

 

 

 

Zestaw trzech stolików od marki Invicta Interior Design łączy w sobie rustykalne, ekskluzywne oraz klasyczne cechy. Cudowne ziarno i naturalne oznaki użytkowania emanują śródziemnomorską atmosferą. Stoliki MAKASSAR, o purystycznej formie, tworzą symbiozę między praktycznym meblem a rzeźbą. Można je ustawić dowolnie, niezależnie od tego, czy są obok siebie, czy w różnych pozycjach, w każdym przypadku wyglądają efektownie.

20596

Opis

Materiał lite drewno Sheesham, lakierowane
Kolor naturalny
Informacje o produkcie Wymiary małego stolika : 25 cm x 25cm x 30cm
Informacje o produkcie Wymiary średniego stolika : 35 cm x 35 cm x 30 cm
Informacje o produkcie Wymiary dużego stolika : 45 cm x 45 cm x 39 cm
 Montaż W ofercie naszego sklepu znajdują się produkty do samodzielnego montażu w paczkach oraz produkty już częściowo zmontowane. Nie oferujemy montażu sprzedawanych przez nas produktów. Staramy się, aby montaż nie był skomplikowany a instrukcja była jak najbardziej czytelna oraz dokładna. W razie wystąpienia jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt z naszymi sprzedawcami, którzy zawsze służą pomocą telefonicznie lub mailowo.


Produkty mogą nieco różnić się od prezentowanych zdjęć. Rozmiar i waga produktu może różnić się w niewielkim stopniu.

Dotyczy produktów wykonanych z drewna. Drewno jest materiałem „żywym”. Produkty te są ręcznie robione, mogą się nieco różnić od prezentowanych zdjęć. Wszystkie nierówności, przetarcia, rysy, sęki, różnice kolorystyczne drewna oraz szczeliny są zamierzone i podkreślają naturalny charakter drewna. Każdy produkt jest unikatowy i niepowtarzalny. Określenie „lite drewno”/"wykonany z drewna" potwierdza, że do produkcji zostało użyte naturalne drewno, łączone bądź całości.

Zobacz także