raty przez internet leasing przez internet
Obniżka
-32%
Stolik Kawowy VIVIENA Lounge Set 2 drewno Mango
  • Stolik Kawowy VIVIENA Lounge Set 2 drewno Mango
  • Stolik Kawowy Vienna Lounge Zestaw 2 Mango do salonu
  • Nowoczesny zestaw 2 stolików
  • Stolik Kawowy Vienna Lounge Zestaw 2 Mango

Stolik Kawowy VIVIENA Lounge SET 2 drewno Mango

1 027,94 zł
699,00 zł Zniżka 32%
Brutto

Produkt na zamówienie - wysyłka w ciągu 7 - 21 dni

Ilość

Darmowa dostawa od 5990 złotych! < < Zobacz> >

Zamów przez telefon/e-mail lub dopytaj o szczegóły:

sklep@zona-design.pl, tel. + 48 12 33 34 552, + 48 882 135 780

W naszej ofercie sklepu internetowego prezentujemy zestaw stolików kawowych Vienna Lounge od niemieckiej marki Invicta Interior. Blat produktu tworzy ciekawą kompozycję,  gdyż wykonany został poprzez połączenie naturalnego drewna mango oraz rattanu. Industrialnego designu dopełniają metalowe nogi w kolorze czarnym. Stolik świetnie wpisze się do wnętrz w stylu przemysłowym oraz loftowym. 

Wymiary mniejszego stolika: 44 cm x 36 cm x 44 cm  (szerokość x wysokość x głębokość)

Wymiary większego stolika: 50 cm x 45 cm x 50 cm (szerokość x wysokość x głębokość)

Drewno Mango pochodzi z drzewa egzotycznego, cechuje go gruboziarnista struktura oraz duża gęstość, dlatego też jest ciężkie i zbite. Ponadto drewno to nie przyjmuje wody i nie odkształca się pod wpływem wilgoci.Wizualnie urzeka interesującym brązowo -popielatym odcieniem, w którym łączą się ciepłe oraz chłodne barwy,a wyjątkowego designu mebla dopełnia różnorodne usłojenie.

Ze względu na wykorzystanie do produkcji litego drewna pochodzenia naturalnego, stolik kawowy może odbiegać od prezentowanego na zdjęciach modelu. Występowanie innego układu sęków, nieregularnych słoi czy rozwarstwień jest cechą właściwą dla użytego materiału i może wpływać na efekt końcowy. 

ZD77440134

Opis

Styl industrialny
Kolor naturalny, czarny
Podstawa metal
Wymiary małego stolika 44 cm x 36 cm x 44 cm
Wymiary dużego stolika 50 cm x 45 cm x 50 cm
Blat drewno mango, rattan
 Montaż W ofercie naszego sklepu znajdują się produkty do samodzielnego montażu w paczkach oraz produkty już częściowo zmontowane. Nie oferujemy montażu sprzedawanych przez nas produktów. Staramy się, aby montaż nie był skomplikowany a instrukcja była jak najbardziej czytelna oraz dokładna. W razie wystąpienia jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt z naszymi sprzedawcami, którzy zawsze służą pomocą telefonicznie lub mailowo.


Produkty mogą nieco różnić się od prezentowanych zdjęć ze względu na ustawienia monitora/wyświetlacza, karty graficznej. Rozmiar i waga produktu mogą różnić się w niewielkim stopniu (w zakresie tolerancji producenta).

Dotyczy produktów wykonanych z drewna. Drewno jest materiałem „żywym”. Produkty z drewna są wykonywane ręcznie i mogą się nieco różnić od prezentowanych zdjęć. Wszystkie nierówności, przetarcia, rysy, naturalne sęki, pęknięcia, szczeliny, dziurki, zagłębienia, nierówne krawędzie, różnorodne usłojenie, różnice kolorystyczne oraz inne nieregularności w strukturze drewna są celowo zachowane w produkcji i związane z jego biologicznym pochodzeniem. Wszystkie te cechy są zamierzone i świadczą o naturalności, autentyczności, oryginalności i niepowtarzalności drewna. Każdy produkt jest unikatowy, niepowtarzalny. Określenie „lite drewno”/"wykonany z drewna" potwierdza, że do produkcji zostało użyte naturalne drewno, łączone bądź w całości. Żadne z powyżej wymienionych cech oraz cech wynikających z naturalnej pracy drewna , które mogą występować w przyszłości nie są podstawą do reklamacji.

Link do pielęgnacji i użytkowania mebli:  https://zona-design.pl/content/10-pielegnacja-i-uzytkowanie-mebli

Zobacz także