raty przez internet leasing przez internet
  • Obniżka
Stolik kawowy Opium Antique 60 cm Mango
  • Stolik kawowy Opium Antique 60 cm Mango
  • Stolik kawowy Opium Antique
  • Stolik kawowy

Stolik kawowy Opium Antique 60 cm Mango

501,00 zł
385,77 zł Zniżka 23%
Brutto

Produkt na zamówienie - wysyłka w ciągu 7 - 21 dni

Nowoczesny, elegancki stolik kawowy z litego, drewna mango. Przekazuje rustykalny styl wakacyjny i przekonuje swoim naturalnym i przejrzystym designem. Charakterystyczne, przyciągające wzrok są zakrzywione nogi w stylu azjatyckim. Unikalne ziarno sprawia, że ​​każdy stolik kawowy jest wyjątkowy. Naturalne drewno wykazuje nierówności i odchylenia kolorów, są one celowe.

Drewno Mango pochodzi z drzewa egzotycznego, cechuje go gruboziarnista struktura oraz duża gęstość, dlatego też jest ciężkie i zbite. Ponadto drewno to nie przyjmuje wody i nie odkształca się pod wpływem wilgoci.Wizualnie urzeka interesującym brązowo -popielatym odcieniem, w którym łączą się ciepłe oraz chłodne barwy,a wyjątkowego designu mebla dopełnia różnorodne usłojenie.

38638

Opis

Szerokość 60 cm
Wysokość 40 cm
Głębokość 60 cm
Materiał drewno mango
Kolor naturalny
 Montaż Produkty wysyłane są w całości lub do samodzielnego montażu - o szczegóły pytaj sprzedawcę. 


Produkty mogą nieco różnić się od prezentowanych zdjęć. Rozmiar i waga produktu może różnić się w niewielkim stopniu.

Dotyczy produktów wykonanych z drewna. Produkty te są ręcznie robione, mogą się nieco różnić od prezentowanych zdjęć. Wszystkie nierówności, przetarcia, sęki, różnice kolorystyczne drewna oraz szczeliny są zamierzone i podkreślają naturalny charakter drewna. Każdy produkt jest unikatowy i niepowtarzalny. 

Zobacz także